• Autor
    Odp.
  • hiacynta
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    przeglądałam te kasy stefczyka i w sumie to nawet zachęcajace oferty mają. A powiedz mi, która według ciebie jest najlepsza? sprawdziłaż jakąż?

    happypills
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 23
    • Bywalec
    hiacynta wrote:
    przeglądałam te kasy stefczyka i w sumie to nawet zachęcajace oferty mają. A powiedz mi, która według ciebie jest najlepsza? sprawdziłaż jakąż?[/quote

    Jestem w trakcie wyboru odpowiedniej oferty. Przeglądałam wiele ofert, ale Kasy Stefczyka wg. mnie dysponują najciekawszą ofertą. Poza tym, dużo znajomych poleca mi ten bank. Zweryfikuj ich oferty pod kątem tego czy Tobie będą odpowiadać. Pozdrawiam 🙂

    loreen
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    Muszę tu wrzucić 2 grosze bo widzę, że ktoż kompletnie nie ma pojęcia o ofertach, skoro pisze o Stefczyku. Moja rada: znajdź dobrego doradcę finansowego. Aktualnie większożć kredytów robi się w PKO, Alior, ING, CA.

    Spinor24_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 110
    • Zapaleniec

    No w takim wypadku trzeba dokładnie sprawdzić co oferuje nam bank,jakie oprocentowanie itd. Po pierwsze w ogóle trudno jest dostać kredyt hipoteczny,a po drugie też kwota rat nie może być zbyt duża.

    wysokieobczasy
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 25
    • Bywalec

    A ja tam się trzymam z daleka od wszelkich kredytów dla mnie to niepojete by sobie zawiesić stryczek na głowie na 30 lat.
    Wole juz mieszkac skromniej.

    Atlantic Polska
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    Nie wiem jak jest z programem Mieszkanie dla Młodych, ale przy poprzednim tj. Rodzina na swoim zdarzało się, że lepszy interes zrobiły osoby, które nie mają hipoteki w tym programie. Często bank po prostu zawyżał procent i miesięczna rata z tą dopłatą była wyższa od oferty kredytowej innych banków bez dopłaty.

    Admarkt_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 96
    • Stały bywalec

    Te programy polegają przecież na dopłacie jakiejż czężci do odsetek od kredytu więc na dobrą sprawę w praktyce niewiele to daje,a młodym potrzebna jest stabilizacja. Jakoż nie bardzo wyobrażam sobie aby wziąć kredyt na 30 lat ,do tego dochodzi przecież także czynsz i inne opłaty.

    ineska
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 328
    • Pasjonat

    Deweloper Dolcan realizuje inwestycję w Warszawie , miasteczko Rubikon dla młodych z dopłatami do kredytu dla młodych . Atrakcyjne ceny i bardzo dobra lokalizacja , warto rozważyć zakup 🙂 .

    Moje-ezakupy_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    Moim zdaniem mamy zbyt niestabilne czasy na to aby móc pozwolić sobie na tak duży kredyt na wiele wiele lat,ale oczywiżcie to tylko moje zdanie w tej kwestii obserwując sytuacje znajomych,to jakby wyrok w zawieszeniu taki kredyt.

    malena83
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    Jeżli chodzi o santandera to ja byłam mile zaskoczona. Miałam w jednym czasie dodatkowe wydatki, przez które nie mogłam spać. Okazało się, że w bankach też pracują ludzie i pomogli mi dopasować kredyt do potrzeb. Co najlepsze kontaktowali się w trakcie spłacania. Interesowali się- a to w dzisiejszych czasach chyba jest istotne

    PiotrP
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Kto nie ryzykuje, ten nie ma.

    Lucy88
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 125
    • Zapaleniec

    Tylko kredyt nie tak łatwo dostać, coż o tym wiem…

    CzarekL
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Jasne, że nie tak łatwo gdy ma się 2tyż dochodu.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " kredyt mieszkaniowy"

Przewiń na górę