• Autor
    Odp.
  • Oledzka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    a ja jestem w iązy i tez miałam nadzieje na córe…coż bedzie syn…mam ogromny problem z wyborem imienia…

    dziwadelko
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 134
    • Zapaleniec

    Ja z tych wyżej podanych wybrałam Agatę, chociaż córcię nazwę zapewne Gabrysia 🙂

    Hmm… A masz problem z chłopcem? Mi podobają się imiona, które można odmieniać z zależnożci od potrzeby: dziecko może być Kubusiem, kumpel Kubą, a na papierze Jakub 😀 Ale ofc nie tylko to jest ładne 🙂

    Mi ostatnio wpadło w ucho Maks (Maksymilian) 😉

    kimmuriel
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 173
    • Zapaleniec

    Heh Maksiów 2 już znam 🙂 po pół roku każdy. Jeden w mojej drugi w rodzinie dziewczyny. Więc temu imieniu mówimu zdecydowane STOP. Zresztą ustaliliżmy, że chłopcy to będą Piotr Paweł i Andrzej Robert.

    dziwadelko
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 134
    • Zapaleniec

    Ja nie mam w rodzinie, ani wżród znajomych… Nie żebym sie tam z dziećmi żpieszyłam, ale mam nadzieję, że mnie nikt już nie uprzedzi 😀

    NiEtYkAlNa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 476
    • Pasjonat

    mi sie podoba Arnika, dla chlopca Dorian, Ruben. ladne jest tez Artur i Agnieszka- z reszta tak mam na imie 🙂 a z ankiety…Agata

    Calorca
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 194
    • Zapaleniec

    Ja zagłosowałam na Klarę, bo jak byłam mała i bawiłam się w wymyżlanie potencjalnych imion ono się włażnie na mojej liżcie znalazło, osobiżcie zamierzam nazwać moją córeczkę Estera bądź Izabela, a synka Teodor bądź Jędrzej 🙂

    majeczka
    Member
    • Tematów: 14
    • Odp.: 192
    • Zapaleniec

    Mnie sie odkad tylko pamietam podobalo imie Julia, ale teraz jest taki wysyp Julii ze raczej z tego zrezygnuję…. moze Maja, ale tego w sumie też dużo… się zobaczy…..jak zobacze dzidziusia po raz pierwszy to na pewno bede wiedziec jak ma miec na imie 🙂

    Sandy
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 390
    • Pasjonat

    zaglosowalam na Alinke, bo podobnie chce niedlugo mojej corce dac na imie 😉 Ayleen 🙂

    Taja
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Oddałam głos na Klarę, jednak moja córcia bedzie miała na imię Anastazja albo Tamara albo Natasza… Chłopiec, jeszcze nie wiem ale podoba mi się imię Piotruż…

    tigerka
    Member
    • Tematów: 83
    • Odp.: 2179
    • Ekspert

    Z tych co podalas ja wybralabym Agatka jeszcze jakos pasuje bo reszta to bez komentarza…No ale rzecz gustu wiadomo. 😉 A najlepsze i naladniejsze imie to moje czyli natalia hehe sasa;p 😉

    Angies
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    osobiżcie żadne mi się nie widzi…
    ale jak juz z tych to Klara…

    Divay
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 248
    • Zapaleniec

    moja koleżanka na pewno zaproponowałaby imię Natalia 🙂

    ale mi podoba się Monika

    -MENA
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 90
    • Stały bywalec

    Mi od długiego czasu podoba się imię Alina 😉

    jeżli miałabym wybierać imię dla mojej córki to wybierałabym spożród :
    Emilia, Tatiana, Alina, Barbara, Hanna

    Angies
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 29
    • Bywalec

    I jak widać każdy ma jakież odmienne upodobania co jest w sumie logiczne… dlatego nie ma co głosować ale wybierać to co się samemu lubi 😉 Pozdrawiam Was

    kociak84
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 115
    • Zapaleniec

    Z tych czterech wybieram – Klara. Ale moja córka będzie mieć chyba Wiktoria 😀 (a tak poza tematem syn – Mikołaj) 🙂 hehe…

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Które imię wybrać dla córki?"

Przewiń na górę