• Autor
    Odp.
  • mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    wydaje mi sie zmoegu punktu widzenia ze dopasowane sa seksowniejsze dopasoiwuja sie do ciała, pokazuja je takie jest moje zdanie ja lubie bardzo dopzasowane i tylko w takich chodze w innych bym sie zle czuła

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    Odpowiedź została zgłoszona za nieprawidłową treść.

    ja osobiżcie wolę luźniejsze ale dopasowane też znajdę w swojej garderobie 🙂

    Hamster
    Participant
    • Tematów: 63
    • Odp.: 415
    • Pasjonat

    Mrowka podzielamTwoje zdanie. Ja lubie kobiety w dopasowanych spodniach bo widac waska talie, szerokie biodra i okragle pagorki.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Najwiecej kobiet chodzi w dopasowanych spodniach, a dlaczego nie w luznych?

    Ja np w luźnych spodniach czuje sie frajersko… w luźnyxh moge sobie tylko po domu chodzić 🙂

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Najwiecej kobiet chodzi w dopasowanych spodniach, a dlaczego nie w luznych?

    Ja np w luźnych spodniach czuje sie frajersko… w luźnyxh moge sobie tylko po domu chodzić 🙂

    U mnie dokładnie jet tak samo. W luźnych spodniach chodzę po domu bo jest mi najwygodniej, a w dopasowanych wychodzę do ludzi. 😆

    Hamster
    Participant
    • Tematów: 63
    • Odp.: 415
    • Pasjonat

    A dlaczego w dopasowanych do ludzi, a nieodwrotnie?

    mrowka
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 764
    • Zasłużony

    ja w niedopasowanych czuje sie antyseksownie:PP lepiej sie czuje wdopasowanych podrkesla kobiece kształty,

    w domku sobie chodze w luznych:) jak kolezanki

    Hamster
    Participant
    • Tematów: 63
    • Odp.: 415
    • Pasjonat

    W pelni podzielam Twoje zdanie. Kobiety w spodniach i to w dopasowanych, wygladaja kobieco i seksownie niz w sukienkach.

    Niebo86
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 611
    • Zasłużony

    ja tam uwielbiam spodnie i mam ich cala szafe..spodniczki tak owczem, ale glownie latem…uwielbiam rybaczki i biodrówki..zdecydowanie obcisle…sa zarowno wygodne, praktyczne i sexi 😉

    Hamster
    Participant
    • Tematów: 63
    • Odp.: 415
    • Pasjonat

    Jest dziwne to, że miliony Polek chodzi w spodniach a tylko jednostki się wypowiadają, dlaczego to robią. Czy Polska to klerykalne państwo?

    Hamster
    Participant
    • Tematów: 63
    • Odp.: 415
    • Pasjonat

    Juz dawno nie bylem w Polsce. A co mowi kosciol na temat kobiet w spodniach?

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Juz dawno nie bylem w Polsce. A co mowi kosciol na temat kobiet w spodniach?

    buahahahah

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Juz dawno nie bylem w Polsce. A co mowi kosciol na temat kobiet w spodniach?

    A co ma mówić?

    Hamster
    Participant
    • Tematów: 63
    • Odp.: 415
    • Pasjonat

    Kilka miesiecy temu, gdzies przeczytalem, ze ksieza nie lubia gdy kobiety przychodza do kosciola w spodniach. Czy tak rzeczywiscie jest?

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Jak to nie lubią? Nie słyszałam nic o tym. Mogą sobie nie lubić, ja chodzę do kożcioła nie dla księzy.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Kobiety w spodniach"

Przewiń na górę