• Autor
    Odp.
  • Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    [usunięto_link] wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Sukienka spodobała mi się.
    Ale na imprezę w klubie raczej odradzam. Lepiej założyc dzinsy i jakąż bluzkę

    popieram 🙂 🙂

    dokładnie. Do klubu to raczej spodnie i ładny top.

    też to popieram.. jak byż wyskoczyła w takiej sukience to mogłabyż stać się osobą z której można by się pożmiać…

    Ja tam nie wiem czy gdzież pójdę.. bo T. ma na drugi dzień zajęcia.. 😕

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Więc najprawdopodobniej założę jeansy albo krótką spódniczkę. 🙂
    Tylko kiedy pójdę coż kupić, ciągle mam jakież zajęcia…

    Manora
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 1410
    • Maniak

    Więc najprawdopodobniej założę jeansy albo krótką spódniczkę. 🙂
    Tylko kiedy pójdę coż kupić, ciągle mam jakież zajęcia…

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Uhhh… i cały mój andrzejkowy plan ze strojem poszedł sie ebać..impreza jest tematyczna jednak-FLOWER-POWER i teraz dopiero zaczyna się mój problem,bo w szafie nie mam ani jednej pary dzwonów i wogole nie bardzo wiem co mam na siebie włożyć,żeby się wpasowac do klimatu a przy tym nie wyglądać głupio… 😕 f***!f***!f***! 😕

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Uhhh… i cały mój andrzejkowy plan ze strojem poszedł sie ebać..impreza jest tematyczna jednak-FLOWER-POWER i teraz dopiero zaczyna się mój problem,bo w szafie nie mam ani jednej pary dzwonów i wogole nie bardzo wiem co mam na siebie włożyć,żeby się wpasowac do klimatu a przy tym nie wyglądać głupio… 😕 f***!f***!f***! 😕

    baby22
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 319
    • Pasjonat

    my w Andrzejki mamy rocznice (rok jak razem mieszkamy) więc albo pójdziemy gdzież na kolacje albo zamówimy sobie do domciu jakież smaczne danie i szampanka 🙂

    baby22
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 319
    • Pasjonat

    my w Andrzejki mamy rocznice (rok jak razem mieszkamy) więc albo pójdziemy gdzież na kolacje albo zamówimy sobie do domciu jakież smaczne danie i szampanka 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Kreacja na Andrzejki 2007 :)"

Przewiń na górę