Kąpiel- wanna czy prysznic?

  • Autor
    Odp.
  • tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Tak sobie siedzialam w wannie i pomyslalam,ze umeiszcze taki temat. 😆 otoz co wolicie?Wanne czy prysznic? Ja osobiscie wole wanne!Mozna sie zrelaksowac,odprezyc,zapalic swieczuszki i full rekax!Prysznic jednynie szybki jak mam zapieprz w ciagu dnia.A wogole to marzy mi sie JACUZZI!!!! 🙄 🙂

    Czekam na odp.! 😉

    Girl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Jestem za wanna 😀 chociaz na moje nieszczężcie mam prysznic 😐 jacuzzi to złudne nadzieje… przynajmniej na razie 😉

    peronowa mysz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 367
    • Pasjonat

    Prysznic!

    iga
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 916
    • Zasłużony

    Trudno powiedziec co wolę… I wanna i prysznic mają swoje zalety…

    Po pracy naprzyklad miło jest wziac szybki odprężajacy prysznic… A może się on stac jeszcze bardziej odpreżający… „we dwoje”
    Przyjemnie jest sie później zastanawiac czy naprzykład okno w łazience zaparowalo…. tylko i wyłacznie od gorącej wody 😳
    Heh..

    A wanna ❓ Z nią przygoda bywa również relaksująca..
    aczkolwiek dłuższa…i nie zawsze można sobie na takie wylegiwanie pozwolic.
    Ale zanurzyc sie od czasu do czasu w wannie pełnej pysznie 😉 pachnącej piany to czysta przyjemnosc.. Uff..

    katia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 247
    • Zapaleniec

    zdecydowanie wanna 😀

    netinka
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 188
    • Zapaleniec

    Przez 16 lat kąpałam się tylko w wannie, kiedy zasmakowałam prysznica 😉 zauważyłam, że jednak wolę prysznic.

    Oczywiżcie relax, długo można siedzieć sobie w wannie, przy lampce wina, ze swoją drugą połówką…

    Jednak ja lubie szybko się myć… uważam że czas to pieniądz;).

    W przyszłożci, może uda mi się dojżć do prysznica na 1 piętrze, a wanny na parterze własnego kochanego domku:)

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Ja mam w domu prysznic więc wolę wannę,a jak miałam wanne to chciałam prysznic 😀 Ciężko mi dogodzic… 😆
    Takie pytanie było juz w temacie :”Pytania i odpowiedzi” 🙂

    simons_mother
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 107
    • Zapaleniec

    prysznic, bo wolę konkrety. w wannie woda za szybko stygnie, przynajmniejw mojej bo za duża jest

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Ja mam w domu prysznic więc wolę wannę,a jak miałam wanne to chciałam prysznic 😀 Ciężko mi dogodzic… 😆

    DOKLADNIE TAK SAMO

    ale teraz z doswiadczenia wiem ze majac dziecko z wanna jest o wiele wygodniej. przepierzesz cos, nie musisz sie uganiac z wanienkami, i takie tam

    oj polezalabym w wannie….

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Wolę prysznic. W wannie lubię się kąpać, ale…. z moim chłopakiem 😉 😀

    muchomorek
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 495
    • Zasłużony

    wanna i tylko wanna 🙂 mam juz dosc prysznicaa …wanne mam jeszcze nie podłaczoną w nowym domku i tak sie mecze z tym prysznicem ble

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    ja osobiżcie wolę wanne zawszes ię kapie nigdy nie buiore przysnicza jakos taik się skałada:) lubie dużo wody i ciepłej 😀

    oka021
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 327
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    Wolę prysznic. W wannie lubię się kąpać, ale…. z moim chłopakiem 😉 😀

    dokladnie tak

    Nela
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 410
    • Pasjonat

    Jedna lazienke mam z prysznicem, a druga z wanna, ale osobiscie wole wanne. Prysznic jest dobry tylko latem, szybkie odswiezenie sie po pracy, ale zima, tylko kapiel w pianie i to najlepiej z mezem….. 😀

    Meru
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 332
    • Pasjonat

    Zdecydowanie wole prysznic 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Kąpiel- wanna czy prysznic?"

Przewiń na górę