lozko do sypialni-ale jakie?

  • Autor
    Odp.
  • dan024
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 255
    • Pasjonat

    chcielibysmy z moim kochanym za jakis czas kupic lozko takie duze do sypilanikiedys rozmawialam z moja nauczycielka od niemieckiego i ona mowila ze z drewna to nie bardzo bo trzeszczy itd,a tymbardziej podczas seksu.a wy dziewczyny jak myslicie jakie byloby najlepsze????/?????

    Misia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 281
    • Zapaleniec

    potwierdzam to co mowila twoja nauczycielka niemieckiego. Drewniane okropnie trzeszcza…ale mi to akurat nie przeszkadza, trezszczenie tez moze byc ok 😉

    dan024
    Member
    • Tematów: 45
    • Odp.: 255
    • Pasjonat

    wczoraj widzialam takie fajne loze ale z drewna tylko ze one fajne takie duze gruby materac bardzo,no nieiwem trudna decyzja:(:(:(:(:(

    vega
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 111
    • Zapaleniec

    takie, zeby nieskrzypiało 😀

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    ja proponuje ale „małżeńskie” i z drewna ale nie za 500 zl tylko takie droższe..
    PS. jak nie z drewna to z czego z metalu?

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Na pewno duuuuuze 😆 Takie sa drogie, ale to najczesciej inwestycja na cale zycie.

    marpop80
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 4
    • Początkujący

    My kupiliżmy w Ikei łożeczko w drewnianej okleinie (seria Malm) i nic, a nic nie trzeszczy i materac też z Ikei, gruby i sprężynowy – dla nas super!!!!

    netinka
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 188
    • Zapaleniec

    My zastanawialiżmy się za kupnem łóżka sosnowego, aczkolwiek ja mam co do tego watpliwożci, ponieważ sosna jest dożć miękkim drzewem… hmm, boję się że może się złamać, albo będzie latało po krótkim jego użytkowaniu;)

    mari_s1
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 32
    • Bywalec

    Hm a co myżlicie o czymż takim [usunięto_link] ? jak dla mnie wygląda całkiem „interesująco” 🙂

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    Poleciłabym Ci ogromne łoże z baldachimem, lecz nie drewniane. Moi rodzice takie mają w swojej sypialni i jest naprawdę cudowne. Kiedyż chciałabym mieć takie u siebie w domu. W 100% zgadzam się z Twoja nauczycielką. Moja koleżanka kiedyż miała wstydliwą sytuację z drewnianym łóżkiem, ale chyba nie muszę tłumaczyć dokładnie jaką. Dlatego zrezygnuj z drewnianego łóżka 🙂

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    BRW maja czesto promocje, ostatnio wlasnie kupilam tam loze malzenskie 160×200, materac kokos + sprezyny. Wyprobowany i polecam!!!!!
    Jesli chodzi o baldachim bardzo zbiera sie kurz.

    A i ostrzegam przed lozami, ktore maja w nogach wysoka deske. Te bardzo robia siniaki jak sie o nie zachaczy 🙂

    Maszka01
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    ja mam super łóżeczko z wielkim pudłem (na całą wielkożć materacu) w którym mam całą zapasową pożciel, poduchy, ręczniki, grube szlafroki, koce i nawet znalazło się miejsce dla grubych swetrów) – łóżko miałam robione na zamówienie ponieważ chciałam aby było dopasowane do pozostałych mebelków w sypialni. taki system się żwietnie sprawdza – i ile miejsca zaoszczędzonego na ciuszki w szafie 🙂 jak ktoż ma ochotę – mogę przesłać namiary na zakład który to cudeńko zrobił (nie pamiętam tylko jaki mam materac.. 🙂

    monika22
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 326
    • Pasjonat

    my w nowym mieszkaniu bedziemy mieli takie łózko,jak je ,, przetestuje ” to wam napisze czy skrzypi:):) hahahahaha[/img]

    secesja
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 75
    • Stały bywalec

    Najlepiej nieskrzypiące, no chyba, że mieszkasz w domu jednorodzinnym i pod wami jest tylko powietrze 🙂
    A co powiesz na coż takiego:
    Jak dla mnie REWELACJA 😀
    Istny rock’n’roll 😀

    Cane-Linha
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 31
    • Bywalec

    A ja chciałabym znaleźć jakież łóżko na antresoli,drewniane i wytrzymałe. Znacie jakież sklepy? W Ikei było kiedyż takie jedno fajniutkie ale je wycofali,a w innych sklepach są takie wąskie (90 cm) a jak szukam 140.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " lozko do sypialni-ale jakie?"

Przewiń na górę