• Autor
    Odp.
  • kraszslov
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    Jestem ciekaw opinii na temat takiej „formy zabaw erotycznych” związanej z praktykami sado-maso jaką jest lizanie podeszw butów. Oczywiżcie w formie gdzie mężczyzna liże buty partnerce.
    Czy zgodziłybyżcie się i jak na to zapatrywałybyżcie sie gdyby Wasz mąż/patrner/chlopach poprosił o możliwożć wylizania Waszych butów?

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Kolejna perwersja… 😕 Dla mnie to chore 😕 Czego to ludzie nie wymysla… I to niby w jaki sposob ma dac przyjemnosc? 🙄

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    Nie, nie i jeszcze raz NIE

    kraszslov
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    Kolejna perwersja… 😕 Dla mnie to chore 😕 Czego to ludzie nie wymysla… I to niby w jaki sposob ma dac przyjemnosc? 🙄

    jesli chodzi o przyjemnożć dla faceta, to uwierz mi jest spore grono osób (fetyszyżci damskich bucików) dla których to wielka przyjemnożć.
    Natomiast zastanawiam sie, czy dla jakiejż kobiety może być przyjemne gdy jej facet liże jej buty.
    Oczywiżcie to nie tak, że facet gdzies tam w przedpokoju czyżci kobiecie buty (choc takich też znam), ale w bardziej sympatycznej senerii – kobieta ma butki na stopach, mężyczna leży czy klęczy i jak sługa czyżci Pani buty – na jej rozkaz.

    netinka
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 188
    • Zapaleniec

    Taaa, to może jeszcze będzie „moda” na lizanie damskich skarpetek, rajstop, torebki, portfela… Ludzie nie mają co wymyżlać, no ale coż, ktoż powiedział kiedyż, wszystko jest dla ludzi;/.

    Butów to nie, ale stopy to co innego

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Czy zgodziłybyżcie się i jak na to zapatrywałybyżcie sie gdyby Wasz mąż/patrner/chlopach poprosił o możliwożć wylizania Waszych butów?

    Gdyby mój facet poprosił o mozliwożc wylizania moich butów to pierwsza reakcją byłby szalony smiech.Następnie zapytałabym czy dobrze sie czuje,a później odesłała do przedpokoju i niech sobie liże.Może nawet wylizac buty mojej mamy,mojego taty a może i brat się skusi.Kiedy skończy wylizywac to zapytam o wrażenia i zapewne odeżlę go na jakąż terapię 😉 A mówiąc powaznie to czułabym sie jak kretynka gdyby facet wylizywał mi podeszwy butów.Nie pozwoliłabym mu na to,absolutnie 😛

    @Onione wrote:

    albo klapsy w pupę partnera wymierzane starą, zesztywniałą skarpetka…

    😆
    Mmmm podniecające 😈 😆

    bejbi21
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    Jasne..a ciekawe gdzie później jeszcze by pchał ten język z zarazkami brudnych butów…bleee….wogóle co za pomysł ://

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    A ja jestem innego zdania:P Jak by chcial to czyste nowe buty moze sobie lizac 😛 przeciez nikogo to nie boli 😛

    Meg77
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 193
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    Jestem ciekaw opinii na temat takiej „formy zabaw erotycznych” związanej z praktykami sado-maso jaką jest lizanie podeszw butów. Oczywiżcie w formie gdzie mężczyzna liże buty partnerce.
    Czy zgodziłybyżcie się i jak na to zapatrywałybyżcie sie gdyby Wasz mąż/patrner/chlopach poprosił o możliwożć wylizania Waszych butów?

    jeny …. 😯 co to ma być ❓ 😯 najpierw miałby mi wylizać buty i zaraz potem np zacząć całować z języczkiem ❓ 😯 ludzie …. 😯 ABSOLUTNIE NIE ❗

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    hah ciekawe komu lizanie butów sprawia przyjemnożć.. lol

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    czasami jak czytam niektóre pomysły to az mi na duchu sie lepiej robi… jednak jestem całkiem normalna 😉

    kraszslov
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    hah ciekawe komu lizanie butów sprawia przyjemnożć.. lol

    Na przykład mnie i wielu innym osobom.

    Piszecie o obrzydliwożci tego… Dla mnie bardziej obrzydliwy z pewnożcią jest seks analny (choć oczywiżcie akceptuję i rozumiem ludzi mających takie potrzeby) – tam też brudną czężć ciała wpycha się potem gdzie indziej – moim zdaniem ryzyko choroby jest tu znacznie wieksze:)

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Gdyby mój facet poprosił o mozliwożc wylizania moich butów to pierwsza reakcją byłby szalony smiech.Następnie zapytałabym czy dobrze sie czuje,a później odesłała do przedpokoju i niech sobie liże.Może nawet wylizac buty mojej mamy,mojego taty a może i brat się skusi.Kiedy skończy wylizywac to zapytam o wrażenia i zapewne odeżlę go na jakąż terapię 😉 A mówiąc powaznie to czułabym sie jak kretynka gdyby facet wylizywał mi podeszwy butów.Nie pozwoliłabym mu na to,absolutnie 😛

    przed terapia dobrze by bylo takiego wyslac na posiew kalu do sanepidu:)))))

    naprawde trudno mi odniesc sie powaznie do sprawy lizania podeszw. poczucie humoru miewam niesmaczne…przed oczami staje mi natychmiast obsrany przez okoliczne psy trawnik, ptasie kupy, charki zuli i inne ciekawe substancje lezace na ulicach.
    smacznego 😆

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Jestem ciekaw opinii na temat takiej „formy zabaw erotycznych” związanej z praktykami sado-maso jaką jest lizanie podeszw butów. Oczywiżcie w formie gdzie mężczyzna liże buty partnerce.
    Czy zgodziłybyżcie się i jak na to zapatrywałybyżcie sie gdyby Wasz mąż/patrner/chlopach poprosił o możliwożć wylizania Waszych butów?

    wow… niezły z ciebie perwers… wiesz co? ciekawe, czy równie chętnie lizałbyż moje glany zamiast szpileczek, i czy później dalbyż sobie w nich po plecach podeptac, co? z tego co czytalam to też cię kręci…

    ja nie mogę 😆 😆 😆

    bez urazy

    kraszslov
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 57
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    wow… niezły z ciebie perwers… wiesz co? ciekawe, czy równie chętnie lizałbyż moje glany zamiast szpileczek, i czy później dalbyż sobie w nich po plecach podeptac, co? z tego co czytalam to też cię kręci…

    ten „niezły perwers” to komplement:) ?
    wolę zdecydowanie szpileczki niż glany, więc chyba bym nie skorzystał:),
    podeptanie w glanach po plecach mogłoby być:).
    pozdrawiam

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Lizanie butów"

Przewiń na górę