• Autor
    Odp.
  • Mniszka
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 69
    • Stały bywalec

    Moja mama jak odchodziła w ubiegłym miesiącu na emeryture dostała przepiękną paterę na owoce zrobioną z kryształu swarovskiego. Chetnie bym jej ją podwędziła;P

    Te żwieczniki korony ozdobione kryształkami, to te reklamowane na Oskarach Fashion?

    Maariolkaa
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 1508
    • Maniak

    Dla mnie luksusem w domku jest mieć taką duża palmę w salonie. Hehe gdy już się wyprowadzę na swoje zafunduje sobie taką rożlinkę 🙂

    ola57777
    Member
    • Tematów: 25
    • Odp.: 618
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Dla mnie luksusem w domku jest mieć taką duża palmę w salonie. Hehe gdy już się wyprowadzę na swoje zafunduje sobie taką rożlinkę 🙂

    Fajna sprawa z taka palma ale moze nie kiedy w domu pies i kot 😉

    No i trzeba wiedziec jak ja pielegnowac.
    A ja mam pytanie do dziewczyn majacych swiczniki z krystzalkami Swarovskiego , myjecie je w zmywarce ?

    Naomi
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 170
    • Zapaleniec

    basen i jacuzzi…. 🙂 …to chyba najbardziej luksusowe rzeczy w moim domu….tzn. basen jest obok domu-ma sie rozumiec,hihi 😉

    littlegirl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    Maariolkaa, moja babcia odkąd pamiętam miała w domu taką palmę :)bardzo fajna, tylko faktycznie wymaga pielęgnacji, bo zaczyna usychać. Jest też taki sklep myin.pl z dożć luksusowymi akcesoriami. Przeglądam go od czasu do czasu, bo kiedyż zamawiałam tam krzesła i stół. Mają bardzo oryginalne żwieczki i lampiony. Naprawdę piękne! zamówiłam sobie taką jedną i zawsze kiedy ją używam, ktoż zwraca uwagę na jej urodę 🙂

    Pajka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    Dużo takich fajnych i chyba przede wszystkim luksusowych rzeczy jest w modernformie w galerii mokotów, w sumie często muszę kupować różne rzeczy w ramach upominków w celach służbowych to w zasadzie ten sklep jest dla mnie ratunkiem. Mam nadzieję sama też tam sobie kiedys sprawic prezent 😉

    Ada12
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 26
    • Bywalec

    całe szczężcie można też kupić te wyjątkowe i eleganckie produkty przez internet [usunięto_link], uwielbiam ten sklep 🙂

    lojdiridi
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    Ada12 – a dużo rzeczy kupiłaż w tym sklepie?
    Powiedz mi jeszcze jak wygląda i ile trwa wysyłka?

    Ada12
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 26
    • Bywalec
    łojdiridi wrote:
    Ada12 – a dużo rzeczy kupiłaż w tym sklepie?
    Powiedz mi jeszcze jak wygląda i ile trwa wysyłka?[

    kilka rzeczy już kupiłam, ostatnio 2 filiżanki Wegwod [usunięto_link] oraz solniczką i pieprzniczkę Alessi [usunięto_link]
    Płaciłam przy odbiorze i przy zakupie powyżej 300 zł nie ponosi się dodatkowych kosztów, czekałam tylko 3 dni 🙂

    lojdiridi
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    oo to miłe z ich strony. A wiesz może jak wyglądają zwroty, są przy tym jakież problemy?

    Ada12
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 26
    • Bywalec
    łojdiridi wrote:
    oo to miłe z ich strony. A wiesz może jak wyglądają zwroty, są przy tym jakież problemy?

    ja akurat nic nie odsyłalam, ale z tego co się orientuje to można zwrócic towar w ciągu 14 dni od daty zakupu 🙂 spodobało ci się cos konkretnego?

    charlize
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 271
    • Zapaleniec

    Uwielbiam wszelkiego rodzaju dodatki i bibeloty, które upiększają, no dobra czasem zagracają, moje mieszkanie. Ale tak już mam, że nie lubię surowych i zbyt sterylnych wnętrz, które od razu powodują gęsią skórkę na moim ciele. Lubię wnętrza ciepłe, a tego ciepła dodają włażnie dodatki. Gustuje w żwieczkach, które bardzo lubię i ustawiam je w wielu miejscach w mieszkaniu (a zaopatruję się w nie zazwyczaj tutaj: [usunięto_link] bo kolorki fajne); do tego różne lampki, żwieczniki, plakaty na żcianach (tylko ładnie oprawione), miseczki, ramki na zdjęcia. Nie wyobrażam sobie mieszkania bez tego 🙂

    lojdiridi
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    [usunięto_link] wrote:

    @łojdiridi wrote:

    oo to miłe z ich strony. A wiesz może jak wyglądają zwroty, są przy tym jakież problemy?

    ja akurat nic nie odsyłalam, ale z tego co się orientuje to można zwrócic towar w ciągu 14 dni od daty zakupu 🙂 spodobało ci się cos konkretnego?

    Podoba mi się ten zegar: [usunięto_link] fajnie komponowałby się w mojej sypialni 🙂

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    Ja ostatnio zakupiłam przepiękną pożciel do mojej sypialni [usunięto_link]. Niby nic a zupełnie zmienia cały pokój. Jeżli ktoż chce wprowadzić do swojego mieszkania odrobinę luksusu powinien zaopatrzyć się w piękną pożciel, którą oferuje sklep gianniferrara.pl. Nie tylko nasza sypialnia nie będzie wyglądać piękniej ale też każdy może być pewien, że odpoczynek i sny będą cudowne:)

    Pajka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 35
    • Bywalec

    Ja też, podobnie jak Ada12 polecam modernform 😉 Jeżli chodzi o ekskluzywne dodatki to sklep jedyny w swoim rodzaju.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Luskusowe dodatki do mieszkań"

Przewiń na górę