• Autor
    Odp.
  • Juliett33
    Member
    • Temat贸w: 0
    • Odp.: 76
    • Sta艂y bywalec

    Z jednej strony wanna, bo uwielbiam godzinami le偶e膰 w pachn膮cej,pe艂nej pianki wodzie, s艂uchaj膮c muzyki bardzo mnie to relaksuje.
    Ale z drugiej strony prysznic to wygoda. Tak偶e n****臋tniej posiada艂abym w domu to i to. Mo偶e kiedy偶 si臋 uda zrealizowa膰 馃槢

    Sprawdzilam To
    Member
    • Temat贸w: 0
    • Odp.: 9
    • Pocz膮tkuj膮cy

    mysle, ze dla zdrowia kobiety lepszy jest jednak prysznic


    [usuni臋to_link]

    WeselneZaplecze
    Member
    • Temat贸w: 2
    • Odp.: 99
    • Zapaleniec

    Oczywi偶cie, 偶e wanna. Uwielbiam d艂ugie i aromatyczne k膮piele wodne 馃榾

    mariola_920
    Member
    • Temat贸w: 1
    • Odp.: 63
    • Sta艂y bywalec

    Dzi偶 wanna 8) Chyba zesz艂o z 40 minut 馃榾

    dziubulek0123
    Member
    • Temat贸w: 0
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Wanna, bo prysznica nie mam 馃槢

    Claritas
    Member
    • Temat贸w: 5
    • Odp.: 134
    • Zapaleniec

    Wanna, lawendowy olejek, kilka 偶wieczek = relaks niczym po najlepszym spa !

    Eclipsa
    Member
    • Temat贸w: 0
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    Mam wann臋 z zas艂onk膮 prysznicow膮 i mocowaniem do s艂uchawki na 偶cianie – na co dzie艅 wi臋c szybki prysznic, ale czasem, kiedy mam ochot臋 si臋 wygrza膰, wypocz膮膰, pole偶e膰… Gor膮ca k膮piel z pomara艅czowo-waniliowym olejkiem to zdecydowanie to, co lubi臋 najbardziej.

    Bizuteria-Magia
    Member
    • Temat贸w: 5
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    Macie wanny z hydromasa偶ami, albo inne bajery zamiast tradycyjnych wanien czy prysznic贸w? Jak Wam si臋 z tego korzysta? Zadowolone jeste偶cie z ich zakupow?

    aisoglam
    Member
    • Temat贸w: 0
    • Odp.: 67
    • Sta艂y bywalec

    prysznic jest super.Pobudza kr膮偶enie ,od偶wie偶a.Czasem jednak t臋skni臋 za wann膮 , szczeg贸lnie zim膮 kiedy jestem zmarzni臋ta.

    maddiinn
    Member
    • Temat贸w: 0
    • Odp.: 6
    • Pocz膮tkuj膮cy

    Nic tak nie stawia na nogi jak zimny prysznic w lato, albo gor膮ca k膮piel w zim臋. Suma sumarum to wybieram prysznic.

    adi85
    Member
    • Temat贸w: 0
    • Odp.: 2
    • Pocz膮tkuj膮cy

    m臋ski punkt widzenia mo偶e by膰 tylko jeden – prysznic :mrgreen:
    z drugiej jednak strony, jak przyjdzie jednak ci臋偶ki dzie艅 i cz艂owiek chce si臋 zrelaksowa膰, to wskazana jest jak najbardziej wanna 馃槈

    natka11
    Member
    • Temat贸w: 0
    • Odp.: 55
    • Sta艂y bywalec

    Ja ch臋tnie bym skorzysta艂a z wanny, a to pewnie g艂贸wnie z tego wzgl臋du, 偶e mam prysznic. Ale tak my偶l臋, 偶e najlepszym rozwi膮zaniem by艂oby dwa w jednym, wanna z prysznicem. Mo偶na co偶 takiego kupi膰.

    Natka13
    Member
    • Temat贸w: 0
    • Odp.: 48
    • Bywalec

    Prysznic, wanna to strata czasu, chocia偶 raz na jaki偶 czas (rzadko) si臋 przydaje.

    Izys
    Member
    • Temat贸w: 5
    • Odp.: 187
    • Zapaleniec

    Ja ju偶 od 艂adnych paru lat mam jedynie prysznic, tak偶e za du偶ego wyboru nie mam. Powiem szczerze, 偶e jako偶 nie narzekam…prysznic nie zajmuje tyle czasu i dla mnie jest wygodniejszy, tak偶e za k膮pielami jako偶 specjalnie nie t臋skni臋.

    whiteangel
    Member
    • Temat贸w: 0
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    ja przez par臋 lat mia艂am prysznic, teraz od p贸艂 roku mamy wann臋 i musz臋 przyzna膰, 偶e strasznie brakuje mi prysznica. Kiedy偶 k膮piel trwa艂a par臋 minut a teraz najpierw musz臋 si臋 wyk膮pa膰 i osobno umy膰 w艂osy. Dla mnie to troch臋 strata czasu. Ale z drugiej strony cieplutkiej, aromatycznej i romantycznej k膮pieli pod prysznicem zrobi膰 si臋 nie da… ;P

Musisz si臋 zalogowa膰 by napisa膰 odp. w temacie: " K膮piel- wanna czy prysznic?"

Przewi艅 na g贸r臋