• Autor
    Odp.
  • nestora
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Oglądałam ten film i czytałam książkę na krótki moment mnie zainspirowała. Z życiowego dożwiadczenia, głównie moich rodziców wynika,że faktycznie koncentracja na jakimż celu i niezachwiana wiara w to,że się to uda prowadziła do tego ,że cel zostawał osiągnięty.Mi do tej pory trudno jest uwierzyc,ze mogę przestroic swój umysł na inne rytmy i tony,że mogę się zakodowac.To fascynujące, ale i niebezpieczne majstrowc coż przy swpim umyżle.Czy można sobie samemu zrobic krzywdę?

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    Magdalenko22, życzę naprawdę szczężciaaa :ok:

    helenamroz
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    No postulat szczytyny, o przyciąganiu szczeżcia i sobie podobnych, ale muszę przyznać że ciągle zadowleni ludzie wywołuj u mnie reakcje nieufnożci, bo z życiem, stanem hormonalnym u kobiet, katastrofami, niesprawiedliwożcią która nas otacza jest naprawdę mało wiarygodne dla mnie, jeżeli ktoż bezustannie chichocze. Pozwólmy sobie, nie miec czasem ochoty, albo na to żeby było nam smutno – to napewno uczyni nas bardziej wrażliwymi i ludzkimi..

    viera
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    ja czytałam „Sekret” i polecam wszystkim. Wierzę w prawo przyciągania. Czasami sięgam po tę książkę gdy mam chandrę lub coż w życiu idzie nie tak jak bym chciała i otwieram na dowolnej stronie i czytam. To mi pomaga, od razu zmieniam nastawienie.

    pannaswieczka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 491
    • Pasjonat

    Oglądałam i film i czytałam książkę. Wierzę w to. Ale do tego potrzebne jest olbrzymie samozaparcie. Ja się szybko rozpraszam i nie potrafię się skupić.

    pannaswieczka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 491
    • Pasjonat

    Wiem o tym :). Problemem jednak jest samozaparcie i niepoddawanie się malkontenctwu :/.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Kochani nasze Myżli to wibracje"

Przewiń na górę