• Autor
    Odp.
  • natalka26061988
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    no jest problem poniewasz jak jestesmy sami to cos iskrzy a nie chce znowu w to wchodzic bo wiem ze to nie ma sensu ale tak nie idzie o tym nie myslec

    Torque
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 46
    • Bywalec

    Natalko, to typowy problem z gatunku „jak zjeżć ciastko i mieć ciastko”. Może zwyczajnie chcesz mieć 2 facetów. Jednego – tego porządnego, z którym (jak twierdzisz) jesteż szczężliwa, ale który najwidoczniej nie do końca spełnia twoje oczekiwania pod jakimż względem i tego drugiego, drania i kobieciarza budzącego twoje pożądanie (to chyba znaczy „iskrzy” – czy wy nie potraficie pisać bez jakiż mętnych metafor?).
    Możesz to zgrabnie rozegrać w trójkącie i zaliczać obydwu, ale to dożć hardcorowe i na końcu będzie pewnie z tego mały raban. No ale ludzkie gusta różnymi chadzają drogami.

    natalka26061988
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    nie to nie tak ze chce miec ich dwoch moj partner daje mi to czego potrzebuje ale sa wspomnienia z tammtym na pewno trujkad nie wchodzi w gre ani zadne zdradzanie mozna powiedziec ze to jest tak jak bym tamtym byla zauroczona a tego kochala z oby dwoma mi sie super rozmawia i lubi spedzac z nimi czas lecz byly zdradzal i nie potrafil sie dla mnie zmienic teraz jest nagla zmiana w ktora nie moge do konca uwierzyc nie wiem czy mowiac kocham mowi prawde czy chce zepsuc moj zwiazek a naewt jesli to prawda to nie mam zamiaru juz przez niego cierpiec

    Torque
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 46
    • Bywalec

    Natalko,
    Nieczęsto zwracam uwagę na takie rzeczy, bo ani mnie to ziębi ani grzeje, ale w tym przypadku to bardzo znamienne. Przyjrzyj się swojemu postowi. Nie stosujesz interpunkcji, nie zwracasz uwagi ani na logikę ani na styl zdań. Taka gonitwa myżli powoduje, że czytając, nic z tego nie rozumiem. Wyrzucasz jednym tchem wszystko co masz do powiedzenia. W dodatku robisz to w moim odczuciu nieco bezrefleksyjnie. Ludzie pisali już tutaj, że skoro na nr 2 ci nie zależy to nie rób z tego sztucznego problemu. Ja poddałem ci myżl nieco inną. A ty w kółko swoje. Jeżli masz problem ze strukturyzacją w głowie, to rozpisz sobie to na kartce. W jednej kolumnie „szanse”, w drugiej kolumnie „zagrożenia”. Przygotuj 2 kartki dla obydwu panów, rzecz jasna. Nie zapomnij oznaczyć która kartka którego wybranka dotyczy bo cała robota będzie na nic. Kiedy będziesz miała gotowe listy przypisz każdej z szans, wagę w zakresie od +1 do +5 a każdemu zagrożeniu takąż wagę w zakresie od -1 do -5. Zsumuj wagi na każdej z kartek. Wybierz kartkę na której suma będzie większa. Drugą kartkę wyrzuć. A teraz przeczytaj z kim chcesz być.
    Capisci ??? No to pozdrowienia.

    krzymina
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    ja uważam że są sytuacje w życiu kiedy się kocha ale nie można ze sobą być ,,,,niestety ja jestem w takiej sytuacji

    Tuska
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 447
    • Pasjonat

    a dokładnie co to za sytuacja??

    krzymina
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    a dokładnie wygląda to tak że mamy już sporo lat ale inne priorytety w życiu ,ja nie chcę żyć bez żlubu ,chcę mieć dziecko bo to już ostatni moment ,on natomiast nie , jesteżmy razem 4 lata i niestety muszę odejżć mimo że go kocham …

    MIECZ-NICK
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    jak w piosence trudno tak razem być nam ze soba, a bez siebie jeszcze trudniej. czemu to zycie takie porypane?

    Tuska
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 447
    • Pasjonat

    moze zycie takimi sytuacjami daje nam do zrozumienia ze nie to nam pisane czego tak kurczowa sie trzymamy i o co tak walczymy … nie wiem czy tak jest próbuje po prostu znaleźć w tym wszystkim sens 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " kochać ale nie móc być ze sobą"

Przewiń na górę