Kocham czy tez nie???????? pomoz!!!!

  • Autor
    Odp.
  • kuleczka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    …..

    subtelna
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    Gibsia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    również twierdze, że to iż Twój chłopak jest przy kożci nie ma znaczenia. Ważne jaki jest dla Ciebie i jak się z nim czujesz. Mnie tez kiedyż się zdarzyło, że mojej rodzinie nie podobał się mój chłopak – włażnie w wyglądu, ale to wcale nie miało wpływu na moje podejżcie do niego, miłożć. Tak na prawdę ma znaczenie to jakim jest człowiekiem,a skoro ma tak cudowny wpływ na Ciebie to nie powinnaż mieć wątpliwożci…

    kuleczka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Dzis moj chlopak szykuje niespodzianke 🙂 ciekawe co to bedzie..macie racje, nie powinnam sie przejmowac…a tak na marginesie 🙂 to moj facet tez jest grubooo przy kosci, ale jakiz jest slodki :> a jak sie stara o mnie! To ten swiat jest tak skonstruowany, ze cos co odbiega od przyjetej normy to jest blee, takie jest myslenie dzisiejszych ludzi i nie latwo o tych „normalnych” ludziach zapomniec, prawda? A takie pytanie! Podobaja Wam sie Wasi faceci? Pytam te dziewczyny ktore maja faceta grubiutkiego bo z poczatku tez mialam problem z tym, ale z czasem przeszlo i teraz moj facet strasznie mi sie podoba mmmmm, czekam na odpowiedzi, pozdrawiam Kochane 🙂

    kuleczka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    ….

    Gibsia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    mój nie jest grubiutki, ale ma brzuszek. Mam koleżankę która nienawidzi tego u facetów, w ogóle otyłożci jak i brzuszków. Ale ja się tym nie przejmuje, podoba mi się to i ten brzusio jest taki słodki 🙂 Co prawda mój mężczyzna chce go zrzucić i jeżli mu się to uda to ok, a jak nie to i tak go kocham najbardziej na całym żwiecie 😀

    subtelna
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    …hmm..prawde mowiac to ja bardzo kocham mojego faceta i to ze wazy dwa razy tyle co ja nawet mi nie przeszkadza…wrecz przeciwnie!! mam swojego wlasnego minia na wyciagniecie reki:) mam sie do kogo przytulic z kim powsciekac jest slodko:)
    …niechce nikogo obrazac ale poprostu nie gustuje w facetach wagi piorkowej:)
    pozdrawiam

    kuleczka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Moj ukochany zabral mnie na kolacje we dwoje do restauracji a potem mily wieczor u mnie w lozeczku bylo pieknie!!!!!! Dziekuje kochane ze mnie wspieracie! pozdrawiam

    Erill
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 136
    • Zapaleniec

    A moze rodzice sugerujac Ci cos na temat jego wygladu i mowiac o tym za czesto trcohe wywoluja te watpliwosci u Ciebie. Bo jednak akceptacja ze strony rodziny naszych wyborow jest dla nas wazna…
    Byc moze.. ja tylko stawiam taka hipoteze.. Skoro sie nad nm tak rozplywasz – w pozytywnym tego slowa znaczeniu – to moze staraj sie cenic te chwile, a gdy pojawiaja sie watpilowsci przywoluj jego twarz, glos, wasze wspolne chwile..

    pozdr!

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Kiedy mamy sie spotkac (a widujemy sie dosyc czesto!) to za kazdym razem nie umiem sie doczekac! Stoje w oknie i go wypatruje! A kazda nastepna minuta wydaje mi sie zbyt dluga! Kiedy jestem nieco zla na niego :(([/img]

    ale co spoznia sie na dana godzine czy co ?

    Erill
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 136
    • Zapaleniec

    eta.. chyba chodzilo bardziej o niecierpliwosc niz o bark punktualnosci..

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    i z tego powodu jest zla… smieszne…

    Erill
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 136
    • Zapaleniec

    eta, wycielas zdanie z kontekstu. Tam byla kropka. Jedno zdanie tyczylo sie niecierpliwosci a drugie tego, ze nawet gdy jest na Niego zla to Jego widok dziala na nia w taki sposob ze zlosc jej mija…

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    ja wiem co podkreslilam…
    to wiec jaki ma problem, bo ja nie rozumiem ;/

    kuleczka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    tak, Erill..masz rację! Tam byla kropka i dokladnie o to mi chodzilo. A chodzi mi o te watpliwosci i w tym moj glowny problem sie zawiera, pozdrawiam dziewczyny ..dzieki ze zagladnelyscie

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Kocham czy tez nie???????? pomoz!!!!"

Przewiń na górę