• Autor
    Odp.
  • majeczka
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 192
    • Zapaleniec

    U mnie tez wszyscy wszystkich polubili ;P

    A moje Kochanie to nawet smiga dwa razy w tygodniu na nauke rosyjskiego do mojej mamy 😉

    ag_
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 117
    • Zapaleniec

    u mnie tez nastapilo to stosunkowo pozno, a dokladniej po 5 miesiacach 🙂 Ciagly brak czasu, inna zajecia, treningi no i odleglosc zadecydowaly o tym…Co nie zmienia faktu ze czuje sie wyrozniona, gdyz jestem pierwsza dziewczyna ktora przedstawil rodzicom 😀

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Co nie zmienia faktu ze czuje sie wyrozniona, gdyz jestem pierwsza dziewczyna ktora przedstawil rodzicom 😀

    U mnie jest to samo. Pierwsza zostalam przedstawiona, może dlatego że poprzednie jego związki trwały miesiąc albo i dwa tygodnie. Dlaczego ze mną tak długo wytrzymał? Co za pytanie! 😆 😆

    ag_
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 117
    • Zapaleniec

    ten zwiazek tez jest najdluzszym w zyciu mojego mezczyzny, choc to dopiero 6 m-cy 🙂

    madziula
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    ja poznałam swoich „teżciów” bardzooo późno, aż wstyd się przyznać 😛
    wiele czynników się na to składało.

    ale teraz… spędzam z nimi dużo czasu (wycieczki, obiadki – sami już zapraszają) 😀
    najważniejsze, że mnie zaakceptowali i mnie lubią 😳

    Julia23
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    no ja to bardzo wam zazdroszczę. też bym chciała tak wczesnie poznać teżciowych. ja poznałam ich po 3 latach, bo mój chłopak wstydził się mnie, bo ja zboczone rzeczy mówie i jestem za bardzo energiczna i szalona. I przyznał mi się że tak myżli, ale nie jeden raz mieliżmy jechac ich poznac a coż wypadało. Już to mam za sobą. Nie myżlcie o Moim Misiu ze jakiż drań z niego, rozumiem go. Ale już w lipcu przeprowadzam sie do niego. Jak super 😀

    rusalka
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 372
    • Pasjonat

    ja poznalam tesciow po dwoch miesiacach jak jechalismy do polski na swieta…

    Divay
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 248
    • Zapaleniec

    ja poznałam jego rodzinę w dniu w którym widziałam go 2 raz na oczy 🙂
    bardzo sympatyczni… Tylko jego ojciec mnie nie tolerował przez pierwszy rok 🙁

    ale już jest dobrze 🙂

    a_
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    ja poznałam ich po 3 latach, bo mój chłopak wstydził się mnie, bo ja zboczone rzeczy mówie i jestem za bardzo energiczna i szalona.

    😆 😆 😆

    ja swoich „teżciów” po 3 miesiącach. Na weselu jego brata. Drugie spotkanie to już skok w głęboką wodę bo po 5 miesiącach pojechałam tam na parę dni. To był stres 😕
    I tak wpadam do nich conajmniej dwa razy w roku na około tydzień.
    Byliżmy nawet na wspólnych wakacjach. Porządni ludzie.
    Mieszkają jakież 160 km ode mnie.

    Katie
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 591
    • Zasłużony

    a u mnie jakoż tak wyszło, przypadkowo, tzn bez planowania, po prostu podczas pierwszej wizyty w domu partnera 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Kiedy poznałyżcie swoich przyszłych teżciów?"

Przewiń na górę