• Autor
    Odp.
  • werkaa
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    @eva.biedrona87 wrote:

    od czasu do czasu też profilaktycznie można wziać kilka sztuk urinalu…

    Od czasu do czasu to chyba zbytnio nie pomoże- przy profilaktyce to należy byc systematycznym…

    somsiadka
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 84
    • Zapaleniec

    a moim zdaniem najskuteczniej z tych wszystkich suplementów działa ProUro, a wierzcie mi, że wypróbowałam już sporo tych specyfików. ProUro ma najwięcej PAC (proantocyjanów) ze wszystkich żurawinowych suplementów diety na drogi moczowe – może dlatego działa najszybciej i najskuteczniej.

    ma-rzena
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 48
    • Stały bywalec

    prouro jest faktycznie dobre – u mnie w rodzinie wszystkie kobiety mają problem z układem moczowym – taka już nasza uroda i mamy to dziedziczne. no i wszystkie, jak jeden mąż łykamy te kapsułki i pomagają 🙂 wczeżniej też wypróbowałyżmy chyba pół apteki i nic nie pomagało na dłuższą metę, także lepiej nie eksperymentować, tylko od razu wybrać coż skutecznego i szybko działającego.

    tabletka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 212
    • Zapaleniec

    Co też farmaceuci nie wymyżlą. Działa tak samo i możemy leczyć się nim same?

    jan77
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    Furagine najlepiej brac tylko cztery dni, bardzo wyplukuje witamine b poczym są skurcze nóg.

    olaszym86
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Na problemy z pęcherzem podobno bardzo dobrze działa żurawina w każdej postaci – choćby jako herbatka 🙂 Mniam!

    IwonaSam
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    dzieki za onfo

    zabcia9
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Euro – furagina jest bez recepty.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Kłopotliwy pęcherz"

Przewiń na górę