• Autor
    Odp.
  • hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    kawa mysle ze zbiorki krwi w duzych firmach to super pomysl i na pewno daja dobry efekt i duuuzo chetnych:) ja osobiscie lepiej sie czuje jak wiem ze ida ze mna znajomi z pracy mozemy razem oddac krew a nastepnego dnia miec wolne;)hihi a tak na powaznie to na prawde super pomysl bo angazuje wszystkich pracownikow i mobilizuje jak ty to i ja prawda:) jestem za i zawsze pomagam w organizacji takich akcji:) jesli chcecie jakis kontakt to moge polecic krewniakow [usunięto_link] pod ich patronatem byly u nas juz dwie zbiorki krwi i zawsze wszystko szlo szybko i latwo 🙂

    Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    no prosze jaki ten swiat maly w pracy u mnie tez zbiorka odbywa sie pod patronatem Krewniakow!!! swietna sprawa daja materialy promocyjne sprzet zalatwiaja jestesmy bardzo zadowoleni:)

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    no widzisz kochana jaki ten swiat maly:) mysle ze tez jestes zadowolona ze wspolpracy z nimi bo ja tak :):):)

    Mirabelka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 587
    • Zasłużony

    pewnie kochana ze tak akcja udala sie swietnie a atmosfera byla bardzo ciepla co tylko zachecalo do pomocy

    Banka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 128
    • Zapaleniec

    nic tylko samemu zorganizowac taka akcje u siebie w pracy, kiedy sie was czyta kochane:):)

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    no to do roboty Bańka to na prawde nic trudnego jak chcesz to ci powysylam wszystkie info co i jak:) 3mam kciuki:)

    Banka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 128
    • Zapaleniec

    a moze i masz racje w koncu co mi szkodzi problemow jak czytam nie robia, wiec moze i ja zorganizuje taka akcje:) weszlam na ta stronke Krewniakow wszystko pieknie napisane tylko musze pomyslec gdzie i kiedy dokladnie to zorganizowac moze na pikniku lipcowym w pracy hmmm….

    hostessa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 653
    • Zasłużony

    no pewnie dobry pomysl z akcja najlepiej mysle na takich majowkach w pracy albo piknikach chociaz wtedy jest piwo i malo kto moze…hmmm to moze po prostu taka akcja specjalny dzien w poniedzialek albo o wiem! w piatek bo potem maja wolne za to ze oddali krew i od razu weekend dluzszy o dzionek :):)

    Banka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 128
    • Zapaleniec

    super pomysl z tym wolnym piatkiem od razu bedzie wiecej chetnych:):):) to musze sie pospieszyc z cala organizacja bo chcialabym to zrobic jeszcze przed sezonem urlopowym byloby lepiej no nie wiec chyba do konca maja mam najlepszy na to czas

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    U mnie w szkole byly orgaznizowane takie akcje, bardzo dobry pomysl moim zdaniem 🙂 Ja niestetyy nie bralam udzialu, bo kiedys po oddaniu krwi do badan poprostu zemdlalam…:)

    A takie mam pytanko, czy jak sie nosi plastry antykoncepcyjne to mozna oddac krew? Przeciez hormony ida przez krew…

    MADZIK
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    Czy z plasterkiem można to nie wiem, ale z tabletkami nie ma problemu

    oka021
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 327
    • Pasjonat

    ja oddalam narazie trzy razy a teraz w srode oddaje czwarty raz na wampiriadzie a teraz nawet mysle o oddawaniu szpiku a jesli sie boisz to pogadaj z lekarzem i wszystko ci wytlumaczy

    klusia123
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    z tym szpikiem to chyba bardzo duze ryzyko nic tylko podziwiac. Ja mieszkam w małym mieasteczku gdzie lekarze sa chyba za kare a o zbiorce krwi to chyba ludzie tu nie słyszeli kogo kolwiek sie pytam jaka grupe krwi ma to mi odpowiadaja ze nie wiedza bo po co im to 🙁

    Kati
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    Poniewaz kiedys sama potrzebowalam krwi, teraz postanowilam za to podziekowac i sama komus pomoc.
    Ostatnio oddawalam krew dla mojego wujka….
    wczesniej tez oddawalam..nie przygotowywalam sie do tego specjalnie…
    najwazniejsze zeby patrzec czy pielegniarka przy tobie ptiera nowa strzykawke i igle….po tych wszystkich akcjach z zakazona krwia i brudnymi przzadami ostroznosci nigdy za wiele:)
    Jesli mozecie to oddajcie krew…czesto nie zdajemy sobie sprawy jakie to wazne dla ludzi…zwlaszcza tych potrzebujacych…:)

    Kati
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    Poniewaz kiedys sama potrzebowalam krwi, teraz postanowilam za to podziekowac i sama komus pomoc.
    Ostatnio oddawalam krew dla mojego wujka….
    wczesniej tez oddawalam..nie przygotowywalam sie do tego specjalnie…
    najwazniejsze zeby patrzec czy pielegniarka przy tobie ptiera nowa strzykawke i igle….po tych wszystkich akcjach z zakazona krwia i brudnymi przzadami ostroznosci nigdy za wiele:)
    Jesli mozecie to oddajcie krew…czesto nie zdajemy sobie sprawy jakie to wazne dla ludzi…zwlaszcza tych potrzebujacych…:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " ktora z nas jest honorowym dawca krwi!!!!"

Przewiń na górę