• Autor
    Odp.
  • paulus23
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 80
    • Stały bywalec

    CZy też macie problem z czasem na ćwiczenia? JA w ogóle nie mam na to czasu koleżanka kupiła se buty, które podobno kształtują uda i pożladki są to buty: reebok Easy Tone, czy wiecie coż na ich temat bo zastanawiam się nad ich kupnem myżlę, że to ciekawe 🙂

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Już zamiast siedzieć na forum możesz zrobić kilka pompek 🙂

    Rozumiem ,że kobiety nie lubią się przemęczać ,ale czasami warto i nie myżl ,że buty za Ciebie to załatwią 😉

    moda
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Na zgrabną pupę polecam jazdę na rowerze, zwłaszcza, że jeszcze sezon trochę potrwa 🙂

    fammefe
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    A czytałam o nich, nawet fajny design mają ,i jeżli to prawda, że przy chodzeniu kształtują te partie ciała no to by była rewelacja. Chociaż czas na chodzenie też trzeba sobie znaleźć:)

    Tylko do pracy już ich nie założę:(

    Krolinia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 63
    • Stały bywalec

    Moja ciotka pracuje w Reeboku i jak wróciła ze szkolenia dotyczącego tych butów to powiedziała, że to stek bzdur, które mają łykać gimnazljalistki, powiedzieli im wprost, że to bzdura – buty nie wyrzeźbią pożladków, to tani chwyt reklamowy – niestety. Chcecie mieć piękną pupę – trzeba ćwiczyć. A jak nie pomaga to zróbcie sobie zabieg wyszczuplający.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    jeżli to prawda, że przy chodzeniu kształtują te partie ciała no to by była rewelacja.

    Raczej tragedia, kolejne masy by zastygały w bezruchu i lenistwie.

    nela_24
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 54
    • Stały bywalec

    @Kowal wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    jeżli to prawda, że przy chodzeniu kształtują te partie ciała no to by była rewelacja.

    Raczej tragedia, kolejne masy by zastygały w bezruchu i lenistwie.

    Nie prawda, jeżli nie ma się czasu na ćwiczenia i jest się zabieganym to takie buciki są idealnym rozwiązaniem.

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Raczej warto popracować nad organizacją wolnego i zamiast iżć na zakupy np, po buty, ciuchy można w tym czasie poćwiczyć czy choćby zamiast siedzenia na forum. Tragedią ludzi współczesnych jest bezruch. Nic nie ma za darmo i lenistwo tu nie pomoże jak zresztą w każdej dziedzinie życia.

    aga1190
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    @Kowal wrote:

    Już zamiast siedzieć na forum możesz zrobić kilka pompek 🙂

    Rozumiem ,że kobiety nie lubią się przemęczać ,ale czasami warto i nie myżl ,że buty za Ciebie to załatwią 😉

    racja, ale to nie takie proste ;>

    Ja tam jednak uważam, że poprawiła się moja pupcia od noszenia tych butów, a noszę je już ponad 2 miesiące (chyba), co prawda zaczęłam się więcej ruszać ale teraz to już się do tego nie dojdzie od czego mam taką pupę 😉 ważne, że jest lepiej 😉

    martitaxx
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    Ja też widzę efekty chodzenia w tych butach, ale mam je trochę dłużej. Zgadzam się, że kobiety nie lubią się przemęczać dlatego włażnie ktoż pomyżlał o nas w końcu 🙂

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    racja, ale to nie takie proste ;>

    Ja tam jednak uważam, że poprawiła się moja pupcia od noszenia tych butów, a noszę je już ponad 2 miesiące (chyba), co prawda zaczęłam się więcej ruszać ale teraz to już się do tego nie dojdzie od czego mam taką pupę 😉 ważne, że jest lepiej 😉

    Może więcej zaczęłaż chodzić:) Jasne ,że nie takie proste by mięsień mógł rosnąć najpierw trzeba dostarczyć mu odpowiednią ilożć białka jako paliwa,tłuszczy dla pracy hormonów. Do tego niezbędna jest progresia oraz stały powtarzający się wysiłek.Chodzenie to nie bieganie chyba,że zakładasz ciężar na nogi.Tylko szpilki dobrze kształtują łydki.

    Krolinia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 63
    • Stały bywalec

    Czemu tu jest taki sam wątek z reklamą butów??
    [usunięto_link]
    dwa takie same na jednym forum?

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Bo np. konko reklamuje te buty napisała bodajże o nich z 20 postów ,które zostały usunięte i pewnie dalej je szerzy 😉

    nastka501
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    Mam zamiar kupić sobie takie buciki. Mam nadzieję, że to jednak prawda, że kształtują pożladki:). Oczywiżcie jeżeli będę chodzić:)

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Niestety nie jest to prawdą 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " ŁAdna pupa"

Przewiń na górę