• Autor
    Odp.
  • amonitka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Co myżlicie na temat kominka? Czy ktoż z was ma?

    klakierr99
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Fajnie się przy nich pije winko 🙂

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Wczoraj oglądałam jakiż serial i akcja dział się w większożci w pokoju z pięknym kominkiem.Za oknami zimno zaczyna być.Tak zamarzyłam o cieple kominka.Nie mam ale „choruję” od wielu lat.

    eBoska
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 468
    • Pasjonat

    u mnie kominek to po czesci stala rzecz w domu …fajne to jest wogole ogien ma cos magicznego w sobie ……….

    martula1
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 12
    • Bywalec

    inwestycja w kominek, to może nie kupno butów, ale warto przeznaczyć trochę kasy, pamiętaj, że to na dobrych parę lat, a przyjemnożć siedzenia przy kominku BEZCENNA . Podobno dobre są kominki Makrotermu

    Wurzel
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    A może lepiej zainwestować w biokominek?

    Yolka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 133
    • Zapaleniec

    Też mam kominek od niedawna w domu, to był najlepszy pomysł na jaki mogliżmy wpażć. Teraz wszyscy siedzą tylko w tym pokoju co jest kominek 😀

    loulou
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 131
    • Zapaleniec

    Kominek jest cudowny 🙂 Ludzi od zawsze ciągnie do ognia, to taki atawizm. Przepiekne są wieczory spędzone z ukochaną osobą przy cieplutkim ogniu 🙂

    Spinor24_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 110
    • Zapaleniec

    Moim zdaniem to bardzo fajna sprawa,taki kominek może być bardzo fajnym dodatkiem do naszego pokoju oraz spełniać także fukcję grzewczą.

    Atlantic Polska
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    Jak kominek to niech będzie z płaszczem wodnym, trochę dogrzeje chałupę. U mojej cioci, która nie ma gazu sposób ten jest jedyną metodą grzewczą. Ma lipę jednym słowem.

    Ulka89
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 23
    • Bywalec

    Ja marzę o kominku.

    ZapachLuxusu_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 46
    • Bywalec

    Jestem jak najbardziej za,kominek pełni funkcję dekoracyjną oraz w wielu przypadkach także grzewczą. Pozostaje tylko pytanie o budżet jaki posiadasz na ten cel.

    Joasia07
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    może się doproszę w końcu o kominek, bo mąż coż tam kiedyż wspominał 🙂

    Gorseciarka_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 15
    • Bywalec

    Kominek jest super. W wielu domach spełnia funkcję nie tylko ozdobną, ale także grzewczą. Znajomi mają rozprowadzenie ciepłego powietrza z kominka do pokojów i łazienki, rury obudowali drewnem. Nawiew jest elektryczny (energooszczędny) i bardzo cichy. Zużywają 1m3 drewna na miesiąc (ok. 200 zł) w sezonie grzewczym, więc cenowo jest OK. A w salonie widok ognia za szybą daje żwietny nastrój.

    Dywilan
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Ja niestety nie mogę mieć kominka. Nasz szeregowiec był przybudowywany i ostatecznie nie znalazłby się komin, żeby go p****ąć. Pozostaje biokominek, widziałem na ceneo, że ich ceny zaczynają się już od kilkuset złotych.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " kominek"

Przewiń na górę