Luskusowe dodatki do mieszkań

  • Autor
    Odp.
  • BillieJean
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Zabytkowe figurki, srebrne żwieczniki, a może nowoczesne bibeloty od projektantów na fali? Jakie dodatki upiekszające Wasze mieszkania preferujecie, co ostatnio nabyliżcie?

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    Oczywiżcie to zależy od tego co kto lubi.Ja w domu mam dużo fotografii na żcianach ,ale takich z minionej epoki,bardzo duzo mam żwiec zapachowych i ważne zeby były rozstawione w fajnych żiwecznikach.

    BillieJean
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    Ja ostatnio nabyłam srebrna cukiernicę Fragetkę [usunięto_link]

    I żwieczniki kryształowe wysadzane swarovskim:
    [usunięto_link]

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Ja ostatnio nabyłam srebrna cukiernicę Fragetkę [usunięto_link]

    I żwieczniki kryształowe wysadzane swarovskim:
    [usunięto_link]

    śliczne sa te swieczniki.Zakochałam sie w kielichu fioletowym.Ciekawe czy udałoby sie jeszcze aby paczka doszła do mnie przed żwiętami?

    parvati
    Member
    • Tematów: 47
    • Odp.: 4641
    • Guru

    my oboje jestesmy wrogami bibelotow.
    lubie poste, uniwersalne formy.

    w zyciu nie postawilabym nigdzie wysadzanego krysztalkami swiecznika, bo to po prostu niezbyt gustowne.

    kasia21
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 425
    • Pasjonat

    Jedyny luksus na jaki sobie pozwoliłam dotychczas w mieszkaniu, to marmurowa podłoga w łazience, a włażciwie kafle z z marmuru polerowanego. Ponoć wytrzymują próbę czasu, a gwarancja jest 50-letnia 🙂

    Jozia
    Member
    • Tematów: 19
    • Odp.: 1181
    • Maniak

    Mój dom rodzinny urządzony jest antykami. W związku z czym mamy tam wiele nastrojowych p****ółek. Natomiast moje mieszkanko, w którym niedawno zamieszkalam jest przestrzenne, jasne i bardzo proste. Zależało mi aby było jak najmniej „zbieraczy kurzu” 😉

    Wiera
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 62
    • Stały bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    my oboje jestesmy wrogami bibelotow.
    lubie poste, uniwersalne formy.

    w zyciu nie postawilabym nigdzie wysadzanego krysztalkami swiecznika, bo to po prostu niezbyt gustowne.

    Te żwiecznziki svarowskiego są bardzo eleganckie i gustowne. forma tez jest prosta
    [usunięto_link]

    A kupiłyżcie dziewczyny juz którąż z tych żwiec? ciekawa jestem jak zapachy…mmmm

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    Czytałam o zapachu Black Agel,ze jest bardzo zblizony do zapachu perfum Angel T.Mugler wiec jest juz jakis obraz 😉
    A ja Angela uwielbiam.

    Topaz
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    Ja mam taki żwiecznik z kryształkami Swarovskiego. I rzeczywiżcie, nie dożć, że pięknie wygląda to jeszcze cudnie pachnie. Mam Black Pepper i dodatkowo kupiłam jeszcze jeden refill o zapachu herbal revelations. Oba są super.
    Polecam, również ze względu na bardzo eleganckie opakowanie

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Ja mam taki żwiecznik z kryształkami Swarovskiego. I rzeczywiżcie, nie dożć, że pięknie wygląda to jeszcze cudnie pachnie. Mam Black Pepper i dodatkowo kupiłam jeszcze jeden refill o zapachu herbal revelations. Oba są super.
    Polecam, również ze względu na bardzo eleganckie opakowanie

    O te zapachy tez mogą być ładne.Black Pepper chyba musi byc taki bardziej „przyprawowy”?

    zoska samoska
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 92
    • Zapaleniec

    nie wiem jak pachną te Angel. Jaki to mniej wiecej jest zapach. Za to znalazłam wsród nich wanilię. to chyba mój ulubiony zapach. Ociepla wnętrze. Na interii jest nawet reklamówka
    [usunięto_link]

    Topaz
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 101
    • Zapaleniec

    Black Pepper rzeczywiżcie ma zapach trochę pieprzowy z domieszką bazylii, cytryny, lawendy… Mnie się bardzo podoba i bardzo mnie pozytywnie nastraja

    BillieJean
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 38
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    my oboje jestesmy wrogami bibelotow.
    lubie poste, uniwersalne formy.

    w zyciu nie postawilabym nigdzie wysadzanego krysztalkami swiecznika, bo to po prostu niezbyt gustowne.

    A moim zdaniem jak najbardziej gustowne, tym bardziej, że masz kształty pasujace zarówno do nowoczesnych wnetrz jak i do urządzonych antykami.

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    my oboje jestesmy wrogami bibelotow.
    lubie poste, uniwersalne formy.

    w zyciu nie postawilabym nigdzie wysadzanego krysztalkami swiecznika, bo to po prostu niezbyt gustowne.

    Moze piszesz tak dlatego ze nie widziałaż tego żwiecznika.Ja tez myslałam ze jest jakiż taki swiecący ale tak naprawde te kryształki sa takie delikatne ze to one sa w tym wszystkim ozdoba.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Luskusowe dodatki do mieszkań"

Przewiń na górę