Kto z Was lubi zime?

  • Autor
    Odp.
  • arrows
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Kto lubi kiedy jest bialy snieg, lekki mroz. A kogo drazni taka pogoda zima, jak jest teraz w Polsce?
    Mi osobiscie bardzo nieodpowiada taka szarobura beznadziejna pogoda. Silne wiatry sprawiaja ze i tak jest chlodno. I draznia mnie ludzie z telewizyjnej pogody, ktorzy mowia „na szczescie zima sie juz skonczyla. Teraz bedzie +3 stopnie, silny wiatr i deszcz” – co to za szczescie?

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    ja bym chciała przeżyć taka zimę jak moi rodzice a nie co teraz jest 🙂 ja kocham żnieg.. ale nie lubię chlapy na drogach.. tylko jak jest tak biaaało 🙂

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Lubię zimę,ale taką prawdziwą z mrozem i sniegiem po kolana 🙂 Spacery,jazda na desce,wieczorne wypady na sanki…ja to bardzo lubię i troche mi przykro,że tak niewiele było okazji żeby pobawić się trochę na sniegu.
    U mnie jest typowo wiosennie teraz.Słońce,bazie i te sprawy 😉 taka pogode tez lubie i teraz kiedy juz mam przedsmak wiosny,za zimą nie tęsknie 🙂

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    brrr…. pożmiejemy się jak będzie +30 w cieniu, wszyscy będą padać jak muchy i kląć na czym żwiat stoi, a ja w cudownym nastroju będę biegać skakać i się cieszyć z cudnej pogody. miesiące takie jak np. luty n****ętniej spędzałabym np. w indiach… mrau… 😉

    arrows
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Ja tez wlasnie ze wzgledu na deske lubie jak jest 2 metry swiezego puchu 🙂
    A taka pogoda jak teraz powoduje ze w powietrzu rozwija sie mnostwo bakteri, zarazkow i wirusow. Niektore z nich gina przy ujemnej temperaturze. I wtedy powietrze jest zdrowsze.
    Lubie jak snieg skrzypi przy chodzeniu niz jak pluska 🙂
    Pochodze z Suwalk – i przezylem kilka naprawde fajnych zim (rekord -36stopni i zyje :))

    diabolinka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    Osobiżcie wolę lato, wiosnę uwielbiam, jesień lubię jeżli nie ma słoty, ale z zimy mogę zrezygnować i cieszę się że w tym roku jej nie było.

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    @Onione wrote:

    Kazda pora roku jest dobra i ma swoje zalety.
    Co do pogody- złej nie ma, sa tylko ludzie źle ubrani.

    hehe… a spróbuj sobie w styczniu na rowerze pomykać… jasne, że da się zrobić, ale mnie-osobiżcie-co nieco to wnerwia z różnych powodów… 😉

    majeczka
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 192
    • Zapaleniec

    Snieg…
    Niebieskie niebo….
    słonce…
    Decha….
    Dobrze przygotowany snowpark…
    Strefa chill outu z dobra muza…

    Mmmm…to cos dla czego warto zyc 🙂

    MIECZ-NICK
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    majeczka, rozmarzylam sie , tylko ze o nartach …mmmmm

    diabolinka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    @Onione wrote:

    Kazda pora roku jest dobra i ma swoje zalety.
    Co do pogody- złej nie ma, sa tylko ludzie źle ubrani.

    hehe… a spróbuj sobie w styczniu na rowerze pomykać… jasne, że da się zrobić, ale mnie-osobiżcie-co nieco to wnerwia z różnych powodów… 😉

    Nawet samochodem w zimie nie lubię jezdzić, a co dopiero rowerem. Współczuję.

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    nie no, w zimie to ja się na autobusy przerzucam… masochistką nie jestem 😉

    Divay
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 248
    • Zapaleniec

    nie lubię zimy 🙁
    nie lubię żniegu 🙁
    nie lubię bo jest zimno
    nie lubię bo jest paskudnie wtedy
    może widok zza okna jest rozczulający
    ale później kiedy nadchodzi odwilż robi sie chlapa ;/
    zawsze odmarzają mi nogi i rączki 🙁

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    nie lubię zimy… a czemu? hmm gdyby było biało był żnieg to było by nawet ok.. a tak jest szaro, ponuro i smutno..

    arrows
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Myszko – ale ja o takiej zimie mówię, gdy jest biało i uroczo. A nie o takiej co jest teraz. Teraz jest niewiadomo co – i takiego czegoż chyba nikt nie lubi.

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    …a w żrodę ma spażć żnieg.Absolutnie sie z tego nie cieszę,bo już przyzwyczaiłam się do suchych chodników… 👿

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Kto z Was lubi zime?"

Przewiń na górę