• Autor
    Odp.
  • cytrynka86
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 46
    • Stały bywalec

    A lubicie kabaret? Jeżli tak to jaki

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Zdecydowanie Kabaret Moralnego Niepokoju ze żmiechem Kasi:)

    Agnyecha
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 76
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Zdecydowanie Kabaret Moralnego Niepokoju ze żmiechem Kasi:)

    Jedyny kabaret którego nie lubię, włażnie przez żmiech kasi, który wcale nie jest taki fajny, tylko wkurzający.

    Agnyecha
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 76
    • Stały bywalec

    Zdecydowanie rządzi Neonówka 🙂

    Olusia
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 385
    • Pasjonat

    Jak dla mnie to Ani mru mru, Kabaret moralnego niepokoju, kabaret koń polski 😆
    ważne żeby się dobrze bawić niezależnie od wykonawcy 😀 istotne są zagadnienia jakie są poruszane.

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Zdecydowanie Kabaret Moralnego Niepokoju ze żmiechem Kasi:)

    Jedyny kabaret którego nie lubię, włażnie przez żmiech kasi, który wcale nie jest taki fajny, tylko wkurzający.

    O to mamy inny gust:)tak bywa
    Pozdr

    Ayyo
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Łowcy.B !!!!!!!!!!!!!
    Maryjusz wariat!!

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Kabaret Moralnego Niepokoju.
    Ani Mru Mru.
    Kabaret Mumio.

    anhelika89
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    Teraz nie ma takich dobrych kabaretow jak byly niegdys…Takie slawy jak Tey, Laskowik nie maja swoich odpowiednikow w dzisiejszych czasach. Z nieco pozniejszych to dobry byl kabaret Elita, kabaret Potem – bardzo go lubilam, na prawde do dzisiaj smieje sie z ich skeczy, ktore ogladalam po tysiac razy. Teraz moge polecic jedynie grupe Mozarta i przezabawnego Irka Krosnego. Czasami tez potrafi zaskoczyc kabaert neonowka z ich niesmiertelnym skeczem Niebo. Polecam 🙂


    *********************

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Ja uważam ,że są dobre kabarety ;p

    eBoska
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 468
    • Pasjonat

    „no co ty gadasz………..” ja uwielbiam kabarety…wszystkie lacznie ztymi starymi gdzie wystepowal Smolen i inni… no i wspolczesne rozniez para nienormalni z ich niesmiertelna Mariolka

    anhelika89
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    Nie no, prosze cie..Stawiasz paranienormalnych i kabaret skeczow meczacych ponad grupe Rafala Kmity??? Ok, o gustach sie nie dyskutuje, ale Grupa Rafala Kmity to przede wszystkim wspaniali Aktorzy. Ich humor jest na pewnym poziomie, nie staraja sie nikomu rozmieszac za wszelka cene. W przeciwienstwie do tych paranienormnalnych i ksm. Co o nich moge powiedziec? Tragedia…


    [usunięto_link]

    anhelika89
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    No tak, masz racje, byloby nudno. Ja mam jednak nadzieje, ze poziom poczucia humoru jakos sie podwyzszy kiedys. Moze wroca te stare dobre kabarety tylko pod inna postacia..? Chcialabym, zeby tak bylo…


    ********************

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    No tak, masz racje, byloby nudno. Ja mam jednak nadzieje, ze poziom poczucia humoru jakos sie podwyzszy kiedys. Moze wroca te stare dobre kabarety tylko pod inna postacia..? Chcialabym, zeby tak bylo…

    [usunięto_link]

    Jolla
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    ja uwielbiam. Lowcy. B. i kabaret Hrabii- skecz- ’ Dzien mezczyzny ’ normalnie mnie rozbraja 😆

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Kabarety"

Przewiń na górę