• Autor
    Odp.
  • mrorka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    W spodniach cieplej, wygodniej, a modele skinny ładnie podkreżlają kształt nogi i pupy. Spódnice trochę ograniczają i krępują ruchy (zwłaszcza krótkie, obcisłe), a rajstopy i pończochy (które czasami należy założyć ze względu na pogodę albo okolicznożci) często się np. żciągają 😉

    Wilady.pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    To racja,spodnie są o wiele bardziej wygodne i podkreżlają nasze kształty jeżeli mamy oczywiżcie zgrabna sylwetke:) też lubię je zakładać ale przede wszystkim jenasy- lubię zwykłe,klasyczne.są w moim stylu.

    Hamster
    Participant
    • Tematów: 63
    • Odp.: 415
    • Pasjonat

    A w jakich spodniach chodzicie, w luznych czy dopasowanych?

    Wilady.pl
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Zależy od sytuacji bo z reguły sa to spodnie dopasowane,czy w kant czy jeansy,ale jeżeli jestem w domu to wolę nieco luźniejszy krój i np spodnie dresowe.

    magda70045
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    ha tylko i wylacznie
    dopasowane spodnie 😛

    🙂

    Kokai_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 130
    • Zapaleniec

    A dla mnie osobiżcie spodnie to coż bez czego nie potrafię się obejżć,uważam że to najwygodniejszy strój na co dzień,na zakupy czy do pracy,oczywiżcie muszą być one idealnie dopasowane.

    Wiosenka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 103
    • Zapaleniec

    Ja uwielbiam spodnie, sukienki/spódnice to jak już jest jakaż mega okazja. Ale uważam, że w spodniach też można wyglądać sexy i elegancko. Dorota123 dała żwietny przykład sylwestrowego looku 😀 i niech mi ktoż powie, że nie chciałby tak wyglądać 😛 Edyta przecież jest tutaj mega sexy i ma spodnie! Swoją drogą też chce takie 🙂

    wiking
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 22
    • Bywalec

    U mnie podobnie tylko dopasowane rurki, niestety mam trudnożci ze znalezieniem odpowiednich, większożć źle leży na pupie 😀

    Magda Sissel.pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 109
    • Zapaleniec

    spodnie to faktycznie wygoda

    ale…

    mój mężczyzna bardzo lubi gdy noszę spódnice i sukienki, więc czemu nie, zwłaszcza że już więcej się zaczęło jeździć samochodem, nie musiałam spędzać czasu na przystankach czy niedogrzanej komunikacji miejskiej, więc mogłam mu pod tym kątem ulec
    zwłaszcza że mi nakupował tych spódnic i sukienek tyle, że….

    no i tak wyszło, że raptem po miesiącu, gdy miałam założyć spodnie, bo tak było wygodniej, to miałam do nich taki wstręt, że nie potrafiłam się przemóc, żeby je założyć na tyłek 😆

    jednak gdy chwilę poubierałam się trochę „lepiej”, bardziej kobieco, to nie chciałam tego zmieniać

    nie tylko ze względu na to, jak bardzo mu się w tych stylizacjach podobałam, ale i na to, że sama lepiej się poczułam… tak po prostu kobieco….

    stylowa.
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Ja trochę nie rozumiem tego postu przecież spodnie to taka sama czężć garderoby jak spódnice czy sukienki. Pytanie zadane przez „hamstera” jest dla mnie trochę dziwne. Mam dla ciebie taką propozycję żebyż założył spódnicę jak jest 0 stopni i wtedy zobaczysz jakie zalety mają spodnie.

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Wg mnie w ostatnich czasach spodnie tak samo mogą być eleganckie czy odpowiednie jak spódnica.
    Z resztą z tego co ja zauważyłam to dużo kobiet teraz, ani razu nie ubrało w swoim zyciu spódnicy

    Janina32
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    ja praktycznie tylko w spodniach chodzę

    reddragon
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 479
    • Pasjonat

    Zimą wolę spodnie, bo jest po prostu cieplej 😉 Co ukrywać, no a latem jednak wolę sukienki i spódnice 😉

    MarynaSz
    Participant
    • Tematów: 9
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    Mam sporo spodni, chociaż nie powiem, lubię chodzić w spódnicach. Ostatnio wpadła mi w oko nowa z hexeline, jak jest dobrze skrojona to i wygląda dobrze i naprawdę może być wygodna. 😉

    Julcia
    Participant
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    zgadzam się, wygląda jakby w dzisiejszych czasach kogoś dziwiła kobieta w spodnach i trzeba by sie z tego tłumaczyć 😛 ja uwielbiam spódnice i sukienki, ale ze spodni nigdy nie zrezygnuje, zarówno obcisłych jak i luxniejszych, są po prostu wygodniejsze, zimą cieplejsze, a też można super wyglądać. jest tyle wzorów i kolorów…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Kobiety w spodniach"

Przewiń na górę