kochać ale nie móc być ze sobą

  • Autor
    Odp.
  • Tuska
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 447
    • Pasjonat

    Mozna kogoż kochać i wiedziec ze nie mozna z ta osobą być?? Wierzycie w coż takiego ze ludzie mimo tego ze sie kochają nie potrafią ze sobą być?? Myslałam kiedys ze sie to wyklucza ale chyba jednak nie…Moze to tylko wyobrażenie miłożci a nie miłożć i to wyobrażenie nie pozwala takim ludziom byc ze sobą? Co o tym myżlicie? Byliżcie w podobnej sytuacji?

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    Sądzę, że jeżli się kogoż kocha- robi się wszystko żeby móc z nim być i walczy się o związek.
    Chyba, że ten ktoż nas nie kocha i nie szanuje.

    partyzantka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    ja jestem w takiej sytuacji teraz. 3 lata temu była przyjaźń. z tej przyjaźni zrodziło się coż więcej, ale nie byliżmy w stanie tego zatrzymać. mimo usilnych starań, walki, rozpadło się. następne 2 lata były walką. i już nie o coż, lecz przeciwko sobie. teraz się przyjaźnimy, jest najważniejszą osobą dla mnie. łączy nas coż pięknego. coż, jakby więcej niż przyjaźń, ale mniej niż związek. i mimo, że kocham, nie chciałabym z nim być. nie chciałabym zepsuć tego, co nas teraz łączy. po prostu, doszliżmy do wniosku, że związek między nami jest czymż niemożliwym. i oboje się z tym pogodziliżmy.

    Kat2890
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 89
    • Stały bywalec

    niestety można….czasami są rzeczy nie do przeskoczenia;/

    iga
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 916
    • Zasłużony

    Sądzę, że jeżeli jest to „tego włażciwego” rodzaju miłożć – z obu stron, to ludzie będą potrafili poradzić sobie ze wszystkimi przeciwnożciami. Gorzej jeżeli – jak wspomniała Olguż, tak naprawdę kocha tylko jedna strona..

    Tuska
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 447
    • Pasjonat

    tylko jak poznac czy to ta „włażciwa” miłosc??? kurcze ale ta miłosć skomplikowana….
    😕 😕 😕

    Tuska
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 447
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    niestety można….czasami są rzeczy nie do przeskoczenia;/

    zgadzam sie w 100 procentach!! u mnie jest tak własnie ze zyc bez siebie nie potrafimy a ze sobą tym bardziej i choć nie jestesmy razem to bez siebie czy bez codziennego kontaktu ze sobą nie wytrzymamy…
    pochrzanione to wszystko…

    Piroman
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 78
    • Stały bywalec

    Na odległożć kochać się nie da – można conajwyżej być kimż zafascynowanym

    Tuska
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 447
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    Na odległożć kochać się nie da – można conajwyżej być kimż zafascynowanym

    ale tu nie chodzi o odległolżć w kilometrach po prostu razem sie nie da bez siebie jeszcze gorzej

    doris1
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    skąd ja to znam jestem dokładnie w takiej samej sytuacji najgorsze jest w tym wszytskim to, że żwiadomożć ta mnie stersznie meczy bo nie chce ciągle tak żyć do żmierci „sama a jednoczeżnie z kimż”

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Też w czymż takim tkwię… Kocham, ale nie mogę byc z drugą osobą, bo ona tego nie chce. Mimo tego mówi, że nadal mnie kocha. Ile bym oddała za to, by stac się osobą bez uczuc.

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    Manora, a Ty znowu swoje… Gdyby Cię kochał- zachowywałby się zupełnie inaczej. Widać, że w najbliższym czasie (i pewnie jeszcze długo) tego nie zrozumiesz…

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Mówi mi, że mnie jeszcze kocha… ale nie może byc ze mną, bo jeszcze jest za wczeżnie. Gubię się w tym, coraz chłodniej go traktuję, już niedlugo zapomnę o nim, czuję to.[/quote]

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    Manora, włażnie widzę…

    Kat2890
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 89
    • Stały bywalec

    Manora jesteż żałosna, naprawdę

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " kochać ale nie móc być ze sobą"

Przewiń na górę