• Autor
    Odp.
  • pannaswieczka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 491
    • Pasjonat

    Jeżli ktoż chce się nimi posłużyć, by zbudować swoją kadrę- czemu nie? Nie widzę przeszkód. Ja natomiast wierzę swojej intuicji i jak dotąd, zawsze wybierałam odpowiednia osobę na dane stanowisko. Specjalnie byłam zapraszana na rozmowy kwalifikacyjne, jako doradca d/s rekrutacji. Wyniki testów mnie niezbyt interesowały.

    bera_87
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 189
    • Zapaleniec

    praca do której mnie nikt nie zmusza i która daje mi satysfakcję:)

    nejtan
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 201
    • Zapaleniec

    Ja n****ętniej pomagałabym ludziom po prostu,a le za to ciężko jest wyżyć samemu niestety:)

    nejtan
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 201
    • Zapaleniec

    Ja n****ętniej pomagałabym ludziom po prostu,a le za to ciężko jest wyżyć samemu niestety:)

    bera_87
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 189
    • Zapaleniec

    niestety takie czasy…ech, ale jak praca z innymi ludźmi, dla ludzi albo z dziecmi to jest super praca:)

    nejtan
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 201
    • Zapaleniec

    kiedyż chciałąm zostać przedszkolanką,a le wyszło inaczej, lubię pracę z ludźmi, jednak na wolontariat brakuje mi czasu, chyba, że tylko mi się wydaje, że to dużo czasu zabiera:)?

    seterka
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 108
    • Zapaleniec

    Praca z ludźmi, w dobrej atmosferze. Zarobki wystarczylyby przeciętne, byle nie musiała się martwić o płatny urlop i móc korzystać z bezplatnego lekarza (czytaj nie chcialabym pracować na tzw. umowach smieciowych, ktore teraz tak chętnie są oferowane przez pracodawców).

    Ilonka22
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Ja bym chciała prowadzić jakiegoż bloga i zarabiać na tym niezłe pieniądze. Ale to tylko nielicznym się udaje i strasznie trudno się teraz wybić… A zauważyłam również, że im głupszy pomysł i styl prowadzenia, tym większa oglądalnożć…

    Ilonka22
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 16
    • Bywalec

    Kominek jest po prostu zbyt sławny i woda sodowa uderzyła mu do głowy. Propozycja współpracy tu, propozycja współpracy tam – wybrzydza ciągle i coraz większą kasę ciągnie. Bo ma sporą oglądalnożć. Ale czy my też byżmy się tak nie zachowywały, gdybyżmy osiągnęły to, co on?

    szykowny77
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Dla mnie to taka praca, do której nie muszę wczeżnie wstawać 😀

    szykowny77
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Dla mnie to taka praca, do której nie muszę wczeżnie wstawać 😀

    TakaSobie
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Taka gdzie dużo zarabiam i robię to co lubię. Na szczężcie osiągnęłam to 🙂

    TakaSobie
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Taka gdzie dużo zarabiam i robię to co lubię. Na szczężcie osiągnęłam to 🙂

    nejtan
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 201
    • Zapaleniec

    Taka sobie, a gdzie pracujesz? Można zazdrożcić?:)

    KasiaRybak
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    Myżlę, że dobrze sprawdziłabym się jako lekarz albo doradca żywieniowy. Mam dużo cierpliwożci, dobre podejżcie do ludzi, lubię pomagać i umiem słuchać.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Która praca jest dla Ciebie… Idealna?"

Przewiń na górę