Kiedy poznałyżcie swoich przyszłych teżciów?

  • Autor
    Odp.
  • Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Może to dziwne, ale jestem z chłopakiem już od prawie 8 miesięcy, znamy się rok, a ja do tej pory nie poznałam jego rodziny. Ba! nawet nie byłam u niego nigdy w domu. On poznał moich rodziców, wiele razy z nimi rozmawiał i wszystko jest ok. Bardzo mnie to zastanawia, dlaczego mnie do siebie nie zaprasza. Tzn. on mieszka w innym mieżcie, byłam u niego tylko jak wynajmował mieszkanie w moim mieżcie. Powiedzcie, co o tym sądzicie i jak było w Waszym przypadku?

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    Ja poznałam rodziców mojego chłopaka po ok tygodniu znajomożci. Nie wiem dlaczego on nie chce Ci ich przedstawić. Może się czegoż boi? Spróbuj z nim porozmawiać.

    dan024
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 255
    • Pasjonat

    ja juz po nie calym miesiacu bylam u iego wdomu,ale okropnie mocno sie wstydzilam al eteraz jest juz ok:):):):)moze on poprostu sie wstydzi albo tgeo ze nie mieszka za bogato itd,no roznie sobie mozna myslec

    haj to ja
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    ja moja tesciowa poznalam odrazu tzn najpierw jakos wlazila nam z jedzonkiem do pokoju zeby „wybadac” mnie hehe 😉 ale tak konkretniej poznac to dosc szybko gorzej z tesciem bo tesciu mieszka dalej ciut z nowa zona wiec mysle ze pol roku…pare miesiecy cos kolo tego 🙄 no ale tesciowa mam superową chyba lepiej trafiłam na tesciową niz na męża 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉

    Magdus
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    Ja poznałam rodziców mojego chłopaka po roku znajomożci. Późno, ale wczeżniej nie było okazji, ja o tym nie myżlałam.. miałam na głowie maturę, a mieszkaliżmy kawałek od siebie. Ale czy będą moimi teżciami, to nie wiem.. 😕

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Cóż od mojego teżcia(bo teżciowej nie mam :/) mam jakież 600 km, wieć poznałąm go dopiero po ok miesiący, ale to bardzo miły człowiek i mówi do mnie Słoneczko;)

    efkaufo
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 8
    • Bywalec

    Jeszcze zdążysz ich poznać!

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Muszę się pochwalić, poznałam mamusię:P
    Bardzo miła.:)
    Tylko, że to spotkanie było w szpitalu jak mój chłopak tam leżał.
    Przynajmniej wie, że jestem prawdziwa, z krwi i kożci. 🙂 😆
    Ale u niego w domu nadal nie byłam…

    efkaufo
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 8
    • Bywalec

    To gratuluję. Pierwszy krok za tobą!

    majeczka
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 192
    • Zapaleniec

    Ja tez poznalam ich po ok. tygodniu, a nudzilo mi sie a akurat przejezdzalam wiec stwierdzilam ze sobie wpadne =)

    Tesciowie super, a my zazwyczaj spedzamy pol dnia u mnie a pol dnia u niego wiec zdazylam sie juz zadomowic =)

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    ja jakoż bardzo szybko 🙂

    Sandy
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 390
    • Pasjonat

    hmmm… 🙄
    moja przyszla tesciowa poznalam najpierw jako moja pracodawczynie.to bylo okropne 😕 po slubie dalej u niej pracowalam i wcale nie zmienila do mnie stosunku.
    tesc natomiast mieszka w szwecji i pojechalam tam 2 m-ce przed slubem zeby go poznac i zawiadomic osobiscie 😉 starszy pan samotnik ale bardzo sympatyczny 🙂

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Sandy, nie zazdroszczę.

    Hegemonia
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 651
    • Zasłużony

    Heh, teżciowa pracodawca? Ała 😉

    A będąc poważną – ja swoich 'teżciów’ (przyszłych powiedzmy) poznałam w pierwszych dniach związku. Zostałam zaproszona przez rodziców mojego partnera na kolację i tak się poznawaliżmy przez pół nocy 😉 Teraz odwiedzamy ich nawet kilka razy w tygodniu i za każdym razem jest niezwykle. Moi rodzice postępują zresztą podobnie, polubili moją połówkę bezwarunkowo 😉

    Kwiat we wlosach
    Member
    • Tematów: 51
    • Odp.: 590
    • Zasłużony

    jak dobrze pamietam to gdzies po około dwóch miesiącach cos takiego:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Kiedy poznałyżcie swoich przyszłych teżciów?"

Przewiń na górę