• Autor
    Odp.
  • Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Jeżli pojawi się wydęty brzuch czy zgaga zwiększ ilożć cukrów. A zdjęcie prawdziwe co mogę potwierdzić 🙂

    Mi
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 424
    • Pasjonat

    [usunięto_link] wrote:

    po pierwsze twoj cellulit widac jesli ty go widzisz…jesli go nie widzisz nie ma bata zeby inni go widzieli a powiem ci dlaczego …zalezy od tego jaka jest twoja postawa kiedy wychodzisz do ludzi kiedy czujesz sie pewna siebie i kiedy wiesz ze jestes piekna inni cie tez tak odbiora wiem co mowie 167 cm i 92 kg 24 kg mniejsza na dzien dzisiejszy i mow co chcesz ostatni faceci obdarowali mnie super spojrzeniami pt wow fajna d***….
    po drugie polecam mimo wszytsko masaze lub zabiegi anty celulitowe w gabinetach kosmetycznych zainwestuj w dobre kremy i coz cos co niepodlega watpliwosci prawidlowe zywienie plus cwiczenia basen jest boski…a tak po zatym jestes piekna wiec o co chodzi…..

    To prawda, że wiele zależy od samopoczucia i pozytywnego nastawienia, ale niestety ten cellulit jest i mnie przynajmniej bardzo to przeszkadza.
    Co do masaży i zabiegów, na razie po pierwsze mnie nie stać na takie luksusy, bo jak sądzę też z tych usług trzeba korzystać wiele razy a pewnie do tanich nie należą. Spróbuję powalczyć metodą diet i ćwiczeń.

    panna zuzanna
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 66
    • Stały bywalec

    Ja codziennie obiecuje sobie, że zacznę się od jutra odchudzać. Ale jakoż mi nie wychodzi. Może od jutra się uda…

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Trzeba raz i porządnie powiedzieć sobie teraz. Jeżli będziesz odkładała na jutro skończysz na tym ,że nic nie zrobisz.

    eBoska
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 468
    • Pasjonat

    Mi doskonale rozumiem dzieki za szczerosc ja poprostu zapominam czasami o rzeczywistosci ale dam ci rade wcale nie trzeba z niczego rezygnowac zeby moc zadbac o skore domowym sposobem…..mozesz wydac pare zl ale nie majatek w sklepie dla ludzi z problemami zdrowotnymi (jak znajde link to podrzuce) sa takie sznury z drewnianymi gwiazdkami do masazu kreoslupa uwierz mi ze maqsowanie tym nog pupy i wszystkiego swietnie rozbija celulit a koszt pewnie nie wieliki i zawsze mozesz sobie machnac w domu….bierz kapiele z krochmalu jak wiesz jak ugotowac krochmal z maki ziemniaczanej swietnie zabezpiecza skore nadaje jej glatkosci a peelingi mozna zrobic samemu poszukaj w internecie jak samemu machnac peeling z otreb itd ja do dzis biore kapiele w krochmalu bez wzgledu na to czy mnie stac na super zabiegi czy nie za to gladkosci skory mozna mi pozazdroscic nawet jak nie jestem super szcupla gwiazda jeszcze;)

    eBoska
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 468
    • Pasjonat

    a ja dzis w pracy dowiedzialam sie ze dostane pas do masazu od jednej z pan bo mi dopinguja wszyscy i zebym biedna przypadkiem nie dostala brzydkiej skory to mam sie masowac coz zostalam zaskoczona i nie mam wyjscia musze sie odchudzac …dla ciebie i siebie tez 😉

    pauli90
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    te zdjęcia dają siłę..

    Niebieska
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 9
    • Początkujący

    Zmotywowaliżcie mnie do ruszenia tyłka 😀 Nie chcę jednak stosować diet, bo wiem, że większożć nie jest zdrowa. Katujesz się, a zaraz po wracasz do dawnej wagi z nawiązką. Poza tym mam za słabą wolę żeby zrobić od razu rewolucję i ją wystarczająco długo utrzymać.

    Stawiam na więcej ruchu, czyli trochę rozciągania i ćwiczeń oraz zdrowsze jedzenie. Do tego dużo wody i zielonej herbaty. 8)

    Ktoż jeszcze chętny do gubienia kg?

    eBoska
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 468
    • Pasjonat

    Ja ciagle nad tym pracuje postawilam nie tyle co na jakas diete a na zdrowe nawyki i dobrze o tym wiem ze to nie dieta na dzis ale nawyki na cale zycie po 6 miesiacach juz nie mysle o tym w kategoriach jessu co ja dzisiaj zjem jem odruchowo rzeczy ktore powinnam takie robie zakupy i w lodowce jest to co powinno …nie kupuje tego co moze mnie kusic bo bezsesnsem jest walczyc z soba jak wiesz ze masz lody w lodowce…codziennie trening i basen;) i juz 30 kg po ….w 6 miesiecy…..zostalo mi jeszcz 30;) a 20 chcialabym zgubic od dzis do grudnia musi sie udac wiem to…..a za ciebie trzymam kciuki;)

    znaczek
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Taka jest prawda, że zdrowe nawyki to podstawa – przede wszystkim trzeba w sobie wyrobić sprawnożć samokontroli i rzecz jasna silna wole – bez tego odchudzanie kompletnie nie ma sensu. Odpowiednia dieta, dobre nawyki i samozaparcie – z tym wszystkim na pewno uda się zrzucić kilka kilogramów, a nawet więcej jak będzie taka potrzeba.

    anetiss
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    [usunięto_link] wrote:

    Zdjęcia naprawdę motywujące. Aż mam wrażenie, że jedynie żelazko na tych zdjęciach jest to samo, a na pewno nie osoba. Życzę sobie i innym odchudzającym też takiego sukcesu.

    Dziękuję za wszystkie rady. W sumie większożć zasad znam, tylko tak ciężko je zastosować w swojej codziennożci

    .

    No włażnie… Mi się wydaje że wsparcie drugiej osoby zawsze dużo daje… i to nawet nie musi byc żaden dietetyk, wystarczy przyjaciel albo jakaż pozytywnie nastawiona obca osoba. Bo prawie każdy zna zasady odchudzania tylko mało kto umie w nich wytrwać…

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Jak się nie odchudzam to kiepsko kilogramy spadają,jak zapominam,że powinnam tak ze trzy kg to spadną mi szybko:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " kto się odchudza???"

Przewiń na górę