• Autor
    Odp.
  • pinupella
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    na ładną pupę…hmmm buty może podziałają, ale ja polecam albo wspaniały seks albo stepper 🙂 kupiłam sobie 3 miesiące temu przez internet zupełnie przypadkowo w sport-shop.pl . Mam taki mały i tani i wyobrazcie sobie ze po 3 miesiącach w końcu widac efekty !!! Pupka mi się zmniejszyła, wyraźnie stoi. co prawda dużo cwiczylam bo po 4 razy w tygodniu po 40 minut ale zadne diety nic, cwiczenia !!!!

    takapani
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    na ładną pupę…hmmm buty może podziałają, ale ja polecam albo wspaniały seks albo stepper 🙂 kupiłam sobie 3 miesiące temu przez internet zupełnie przypadkowo w sport-shop.pl . Mam taki mały i tani i wyobrazcie sobie ze po 3 miesiącach w końcu widac efekty !!! Pupka mi się zmniejszyła, wyraźnie stoi. co prawda dużo cwiczylam bo po 4 razy w tygodniu po 40 minut ale zadne diety nic, cwiczenia !!!!

    seks to całkiem fajna alternatywa 😀 ja jednak wzmocnię efekt i sprawdzę, jak działa polecany przez Ciebie stepper 😀

    majkawazka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    wystarczy kilka razy dziennie przelecieć się po schodach na 3 piętro i po kilku tygodniach efekt żwietnej pupy gwarantowany:D

    carooo
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 156
    • Zapaleniec

    na ładną, jędrną i podniesioną pupę polecam ćwiczenia BBL. są dosyć cieżkie – szczególnie niektóre z nich, ale na serio warto bo przynoszą efekty.

    mis11
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 71
    • Stały bywalec

    Zamiast kombinować i wydawać pieniądze, ładny tyłeczek można mięć ćwicząc z 10 min dziennie, systematycznie. Ćwiczenia specjalnie na pupcię

    wernona
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 383
    • Pasjonat

    Zawsze będzie grupa kobiet, które chętnie poćwiczą i w dłuższym czasie osiągnął swój cel i takie, dla których szybkie efekty będą najistotniejsze i te wybiorą laser:)

    mis11
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 71
    • Stały bywalec

    Na pewno. A żeby Panie zachęcić do ćwiczeń, mogę napisać, iż jędrnożć miężni, sprężystożć można tylko osiągnąć dzięki ćwiczeniom.
    Chociażby dwa banalne ćwiczenia, ale skuteczne:
    1. W klęku podpartym wymach nogi w tył z jednoczesnym odchyleniem głowy w tył. Po każdym wymachu przytrzymać nogę w górze i głowę. Dodatkowo ćwiczy się miężnie najdłuższe wzdłuż kręgosłupa. Ćwiczyć, aż zaboli tyłeczek, odpocząć i zacząć od nowa. Ew. podzielić na 3×20 serie.
    Dla bardzie wprawionych ćwiczyć aż do pieczenia tyłeczka, co jest sygnałem o poprawnym ćwiczeniu i porządnym ukrwieniu miężnia.

    2. Pupa najbardziej wizualnie obwisa na dole, przy złączeniu z udami. A więc ćwiczenie specjalnie na tą czężć. W rozkroku stojąc (do 3 szerokożci bioder) wypchnąć biodra w przód, mocno zacisnąć pożladki i wytrzymać ile się da. Odpocząć, powtórzyć. Typowe izometryczne ćwiczenie mocno działające na dolną pupę.

    Jest masa ćwiczeń na mięsień pożladkowy, ale może chociaż te dwa proste i skuteczne zachęcą Panie.

    zuza.one
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 20
    • Bywalec

    Cieszę się że trafiłam na ten wątek bo włażnie takich przykładowych ćwiczeń było by trzeba 😉

    A buty… stek bzdur. Równie dobrze można powiedzieć że noszenie frotki do włosów firmy X sprawimy że będą rosnąć szybciej.

    takapani
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    ja polecam trikke, kupiłam to na sport-shopie w sezonie letnim, generalnie to raczej sprzęt na wiosnę-lato- jesień. mam nadzieję, że sezon zimowy się szybko skończy i razem z grupką znajomych poszusujemy trochę. żwietnie kształtuje pożladki, wymaga dożć intensywnych skrętów, ćwiczysz jednoczeżnie kilka partii ciała 😀

    nie-bo
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 94
    • Stały bywalec

    odcellulitusować pupę można masażem bańkami chińskimi, choć do przyjemnych nie należy,a le po tygodniu codziennego maltretowania widać różnicę
    ćwiczenia już wymienione polegające na napinaniu miężni też żwietnie wspierają walkę o ładne pożladki
    a dla chętnych na uatrakcyjnienie tylko pod ubraniem są figi z poduszeczkami na pupie, takie coż widziałam na allegro, ale trzeba pamiętać, że zdejmuję majtki i pupa się spłaszcza 😆

    biala_stopa
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    Czas zawsze się znajdzie…………..ale leń zawsze go przezwycięży!!!!!!! 😆

    paul250
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    No pliiizzz… Kto w te bzdury uwierzy?! Buty kształtujące pożladki?? Pff… Tonący brzytwy się chwyta ;p
    Ćwiczta dziewczęta!
    A tak btw, to wyczytałam taką ciekawostkę, że suszone owoce są cholernie kaloryczne :/
    xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
    No Ameryki to może nie odkryto, ale to takie złudne trochę, nie? Bo jednak to owoce, a jednak tuczące :/

    EDIT:
    jakubek

    takapani
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    nie wiem czy to bzdury, zresztą trikke akurat polecany jest do ćwiczenia kilku partii ciała jednoczeżnie, poza tym może nie należy pokładać nadziei w ubiorze, który pozwala pozbyć się tłuszczu, trzeba do tego dołożyć jeszcze trochę wysiłku fizycznego…

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    Ja uwazam tak samo jak wernona- jesli ma byc efekt to nie zadne buty,nie kremy,tylko skuteczna metoda jaka jest laser.W buty tez nie wierze.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " ŁAdna pupa"

Przewiń na górę