Kochani nasze Myżli to wibracje

  • Autor
    Odp.
  • projektancimody.pl
    Participant
    • Tematów: 6
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    Kochani nasze Myżli to wibracje jak myżlimy pozytywnie to nic nie jest wstanie tego zmienic po za nami ,ktoż kiedyż powiedzieł —Jesteż tym kim myżlisz że jestes — piękne prawda

    Venus
    Member
    • Tematów: 58
    • Odp.: 678
    • Zasłużony

    czyli beznadziejny ze mnie człowiek….

    Jenny
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Pozytywne myżlenie to połowa sukcesu. To od nas zalezy jak myżlimy…pozytywnie czy negatywnie.

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    I inni wtedy też nas tak postrzegają.

    Fifi
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 41
    • Bywalec

    Taaa odrobina nadzei,pozytywne myżlenie wszystko odmieni. 😉

    Ensei
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 115
    • Zapaleniec

    Co więcej, jeżli myżlisz o sobie pozytywnie to inaczej się czujesz, skupiasz inne emocje w swoim ciele, masz inną postawę i przyciągasz do siebie podobnych ludzi:)

    Tri3glav
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Wg mnie pozytywne myżlenie owocuje ( kształtuje byt ), gdy myżli też są czyste ( to niewiarygodnie trudne )

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Ostatnio cały czas myżlę negatywnie i tak też się czuję… ale nie można się przekierować, nie jestem komputerem, to czynniki zawnętrzne tak działają…

    Tri3glav
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Ostatnio cały czas myżlę negatywnie i tak też się czuję… ale nie można się przekierować, nie jestem komputerem, to czynniki zawnętrzne tak działają…

    Ja w takich sytuacjach myżlałem, że moje myżli należą do mnie. Zależało mi na dobrym sampoczuciu, więc szukałem jasnych stron pewnych zjawisk, a przede wszystkim nigdy pochopnie nie kwalifikowałem że coż może być złe. Tak naprawdę to tylko czas zna odpowiedzi na takie wątpliwożci.

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Mi też bardzo zależy na dobrym samopoczuciu, bo gdy mam złe, to nie mogę się na niczym skupić i nie potrafię nawet zrobić tego, co do mnie należy. Czynniki zewnętrzne poprawiły mój humor, więc jest lepiej. 🙂

    Tri3glav
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Mi też bardzo zależy na dobrym samopoczuciu, bo gdy mam złe, to nie mogę się na niczym skupić i nie potrafię nawet zrobić tego, co do mnie należy.

    Powinna to być wystarczająca motywacja, aby kontrolować swoje myżli, tak aby nam służyły. Mi się to często udaje 😉

    Janusz Dabrowski
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Myżl jest energią, a my sami zmaterializowaną, czyli bardzo gęstą postacią energii obdarzoną żwiadomożcią. świadomożć jest więc stanem energetycznym (W. Sedlak), a nie tylko poznawczym, nosi więc cechy materii. świadomożć bezustannie komunikuje się. Bowiem żwiadomożć wibruje lub można ją zmusić do wibracji.

    Masz więc racje twierdząc, że myżl jest wibracją. Ponieważ myżl jest energią, więc myżlą możemy zmieniać i tworzyć naszą rzeczywistożć, nasz żwiat zgodnie z naszymi potrzebami i intencjami (ale w zgodzie z Najwyższym Dobrem wszystkich istot “ inaczej negatywne intencje i działania obrócą się wczeżniej czy później przeciw ich twórcom). Pozdrawiam! 🙂

    Tuska
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 447
    • Pasjonat

    Tylko co zrobic jak myslisz optymistycznie i masz dobre podejscie do zycia, akceptujesz w pełni swoje wady i cieszysz sie zaletami a zycie i tak daje ciagle kopniaka w cztery litery??????????? Co wtedy nadal myslec pozytywnie czy moze zrobic małą „zamiankę” i zacząć myżleć negatywnie aby sie wszystko zaczeło sie układac????? Co myżlicie??

    csisilver
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Czy czytaliżcie może książkę „Sekret”, czy oglądaliżcie film o tym samym tytule? Co myżlicie o tej koncepcji? Czy to u Was działa?

    Magdalena22
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Oglądałam film.. Jestem optymistką i to w dosłownym znaczeniu tego słowa. Kiedyż nie było tak dobrze, depresja podcięła moje skrzydła. Dzisiaj latam 🙂 Wiem, że mogę wszystko 😉 To co mówią w „Sekret” może być prawdą.. U mnie ostatnio to zaczęło działać – w sumie może zawsze działało tylko nie zwracałam na to uwagi..

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Kochani nasze Myżli to wibracje"

Przewiń na górę