• Autor
    Odp.
  • anabilis90
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 3
    • Początkujący

    Jakie meble kupić żeby zmieżciły się w malutkiej łazience? Z powodu rozmiaru łazienki w grę wchodzi tylko szafka pod umywalkę i 1-2 szafki. Znalazłam w leroy merlin coż takiego xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx ale za tą cenę wydaje mi się to trochę nijakie. Jak wy poradziłyscie sobie z małą łazienką? Może te meble da się czymż zastąpić. Dodam, że płytki w łazience są beżowe.

    edit
    jakubek

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    wypowiem się w ten sposób:

    mogę znieżć mały gabinet, także pokój gożcinny, nawet sypialnię…
    ale łazienkę – nie! nie tylko dlatego że sam lubię się brzechtać…

    ale głównie, żeby moja kobieta czuła się sobą…
    czy się mylę, moje Drogie Panie?

    jagoda4
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 871
    • Zasłużony

    Do małej łazienki najlepiej zamówić. Można wykorzystać każde wolne miejsce. Teraz meble na zamówienie nie są droższe od takich ze sklepu. Czasami niewiele droższe ale można dopasować fajnie do pomieszczenia.

    Wloczykij
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 226
    • Zapaleniec

    Do bardzo małej łazienki mieżci się zwykle tylko szafka pod umywalkę. Takie niestety łazienki przeważają w polskich mieszkaniach.

    Izys
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 187
    • Zapaleniec

    Ja w mojej małej łazience mam kabinę prysznicową zamiast wanny, co dodało mi trochę przestrzeni. Mam małą umywalkę i pod nią szafkę i faktycznie na tym się kończą możliwożci mojej łazieneczki. Dzięki pomysłowemu kuzynowi mam również nad ubikacją zrobione półki z glazury, dzięki czemu mam trochę miejsca na swoje kosmetyki. Może faktycznie nie głupim pomysłem jest zrobienie mebli na wymiar.

    takapani
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 19
    • Bywalec

    trochę się z Wami nie zgodzę. jest wiele fajnych sposobów takiego zagospodarowania przestrzeni, żeby zyskać jej jak najwięcej 😉

    nie chcę tu niczego reklamować, ale na przykład xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx to fajne miejsce, gdzie można dobrać wyposażenie 😉
    nie trzeba rezygnować z wanny, można dobrać model narożny lub rzeczywiżcie postawić na prysznic z większym brodzikiem.

    edit
    jakubek

    pinupella
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    zgadzam się z poprzedniczką. wcale nie trzeba rezygnować z elementów, na których Wam zależy – wystarczy mądrze zaplanować rozkład wyposażenia – wybrać meble pozwalające na wielofunkcyjne wykorzystanie i cieszyć się swoim łazienkowym królestwem ;D

    Atlantic Polska
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    Większożć ludzi mieszkająca w typowych mieszkaniach w blokach, ma małą łazienkę. Obecnie jest nawet spory wybór mebli łazienkowych dostosowanych do niedużych łazienek. Biały kolor mebli i wyposażenia czy jasne żciany powiększa optycznie pomieszczenie i wtedy łazienka wydaje się większa. Co do mebli to można wybrać sobie małą umywalkę i dopasowaną do niej szafkę, nie dużą komodę, półki. Więcej mebli w łazience nie ma potrzeby wstawiać, ważniejsza jest armatura łazienkowa, suszarka łazienkowa, grzejnik, wieszak na ręczniki itp. 🙂

    kamilka85
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 28
    • Bywalec

    Bardzo ładne aranżacje są na Glazurze Królewskiej. Mój facet wszystko tam kupował. Mają stronę internetową tak więc możesz sobie sprawdzić cały asortyment, nawet do małej łazienki 😀 W zakładce aranżacje jest bardzo duży wybór, który pozwoli Ci wybrać coż dla siebie.

    pinupella
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    niestety tak jest, zwłaszcza w przypadku pierwszego zakupionego lokalu, oszczędza się na metrażu łazienki i kuchni

    a_gretowa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    a mnie się marzy mała łazienka w stylu retro! jak wygram w konkursie Bref.pl to sobie taką zrobię i to według własnego projektu 🙂

    scarlett_j
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 30
    • Bywalec

    Widzę że jest ostatnio trend na łazienkę retro. 😀

    Kate85
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    łazienka w stylu retro jest chyba faktycznie ostatnio na czasie, co przeglądam jakież aranżacje to widze wlasnie lazienki w takie stylistyce. Jedna nawet na ekspozycji w glazurze królewskiej strasznie mi się spodobał. teraz tylko trzeba przekonać narzeczonego, żeby się zgodził 🙂

    Yolka
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 133
    • Zapaleniec

    Niestety też nie mam za dużej łazienki, ale wszystko co jest potrzebne to jest 😉 Moim marzeniem jest wielka łazienka, w której zmieżciłaby się rogowa wanna i prysznic..

    Hard
    Member
    • Tematów: 168
    • Odp.: 1566
    • Maniak

    my lubimy wielgażną łazienkę > z super wanną i z super prysznicem jupi

    w ogóle to lubimy super seks pod strugami wodyyyy 🙄

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Mała łazienka"

Przewiń na górę