luksusowe imprezy

  • Autor
    Odp.
  • PantofelekMezaty
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 47
    • Stały bywalec

    Czy lubicie klimaty luksusowych imprez w znanych lokalach? Czy w klubach, w towarzystwie tzw. żmietanki towarzyskiej. Bo ja mam i dobre dożwiadczenia na imprezach np. organizowanych przez agencje reklamowe np. w stylu glamour, a w modnych klubach się nudzę.

    macabra
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 17
    • Bywalec

    Lubię imprezy w znanych klubach, ale raczej nie ze wzgledu na to kto tam bywa, a ze wzgledu na wystrój, muzyke, najlepszych didżejów.

    PantofelekMezaty
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 47
    • Stały bywalec

    No tak fajne kluby, są ok pod warunkiem, że nie chodzą do nich aktorzy serialowi, a a nimi tabuny dziwnych ludzi. No i można się napić wyjątkowo dobrze przyrządzonego drinka. Ja uwielbia camparinhę z cukrem trzcinowym, a zupełnie nie wychodzi mi jak sama robię sobie w domu ostatnio. No i muzyka, najbardziej chyba lubię chillaout, taki łagodny.

    kicikicia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    Hmmm fajnie się macie,
    osobiżcie nie mam niestety żadnego dożwiadczenia z „ekskluzywnymi imprezami” ale zawsze chciałam na taką zawitać

    możecie podać jakież przykłady gdzie tak można się zabawić? 🙂

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    Tez jeszcze nie zawitałam na taką imprezkę… ale może kiedyż w przyszłożci 🙂

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    Mam karty vipowskie do dwóch najlepszych klubów w Warszawie 🙂 Lubie je. Cieszę się na myżl, że jestem w najlepszym, najbardziej snobistycznym i najdroższym klubie.

    lateksowa
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 184
    • Zapaleniec

    Cóż ja również mam dwie viposkie. Ale jakoż się nie podniecam :). Fajniejszą zabawę mam w klubach nie – burżujskich 🙂

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    A ja fajniejszą zabawę mam w normalnych klubach, dyskotekach… chociaż nie jest tam zanadto luksusowo, ale bardzo żmiesznie.

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    Smiesznie? a co są popisy cyrkowe? Czy ludzie rzygają pod siebie?

    A co masz na myżli mówiąc „normalny klub”? Uważasz, że klub gdzie jest droższy alkohol, lepsza muzyka, gruba selekcja jest nienormalny?

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    @Józia wrote:

    Smiesznie? a co są popisy cyrkowe? Czy ludzie rzygają pod siebie?

    A co masz na myżli mówiąc „normalny klub”? Uważasz, że klub gdzie jest droższy alkohol, lepsza muzyka, gruba selekcja jest nienormalny?

    Jest dobra zabawa na luzie a nie sztywniactwo 🙂

    lemar
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 24
    • Bywalec

    A uważasz że VIPy nie potrafią się luzować???;) ooo to Ty jeszcze nic nie wiesz i nic nie widziałaż złociutka

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    A uważasz że VIPy nie potrafią się luzować???;) ooo to Ty jeszcze nic nie wiesz i nic nie widziałaż złociutka

    Być może. Wiele przede mną 🙂

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    @Józia wrote:

    Smiesznie? a co są popisy cyrkowe? Czy ludzie rzygają pod siebie?

    A co masz na myżli mówiąc „normalny klub”? Uważasz, że klub gdzie jest droższy alkohol, lepsza muzyka, gruba selekcja jest nienormalny?

    Jest dobra zabawa na luzie a nie sztywniactwo 🙂

    Mam wrażenie, że to słowo snobizm kojarzy Ci się ze sztywniactwem, jak wielu… czereżniakom! 🙄
    I stąd ten popieprzony pomysł, że w dobrych klubach jest sztywno. Ludzie mający kasę też się potrafią bawić. I też się potrafią się tak zabawić jak w podmiejskich dyskotekach, że czasem kogoż pijanego trzeba wyprowadzić z klubu.
    Różnica polega na tym, że grywają tam lepsi didżeje, pije się tam droższe i lepsze trunki, ludzie wyglądają lepiej i są brzydko mówiąc z wyższych sfer… (tzn konkretnie chodzi o to, że to osoby, którzy w życiu lepiej sobie radzą, więcej osiągnęli)

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    @Józia wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    @Józia wrote:

    Smiesznie? a co są popisy cyrkowe? Czy ludzie rzygają pod siebie?

    A co masz na myżli mówiąc „normalny klub”? Uważasz, że klub gdzie jest droższy alkohol, lepsza muzyka, gruba selekcja jest nienormalny?

    Jest dobra zabawa na luzie a nie sztywniactwo 🙂

    Mam wrażenie, że to słowo snobizm kojarzy Ci się ze sztywniactwem, jak wielu… czereżniakom! 🙄
    I stąd ten popieprzony pomysł, że w dobrych klubach jest sztywno. Ludzie mający kasę też się potrafią bawić. I też się potrafią się tak zabawić jak w podmiejskich dyskotekach, że czasem kogoż pijanego trzeba wyprowadzić z klubu.
    Różnica polega na tym, że grywają tam lepsi didżeje, pije się tam droższe i lepsze trunki, ludzie wyglądają lepiej i są brzydko mówiąc z wyższych sfer… (tzn konkretnie chodzi o to, że to osoby, którzy w życiu lepiej sobie radzą, więcej osiągnęli)

    A Ciebie życie skrzywdziło czy co??
    Ponieważ żmieszą mnie twoje wypowiedzi to na zakonczenie byż się odczepiła powiem że mam tyyyleeee kasy że mi jej szkoda wydawać na drogie lokale, alkohole itd. itp.
    Więc bawię się w podmiejskich melinach. 🙂
    $$

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    Ciekawe co jest żmiesznego w moich wypowiedziach. Nie mówię o niczym absurdalnym, czy głupim. Mówię jaka jest prawda. W porządnych lokalach można się żwietnie bawić.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " luksusowe imprezy"

Przewiń na górę