• Autor
    Odp.
  • charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    Dziewczyny chciałabym poznać Wasze zdanie na temat liposukcji. Czy któraż z Was robiła sobie może ten zabieg i zechce podzielić się wrażeniami? Od dłuższego czasu żledzę temat liposukcji bo jestem nim zainteresowana, porównuję możliwożci i metody więc zachęcam Was do pisania własnych opinii. A może jesteżcie przeciwne?

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    wiesz jak na razie nie myżlałam o tym, żeby poddać się zabiegowi liposukcji ale kto wie może z czasem się to zmieni.
    Przyznam się szczerze, że jeżli chodzi o ta tradycyjną liposukcję to na samą myżl o tym mam na ciele ciarki, ale w jednym numerze cosmopolitan czytałam o metodzie vibrolipo i o klinice IQ Medica, i nieco mój pogląd co do usuwania tłuszczu nico się zmienił. Jeżli czytasz dużo o liposukcji to pewnie o tej metodzie słyszałaż i wiesz, że ta metoda jest najlepsza, jeżli chodzi o usuwanie tkanki tłuszczowej. Nie tylko nie pozostawia nierównożci po zabiegu, jest mało inwazyjna, nie ma ryzyka martwicy skóry i można bardzo szybko wrócić do codziennych zajęć.
    Jeżli kiedyż miałabym się poddać usuwaniu tłuszczu to prawdopodobnie wybrałabym włażnie tą metodą.
    A ty co o niej sądzisz?? I na którą z metod usuwania tłuszczu byłabyż skłonna się zdecydować??

    meksykanka
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Zajrzałam na stronę IQ medica i widzę że mają tam jeszcze więcej rodzajów liposukcji: jest jeszcze duolipo i smartlipo. I włażnie duolipo mnie zainteresowało. To połączenie vibrolipo i smartlipo:

    „Specjalna wibracyjna końcówka Vibrolipo usuwa tkankę tłuszczową spod skóry a kaniula żwiatłowodowa Smartlipo wyrównuje powierzchnię i zamyka naczynka krwionożne, redukując zasinienie i obrzęk po zabiegowy. Pacjenci po zabiegu DuoLipo mogą cieszyć się znacznie szybszym powrotem do codziennej aktywnożci i cieszyć się swoją nowo wymodelowaną sylwetką”

    Czyli jak jak szybko się wraca do codziennej aktywnożci, wiecie? I czy mozna brać mniej masaży, czy też dwa, trzy tygodnie?

    charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    No wygląda to całkiem ciekawie, gdzież już czytałam o VibroLipo. A powiedzcie mi czy może znacie różnicę między zabiegiem BodyJet i VibroLipo i który jest lepszy? Już trochę przeglądnęłam internet w poszukiwaniu odpowiedzi ale sama nie wiem.

    charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    Oooo dzięki, fajnie tu jest porównana klasyczna liposukcja z metodą VibroLipo. Generalnie wychodzi na to, że jest to metoda bardziej bezpieczna i mniej inwazyjna tak? A czy robiła sobie któraż z Was zabieg liposukcji i może mi opowiedzieć wrażenia?

    spryna
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    ja bym chciała zrobić liposukcję ale niestety obecnie nie posiadam tyle wolnej gotówki bo domyżlam się że to sporo kosztuje 😕

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    no tak może i to nie jest zbyt tani zabieg. Bo na przykład w tej klinice, o której była mowa wyżej liposukcja kosztuje około 4000 zł.
    Ale moim zdaniem są takie miejsca w naszym ciele, ze nie da się ich odchudzić ani za pomocą diety, ani za pomocą ćwiczeń więc nie pozostaje nic innego, jak tylko odsysanie tłuszczu.
    Mimo tego, że jest to dożć kosztowny zabieg myżlę, że i tak warto jest się mu poddać. chociaż ja chyba wolałabym nie tradycyjną liposukcję, ale wspomniane wyżej vibrolipo.

    kosmo79
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 293
    • Pasjonat

    Wiem ze w Warszawie juz sie przeprowadza zabieg Slim Lipo.
    jest to pewna nowożć, ktora może wyprzeć Body Jet.
    A do tego ,co wazne o wiele mniej inwazyjne niż BJ.

    Wurzel
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    A nie chodziło ci przypadkiem o Smart Lipo?

    orzechowska
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Drogie pani jesli liposukcja to tylko laserowa ( lipoliza laserowa), polecam!!wiem co mówię..
    Odradzam natomiast lipozlizę iniekcyjną , bez senu , ból , opuchlizna straszna, seria kilkunatu bolesnych zastrzyków po których przez dwa tyg jest opuchlizna i siniaki koszmarne , wyglada sie jak potwór , efektów zero, rok temu wziełam sobie 6 takich zabiegów i efektu zadnego a kasa spora 🙁

    ZuzkaZ
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 91
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Wiem ze w Warszawie juz sie przeprowadza zabieg Slim Lipo.
    jest to pewna nowożć, ktora może wyprzeć Body Jet.
    A do tego ,co wazne o wiele mniej inwazyjne niż BJ.

    a mozesz napisac dlaczego moze wyprzec??

    ines666
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Dla mnie liposunkcja to już jest taka 'odchudzająca’ ostatecznożć. Przed podjęciem tego kroku na Twoim miejscu wypróbowałabym inne metody na pozbycie się tłuszczu. A może jakież inne zabiegi, mniej inwazyjne? Słyszałam, że Accent Your Body się sprawdza. Ten zabieg nie ma na celu bezpożredniego odchudzania, ale fajnie działa na naprężanie skóry, ujednolicanie jej, ujędrnienie. A kiedy ma się jędrną skórę, zawsze od razu wygląda się szczuplej. Poczytaj sobie może coż na ten temat:) Życzę powodzenia!

    maria83
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Witajcie! Jestem po zabiegu liposukcji metodą BodyJet i bardzo polecam. Po prawie 2-letnim odchudzaniu pod okiem dietetyczki, jednak pozostały mi wałeczki na brzuchu i udach. Pozbyłam się ich dzięki liposukcji:) Ale potwierdzam, że ten zabieg to ostatecznożć, kiedy ćwiczenia fizyczne nie pomagają. Mam tylko nadzieję, że skóra się obkurczy włażciwie i będą mogła włożyć dwuczężciowy strój kąpielowy:) A zabieg miałam wykonywany niecały tydzień temu w Weiss Klinik w Chorzowie u dr Piekarskiej, polecam!

    telka
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 39
    • Bywalec

    Moja przyjaciółka zdecydowała się na liposukcję w Elite. Wybrała metodę palomar slimlipo. Laserowa, zabieg poszedł bardzo szybko, nie miała po nim żadnych siniaków czy obrzęków. Profesjonalnie zrobiona robota 🙂

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    z tego co wiem to jest kilka rodzajów liposukcji i myżlę, że najlepiej byłoby się wybrać do lekarza na konsultacje, ja byłam u doktora Osucha i przyznam, że on jest bardzo dobry w tym, co robi. A na wielki plus, jego podejżcie do pacjentów, cierpliwie wszystko tłumaczy.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Liposukcja"

Przewiń na górę