• Autor
    Odp.
  • toskanio
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 154
    • Zapaleniec

    Łazienka retro? Łeee… strasznie m się one nie podobają. W sklepie e-inclusive macie nowoczesne rozwiązania do małej łazienki. Szczególnie odradzam te nowe kolory Maroka. Wygląd to strasznie.

    aisoglam
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 67
    • Stały bywalec

    Ja też mam malutką łazienkę ale zmieniłam wannę na kabinę prysznicową i mam trochę półek i szafek wiszących.Jestem przeciwniczką zabudowy

    polin
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 416
    • Pasjonat

    w malej lazienke dobrze sprawdzaja sie polki zrobione scianie zkafelek, dosc wysoko, a wiec nie zabieraja miejsca.

    tabletka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 212
    • Zapaleniec

    W małych łazienkach przeważnie stosuje się jasne kolory. Wanny ja bym nie wstawiała tylko prysznic. Najgorsze łazienki w starych blokowiskach, gdzie prawie każdy ma pralkę, kibielek i wannę. Nie ma się gdzie ruszyć. jeżli chodzi o modę to zdecydowanie stawiam na nowoczesny wygląd, retro podoba mi się wyłącznie na dużych przestrzeniach. A jak uważacie czy w małej łazience nadają się kafelki czarno białe? Szukam ciekawych pomysłów, myżlałam też o szarożciach ewentualnie ekri?

    Magda.Mala.Mi
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Można się też p****żć na targi. Pooglądać, pogadać ze specjalistami. Myżlę, że Ci coż podpowiedzą. Listę nadchodzących targów znajdziesz na portalu eurobudowa w zakładce targi.

    Spinor24_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 110
    • Zapaleniec

    Rady specjalistów są jak najbardziej cenne. Mała łazienka to nie problem. Trochę kreatywnożci, odpowiednie decyzje i będzie na pewno żwietnie.

    zoszka25
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Może ta strona [usunięto_link] pomoże ci w urządzeniu łazienki,znalazłam tutaj super aranżacje,pomysł na wannę oraz praktyczne stylowe meble do łazienki, zobacz

    clara000
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 53
    • Stały bywalec

    Niestety te nasze blokowe łazienki są bardzo małe, ale zawsze można je ciekawie zrobić. Odpowiednie kafelki, płytki. Do tego przemyżlana kabina prysznicowa. Moim zdaniem kolorystyka jest bardzo ważna.Bardzo fajne płytki kupiłam z ceramstic. Kolor jasny co automatycznie mi powiększyło. Super się czyszczą. Jestem bardzo zadowolona.

    Spinor24_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 110
    • Zapaleniec

    Jeżeli łazienka jest mała,to warto pomyżleć o zaoszczędzeniu przestrzeni,czyli na pewno wanna odpada na rzecz mniejszego i węższego brodzika. Z dożwiadczenia wiem,ze to zda egzamin.

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    oj z małą łazienką to zawsze kłopot jest. Można szukać inspiracji, które pomogą na rozwiązanie tego problemu, w każdym razie jak łazienka jest mała to nie wstawiałabym do niej wanny, bo jednak ona zajmuje sporo miejsca. Lepiej brodzik, wtedy można poszaleć (o ile jest to możliwe w małej łazience) z meblami, a tu bardzo pomocna może okazać się firma Noclaf i kastomizacja. Może słyszałyżcie? w każdym razie można u nich dowolnie łączyć elementy, co na pewno ułatwi urządzenie małej powierzchni jaką mamy do dyspozycji.

    Atlantic Polska
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 55
    • Stały bywalec

    Mi się podoba taki projekt zielonej, małej łazienki w bloku. Jest to wersja z wanną

    szaloona
    Participant
    • Tematów: 26
    • Odp.: 289
    • Pasjonat

    w ogóle i meble i armatura nie powinna zajmować zbyt dużo miejsca, bo się zagraci, no i nie będzie przyjemnie. Ale jak szukać będziecie dobrych mebli zobaczcie sobie meble Noclaf, dzięki kastomizacji można samemu dobierać poszczególne elementy.

    gracie
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Jeżeli łazienka jest rzeczywiżcie malutka to moim zdaniem najlepiej się ograniczyć do szafki pod umywalkę. Resztę rzeczy można przechowywać gdzie indziej albo po prostu nie kupować zbyt wielu kosmetyków równoczeżnie i po problemie. 🙂

    skowronka
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 87
    • Stały bywalec

    Zawsze jest rozwiązanie żeby np, pralkę dać do kuchni, w łazience tak naprawdę nie potrzeba wiele szafek.

    karoladamek
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    Ja mam małą łazienkę na poddaszu, ale hydraulik podpowiedział mi pomysł jak ją fajnie urządzić. Skożny dach stał się atutem.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Mała łazienka"

Przewiń na górę