• Autor
    Odp.
  • Monika10
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    I dodam ze n****żc ze sa ekscytujące i ciekawe to jeszcze bardzo puczające tak jak np.cykl programów Dzika przyroda: i dziż – Prawdziwa natura zwierząt, w którym to poznajemy analize różnorodnych czynników charakteryzujących zwierzęta, takich jak wygląd zewnętrzny, status społeczny, techniki obrony, poziom agresji czy siedlisko naturalne.

    Monika10
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    Oj wiem co to znaczy jak nie ma fajnego programu w TV. Pamietam jak mnie zabrali TVN Style, myslałam ze sie zapłacze, ale tez nie wyobrazam sobie jakby miałao nie byc u mnie Discovery to przeciez jeden z programów jaki w ogóle oglądam

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    ja discavery ogladam najczesciej poznym wieczorem… lubie tez animal planet.. 🙂

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Oglądam Discovery,a programem ktory najczeżciej ogladam jest „Amerykanski Chopper”-nie,nie dlatego,że jestem wielką fanką motocykli,ale dlatego,że mam starszego brata,ktory jak sie dorwie do telewizora to nic innego nie mozna obejrzeć 😡

    izzzka
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 119
    • Zapaleniec

    no to tak: ja najczesciej ogladam dowody zbrodni i katastrofy w przestworzach i wielkie konstrukcje:)))
    lubie takie rzeczy ;d

    MartynaSOAD
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 93
    • Stały bywalec

    A ja lubię programy o zjawiskach paranormalnych 😉

    maljoanna
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 300
    • Pasjonat

    Ja bardzo lubie na Discawery Travel&Liviining te wszystkie programy o krajach egzotycznych,uwielbiam podziwiać na ekranie te widoki które mi sie nawet nie żnią,tylko człowiekowi troszke zal ze tam nie jest ale nic straconego 🙂 Na Discawery Civilisation lubie film”Wielkie powieżci” Ogólnie są to ambitne kanały TV.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " kto oglada Discovery???"

Przewiń na górę