• Autor
    Odp.
  • kamadama
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Różne są metody liposukcji, wiem, bo się mocno interesowałam, zanim się zdecydowałam. Interesowała mnie oczywiżcie ta nieinwazyjna “ bez skalpela. Padło na zeltiq, który robią w osteomedzie w Krakowie, który znałam, bo usuwałam sobie tam pieprzyka. W każdym razie metoda jest żwietna, bo polega na wymrażaniu tłuszczu którego komórki są niszczone pod wpływem zimnej teperatuty. Całożc trwa godzinkę, po kilku tygodniach widać wyraźną różnicę (co szersze spodnie musiałam wyrzucić ;). Mogę polecić, bo naprawdę jestem zadowolona. :))

    Tulinka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    włażnie różne są metody liposukcji, nie są już tak bardzo inwazyjne i bolesne. Ja się poddałam jakiż czas temu, zabiegowi body jet. Byłam w Dermedzie i przyznam, że bardzo sobie chwalę efekty, bo jednak za pomocą ćwiczeń, czy diety nie byłam w stanie wyszczuplić sobie uda i bioder. a takie zabiegi bardzo dobrze rozwiązują problem nadmiaru tłuszczu w takich miejscach, gdzie ćwiczenia mogą zawieżć.

    igortreneronline.pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 60
    • Stały bywalec

    OSIĄGAJ SZCZUPŁE LUB MUSKULARNE CIAŁO SZYBCIEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK!
    PROSTY TRENING, TANIA DIETA, INDYWIDUALNIE DOBRANA SUPLEMENTACJA!
    WEJDŹ TERAZ NA igortreneronline*pl
    PRZECZYTAJ POZYTYWNE OPINIE ZADOWOLONYCH KLIENTÓW!
    I WYGRAJ 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH!

    izkass97
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ja liposukcję body jet wykonywałam w Bielsku Białej w klinice Galena i jestem zachwycona rezultatem 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Liposukcja"

Przewiń na górę