kto oglada Discovery???

  • Autor
    Odp.
  • zoska samoska
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 92
    • Zapaleniec

    dziewczynki…ogladacie moze discovery ? co najbardziej lubicie? jakie serie? kurka, teraz jest taka mocna seria, kulisy tragedii…brrr, pokazuja strasznie wstrzasajace rzeczy, a przy okazji bardzo ciekawa analize robia tych wydarzen, tak sobie mysle, ze straaaasznie jestesmy slabiutcy na tym swiecie, mozna sie nauczyc pokory :P. a no i dla rownowagi, to sobie lubie pogromcow mitow obejrzec, bo to taki zabawny , lekki program, a przy okazji jakos tak sie przy nim odprezam. a wy ktore serie lubicie??

    Figa
    Keymaster
    • Tematów: 61
    • Odp.: 910
    • Zasłużony

    Ja oglądam chętnie…ostatnio zmroził mnie program ludzi upodobniających sie do zwierząt, do tego stopnia ze fizycznie zniekształcają swoje ciało…Straszne, straszne…..

    zoska samoska
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 92
    • Zapaleniec

    slyszalam o tym programie, kolezanka mi opowiadala, przerazajace to…brrrr…..a dzisiaj to w ogole jest o ludziach, ktorzy przezyli atak rekinow. tak mi sie od razu skojarzylo ze szczekami…musze to dzis obejrzec. dobrze, ze wczesnie koncze zajecia.

    Metafora
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    I ja lubie pogromców mitów. Czasem oglądam Braininaka (czy jakoż tak). Widziałam też program o upodobnianiu się do zwierząt…hmm… ciekawe. Podoba mi się ten program ogólnie 🙂 szkoda, że moje współlokatorki nie podzielają mojej pasji.

    Monika10
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Wiecie co, a ja was pewnie zaskoczę , bo ja z kolei jestem wielką maniaczką Inzynierii Ekstremalnej. Moze to sie wydac dziwne ale zaraził mnie tym moj brat. teraz nie ma siły zeby ktoż mnie odciagnął od TV. 😀

    Figa
    Keymaster
    • Tematów: 61
    • Odp.: 910
    • Zasłużony

    Oglądam dożć często ale zwykle w godiznach nocnych

    Monika10
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Dziweczynki 😀 , tak sobie czytam co napisałyżmy wczesniej i mysle ze to naprawde troche dziwne ze interesują nas takie programy, toprzeciez w sumie taka działka do oglądania dla facetów, a jednak. Jaki z tego wbniosek, ze dobry program nawet o samolotach i strzelaniu zaciekawi kobiete.

    zoska samoska
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 92
    • Zapaleniec

    oj, nic w tym dziwnego, skonczyly sie czasy kobiet siedzacych w kuchni ;]. z reszta u mnie na wydziale inzynieryjnym strikte jest 75% dziewczyn, wiec tym bardziej mnie to nie dziwi. My po prostu nie bekamy tak glosno i nie wylewamy piwa na kanape jak sobaczymy rekina w telewizji. mezczyzni sa teraz tacy slabi :D. a serie discovery kurde, gdybym mogla nie chodzic do szkoly to pewnie nie odchodzilabym od telewizorka 😀

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    ja też! ja też! 😀 uwielbiam discovery! chociaż niektóre programy trzeba troszkę z przymrużeniem oka traktować, bo są jednak odrobineczkę pod publiczkę robione, to i tak są zdecydowanie ciekawsze i bardziej wartożciowe od tych w telewizji publicznej. ale to tylko takie moje subiektywne zdanie 😉

    Monika10
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    A wiecie co ,tak sobie mysle zee to nawet dobrze ze nas kobiety interesuja takie programy typu Discovery. Nie mozemy pozostac monotematyczne i siedziec ciagle przed TV wpatrujac sie w kanały o modzie albo o wychowywaniu dzieci. a jeszcze jak taki program jak Discovery potrafi tak przyciagnąc nasza uwage to czego wiecej trzeba

    AndQ
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 163
    • Zapaleniec

    Dołączam sie do grona Discoverowców:)))
    Moj ulubiony program, Panie mit o romantice dawno został wyparty….

    zoska samoska
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 92
    • Zapaleniec

    a wczoraj ogladalam fajny program ostatnie 24 godziny z Sidem Viciousem, przypomnialy mi sie lata mlodzienczego buntu :P. przez krotki okres sluchalam sex pistols i jakos tak ta zagadkowa smierc sida nie dawala mi spokoju, coz…milosc do Pistolsow przeminela szybko, ale zaciekawienie sama postacia nadal jest :). a dzisiaj ma byc o moim Ukochanym Belushim z Blues Brothers, on tez skonczyl marnie i w niewyjasnionych do konca okolicznosciach, mowi sie, ze w pokoju, w ktorym zginal od predawkowania John byl rowniez Jack Nickolson

    Monika10
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    To ja mam dla Was cos ekscytującego i dobrego dla osób z zimną krwią. Polecam program Najnikczemniejsi: Wywiad z mordercą. Program o poznawaniu psychiki tych strasznych ludzi i tego co ich popycha w sidla takich czynów.Brrr

    j_lo19
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 125
    • Zapaleniec

    Na pewno te wszystkie programy są fajne…Ale ja niestety nie mam discovery beczy beczy beczy beczy beczy ://

    Rybka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    ooooooj, no to wielka szkoda, bo te nowe serie to serio robia kariere 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " kto oglada Discovery???"

Przewiń na górę