• Autor
    Odp.
  • justyna19921
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    Hej. Mam 15 lat i mam pewien problem z piersiami. Miesiączkuje do ponad 2 lat. A moje piersi są bardzo małe 🙁 Dodam rozmiar mojego stanika to 34/75. Dziewczyny w moim wieku są normalne jedne mają wieksze inne troche mniejcze. Ale moje wogóle nie rosną i sa jak w początkowym stanie dojrzewania. A ja już chodze do trzeciej klasy gimnazjum więc pasowałoby nieć już co nieco 😆 Nie wiem czy chormony maja z tym coż wspólnego czy nie. No ale może powinnan zarzywać jakież leki???? ❓ ❓ Prosze doradźcie mi co mam zrobić

    kajdaaa
    Member
    • Tematów: 21
    • Odp.: 1680
    • Maniak

    Dziewczyno. Twój okres dojrzewania dopiero się rozpoczyna. Ja mając 17 lat też miałam takie, że nie było ich widać. Wstydziłam się nawet przed chłopakiem przebierać, a o seksie to już nie wspomnę. Zdałam sobie sprawę, że jak mnie wybrał to mnie akceptuje taką jaką jestem. Teraz mam co pokazać. 😀 Twój czas tez przyjdzie i nie patrz, że koleżanki już je mają. Przyjdzie czas i Ty je będziesz miała. 😉

    baby22
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 319
    • Pasjonat

    Najważniejsze jest to żeby zaakceptować samą siebie. Jeżli jednak Cię to niepokoi to zgłoż się do lekarza

    beehive
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 292
    • Zapaleniec

    Nie masz się co martwić, niektóre dziewczyny, które miały małe piersi jako nastolatki, mają później największe i najjędrniejsze (: Niektórym tak poważnie rosną dopiero podczas pierwszej ciąży. Ale 3 gimnazjum to jeszcze wczeżnie, naprawdę nie ma powodów do niepokoju. Jednak dbaj o nie tak czy siak, to zaowocuje w przyszłożci 😀

    justyna19921
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    czyli musze pezurzytecznie czekac???? i niczym nie moge tego przyspieszyć??? ❓ ❓

    bejbi21
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 74
    • Stały bywalec

    Małe jest piękne 😀 kiedy je naprawde polubisz nie bedziesz tak babrdzo zwracała uwagi na ich wygląd 😀 odpowiednie bluzki optycznie powiększają biust…
    „Gdy twoim problemem jest mały biust wybieraj bluzki, które dzięki krojowi i krawieckim ozdobom sprawią, że wyda się on większy. Rolę tę żwietnie spełnią szalowe dekolty, wszelkie marszczenia, falbany i kieszonki umieszczone na wysokożci biustu. Odwrotny efekt dadzą obcisłe, dzianinowe bluzki, które jeszcze bardziej zaakcentują mały rozmiar piersi. ” 😀

    justyna19921
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    ale ja nie chce ich niby powiękrzać przez noszenie różnycz bluzek. tylko chce żeby urosły!!!!

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    Ja rozumiem, ze masz komplesy. Ale wiesz ja Ci zazdroszcze. W Twoim wieku zaczęły mi okropnie szybko piersi rosnąc. Były aż za duże, zrobiły mi się okropne rozstępy. I piersi mi opadły. W wieku 15 lat!!! Teraz jest już lepiej, bo dbam o nie troszkę, ale szczerze ich nie znoszę. To jest mój chyba największy kompleks, ale cóż mogę poradzic? Przecież ich sobie nie obetnę. Akceptuję je, tzn pogodziłam się z tym jakie są. Przecież bywają gorsze.
    Tak więc dziewczyno nie narzekaj, dobrze?? 🙂 trzeba się zaakceptowac, wiem ze to trudne, szczególnie w okresie w jakim Ty teraz jesteż, ale spróbuj

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Ja rozumiem, ze masz komplesy. Ale wiesz ja Ci zazdroszcze. W Twoim wieku zaczęły mi okropnie szybko piersi rosnąc. Były aż za duże, zrobiły mi się okropne rozstępy. I piersi mi opadły. W wieku 15 lat!!! Teraz jest już lepiej, bo dbam o nie troszkę, ale szczerze ich nie znoszę. To jest mój chyba największy kompleks, ale cóż mogę poradzic? Przecież ich sobie nie obetnę. Akceptuję je, tzn pogodziłam się z tym jakie są. Przecież bywają gorsze.
    Tak więc dziewczyno nie narzekaj, dobrze?? 🙂 trzeba się zaakceptowac, wiem ze to trudne, szczególnie w okresie w jakim Ty teraz jesteż, ale spróbuj

    a jak dbasz o piersi, co konkretnie robisz?

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    Wystarczy poczekać, samo się unormuje.

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    a jak dbasz o piersi, co konkretnie robisz?

    Zimny prysznic, cwiczenia, balsam(eveline, serum do biustu 3d). Lepiej wyglądają niż kiedyż. Rozstępy nie są aż tak wideczne, no i ujędrniły się. Tylko trzeba byc systematycznym, bo efekty wiadomo z dnia na dzień nie są widoczne

    justyna19921
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    Czyli musze czekać aż same urosną. a nie ma jakiż witamin albo coż innego żeby to przyspieszyć???? ❓

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Czyli musze czekać aż same urosną. a nie ma jakiż witamin albo coż innego żeby to przyspieszyć???? ❓

    Poczekaj, bo znając nastolatki to przsadzisz z witaminami i przejmowaniem się. Popatrz na mamę i babcię i mniej więcej będziesz wiedziała jakich się spodziewać.

    baby22
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 319
    • Pasjonat

    Nie ma złotego leku na to żeby piersi urosły. Z dużymi jest więcej problemu niż z małymi, ja też mam małe-75B i się nie martwie, lubie je i nie chciałabym mieć większych bo np. przeszkadzałyby mi w trakcie uprawiania sportu.

    justyna19921
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 9
    • Bywalec

    No z tym sportem to masz racje i wtedy naprawde duże piersi mogą przeszkadzać. Ale jak sie ma bardzo małe to sie słyszy różne żmiechy chłopaków itp. a to jest najgorsze… 🙁

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " małe piersi."

Przewiń na górę