• Autor
    Odp.
  • Holistic
    Member
    • Temat贸w: 0
    • Odp.: 82
    • Sta艂y bywalec

    Uwielbiam jak gor膮ca lub letnia woda (w zale偶no偶ci od pory roku) sp艂ywa po moim cia艂ku wi臋c, zdecydowanie prysznic…

    Figa
    Keymaster
    • Temat贸w: 61
    • Odp.: 910
    • Zas艂u偶ony

    No ja stawiam na wann臋 z gor膮c膮 wod膮 nie letni膮, nie ciep艂膮 a gor膮c膮 i pachn膮c膮.
    Prysznic czasem u rodzic贸w

    justy
    Member
    • Temat贸w: 2
    • Odp.: 126
    • Zapaleniec

    zawsze idealizowalam wanne i wygrzewanie si臋 w wodzie. jednakze za kazdym razem jak juz robilam tak膮 'akcje’ to nudzilo mi sie po paru minutach. jestem zwolenniczk膮 prysznica

    Nevermind
    Member
    • Temat贸w: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Zazwyczaj wybieram prysznic. Chocia偶 s膮 takie dni, 偶e mam ochot臋 posiedzie膰 w wannie pe艂nej wody i pachn膮cego dodatku 馃槈
    Tylko moja sk贸ra p贸藕niej si臋 odwdzi臋cza ;/

    ZlosnicaKaska
    Member
    • Temat贸w: 0
    • Odp.: 4
    • Pocz膮tkuj膮cy

    prysznic :))))

    mariola_920
    Member
    • Temat贸w: 1
    • Odp.: 63
    • Sta艂y bywalec

    Ja bardzo lubi臋 prysznic. Przede wszystkim, 偶e szybko 馃槈 Ale od czasu do czasu k膮piel z jakimi偶 zapachami 馃檪

    camelek
    Member
    • Temat贸w: 0
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    Najcz臋偶ciej bior臋 prysznic, bo szkoda mi dla siebie samej zbyt du偶o wody marnowa膰. Jak k膮piel to we dwoje:] tak jest proekologiczniej;p

    1kropelka
    Participant
    • Temat贸w: 5
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    Niestety z braku czasu i ci膮g艂ego zm臋czenia cz臋偶ciej wybieram prysznic, ale wol臋 pole偶akowa膰 w wannie jak mam na to czas.

    Bizuteria-Magia
    Member
    • Temat贸w: 5
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    Rano zdecydowanie prysznic – szybka pobudka.
    Wieczorem d艂ug, aromatyczna k膮piel – relaks po ci臋偶kim dniu gwarantowany.

    rose_is_red
    Member
    • Temat贸w: 1
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    Ja wol臋 wann臋, ale mam prysznic – specjalnie, bo gdybym mia艂a wann臋, to bym si臋 nie wyp艂aci艂a za wod臋 馃槈

    szamanka
    Member
    • Temat贸w: 0
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    Nie wiem czemu, ale nie przepadam za k膮pielami w wannie – za to ub贸stwiam d艂ugie prysznice. P贸ki nie dorobi臋 si臋 jacuzzi to w膮tpi臋 by co偶 si臋 zmieni艂o w tej kwestii 馃榾 Chocia偶 nie… wtedy pewnie i tak prysznic by艂by g贸r膮 馃槈

    majeranekowa
    Member
    • Temat贸w: 1
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    niestety prysznic 馃檨 nie mam wanny 馃檨

    kasia2812
    Member
    • Temat贸w: 5
    • Odp.: 49
    • Sta艂y bywalec

    obecnie mam prysznic…ale t臋skni臋 za k膮piel膮 w wannie…pachn膮ca piana…偶wieczki pacn膮ce :- po prostu cudo

    Ustalenie_Ojcostwa
    Member
    • Temat贸w: 4
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    Warto mie膰 po艂膮czenie wanny z prysznicem,to najlepiej si臋 sprawdza. K膮piel w wannie jest bardzo relaksuj膮ca,natomiast prysznic g艂贸wnie nas od偶wie偶a i pobudza do 偶ycia.

    storczyk_86
    Member
    • Temat贸w: 1
    • Odp.: 8
    • Pocz膮tkuj膮cy

    Prysznic – codziennie i rutynowo raczej, g艂贸wnie ze wzgl臋du na mniejsze zu偶ycie wody! No i pod prysznicem 艂atwiej umy膰 w艂osy ni偶 w wannie.

    Wanna – jako co偶 specjalnego, kiedy mam szczeg贸ln膮 ochot臋 zrobi膰 sobie dobrze (jakkolwiek to brzmi :p). Relaks, spok贸j, odpoczynek.

    PS. Gdyby rozwa偶a膰 wsp贸lne k膮piele z partnerem – to oboj臋tnie, kt贸ra opcja, bo to zawsze jest co偶 specjalnego i zawsze… dobrze :p

Musisz si臋 zalogowa膰 by napisa膰 odp. w temacie: " K膮piel- wanna czy prysznic?"

Przewi艅 na g贸r臋