• Autor
    Odp.
  • klaustrofobia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Ja uwielbiam kabaret Ani Mru Mru:). Ale bardzo też lubię chodzić na Wieczór Komedii Improwizowanej, który organizują co jakiż czas w krakowskiej Rotundzie. Ciekawy pomysł:)

    sadzonka
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 63
    • Stały bywalec

    lubię Limo, ani mru mru, neonówka. ogólnie polecam kabarety na żywo. zupełnie inne wrażenia. to co dają w telewizorze to 1/3 tego co zazwyczaj się dzieje na scenie.

    kamakoma
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    kiedys ten Kabaret nazywał sie 'POTEM’ a dzisiaj czężć byłych członków sformowała 'HRABI’ – pozdrawiam

    don Avadoro
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    A wiecie, był kiedyż taki Kabaret Starszych Panów. Jak ktoż go widział to wstyd już mu oglądać te współczesne.

    july24
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Kabaret Moralnego Niepokoju 😀 the best!

    justy
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    Uwielbiam Ani Mru Mru i Kabaret Hrabi. Widzielieliscie urywek skeczu zatytułowany 'Dzień Męzczyzny’? rewelacja! 😀

    szamanka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    – Neonówka,
    – Ani Mru Mru
    – Grupa MoCarta
    – Kabaret Moralnego Niepokoju – chociaż Ci stracili w moich oczach wyrzucając Pakosińską…

    Holistic
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 82
    • Stały bywalec

    Neonówka, mają konkretne dialogi, są znakomici

    Izys
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 187
    • Zapaleniec

    Ja jestem maniakiem kabaretowym i oglądam wszystko, co tylko znajdę, czy to polskie czy zagraniczne. Jeżeli chodzi o polskie to najbardziej lubię Neonówkę, Kabaret Młodych Panów, no i oczywiżcie KMN. Jeżeli chodzi o zagranicznych, to przeważnie lubię słuchać stand-uperów takich jak Eddie Izzard czy Gabriel Iglesias.

    pannaswieczka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 491
    • Pasjonat

    Ja bardzo lubię się pożmiać i kabareciarze naprawdę potrafią mnie rozżmieszyć. Jestem fanką „Spadkobierców”. Nie mogę tylko pojąć, co ludzie lubią w Halamie :/. Mnie kompletnie nie żmieszy…

    buszujaca7890
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Zdecydowanie Kabaret Moralnego Niepokoju ze żmiechem Kasi:)

    Jedyny kabaret którego nie lubię, włażnie przez żmiech kasi, który wcale nie jest taki fajny, tylko wkurzający.

    Podzielam zdanie 😛 Na początku jej żmiech mnie żmieszył ale teraz tylko irytuje i wkurza ;/

    AiszaPerfumy_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 107
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    kiedys ten Kabaret nazywał sie 'POTEM’ a dzisiaj czężć byłych członków sformowała 'HRABI’ – pozdrawiam

    Kabaret POTEM miał rewelacyjne skecze. Pamiętam Jasia i Małgosię w ich wykonaniu. Kamys i Kołaczkowska 🙂

    Mokka_Latte
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 90
    • Stały bywalec

    Potem oraz Ani mru mru moi faworyci, ale teraz to już nie to… Fajny jest Aberald Giza.

    kasiahappy
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Z klasyków oczywiżcie najlepszy jest Monty Python, a współczeżnie u nas ciężko chyba komukolwiek przebić Moralny Niepokój i Abelarda Gizę, racja 🙂

    Karolcia82
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    Kabaret Moralnego Niepokoju niezawodny czy z Kasią czy z Magdą, Neonówka z Wandzią, Limo z Abelardem 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Kabarety"

Przewiń na górę