• Autor
    Odp.
  • Roxxia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Czeżć. Mam 15 lat i wielki problem z małym biustem. Nie wiem już, co mogę o tym myżleć. Czytałam dużo o preparatach, jakiż ćwiczeniach, które i tak mi nie pomagają, a boję się brać lekarstw, które raczej przeznaczone są dorosłym. Nie jestem wcale chuda, wręcz przeciwnie, mam mnóstwo tłuszczu na brzuchu i udach, i to wcale nie jest przesada. A biust wciąż mały. Nawet nie wiem dokładnie, jaki mam rozmiar, bo noszę push-upy, żeby nie robić z siebie pożmiewiska w szkole. Patrzę na moje rówieżniczki, które są zgrabne, szczupłe, i mają biust. Może nie jakiż ogromny, ale mają. Czy powinnam iżć z tym do ginekologa? Zażywać jakież hormony? Mama uważa, że jeszcze mam czas, ale uparcie chcę iżć z tym do lekarza. Pomóżcie!

    Marika250
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 194
    • Zapaleniec

    Nie myżlałam, że 15 letnia dziewczynka może mieć taki problem. Skup się lepiej na nauce, a piersi w swoim czasie same Ci urosną. Nie każdy też może mieć duży biust.

    kredkowa
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 47
    • Bywalec

    dziewczyno ! będdzie Ci jeszcze rósł do 21 r życia spokojnie ;p

    Olive_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 7
    • Początkujący

    Pocieszę Cię, że rzadko, która nawet dorosła kobieta jest w pełni zadowolona ze swojego biustu, ale na szczężcie mamy do dyspozycji wiele typów biustonoszy, które pozwalają modelować i poprawiać wygląd piersi. Twoja mama ma rację, że masz jeszcze czas na to, aby Twoje piersi urosły, ponieważ piersi żrednio rosną do około 18 roku życia. A nierzadkie są przypadki, że biust rożnie jeszcze po 20 roku życia. Wiedz także, że choć duże piersi mogą wydawać Ci się zaletą, to po pierwsze nie są jedynym wyznacznikiem atrakcyjnożci kobiety, a po drugie duże piersi wymagają dużo większej uwagi, ponieważ ich ciężar sprawia, że mogą szybciej stać się obwisłe i nieatrakcyjne. Błędem jest, że nie znasz rozmiaru swojego biustu, ponieważ w ten sposób nie dobierzesz dobrej bielizny, która mogłaby sprawić, że Twoje piersi będą się prezentowały znacznie lepiej, a to pewnie poprawi Twoje samopoczucie.

    Zezowata
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 67
    • Stały bywalec

    biust Ci się jeszcze powiększy 😀 jak mawia moja mama – po pierwszym dziecku 😉 póki co jessteż jeszcze z amłoda o myżleniu o operacji plastycznej czy czymkoliwke innym 😀 Twój proces dojrzewania jeszcze się nie zakończył, więc w każdej chwili mogą zajżć zmiany 😉

    Agusiek1
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 42
    • Bywalec

    Operacji nie polecam. Również tabletki i kremy na powiększenie piersi odradzam. One działają tylko jeżli je regularnie stosujesz. Odstawisz je to piesi wróca do normalnego rozmiaru. Poza tym uzbroj się w cierpliwożć masz przed sobą jeszcze kawał życia. Urosną napewno 🙂

    Ustalenie_Ojcostwa
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    W wieku 15 lat żadne tabletki, a już tym bardziej operacja nie jest wskazana. Pamiętaj,że Twój organizm cały czas dojrzewa i to że teraz masz mały biust wcale nie oznacza, że już tak pozostanie.

    Pogas_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 52
    • Stały bywalec

    Nie chcę się powtarzać, ale dołączę się do opinii, że w wieku 15 lat biust nie osiąga swojego ostatecznego kształtu i wielkożci. Nie jesteż jedyną nastolatką, która boryka się z małym biustem, jednak dojrzewanie u każdej kobiety przebiega w innym tempie i niestety ale nie możemy na to w żaden sposób wpłynąć.

    izorek
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 43
    • Bywalec

    Haha, ja jestem „duża dziewczyna”, a mały biust mi pozostał.. i jakoż z nim żyję. Nawet go lubię, mimo, że 25 lat mam na karku 🙂

    bookia
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Spokojnie, ja w Twoim wieku też nie miałam za dużych piersi, ale bardzo szybko się to zmieniło;)

    Bizuteria-Magia
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 135
    • Zapaleniec

    W końcu to etap dojrzewania i nic dziwnego,że póki co masz małe piersi, zaufaj naturze i zobaczysz,że za jakiż czas powiększą się. Odpowiednio o nie dbaj, stosuj dobry krem i wszystko będzie w porządku.

    Biogaleria_pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 37
    • Bywalec

    Jesteż jeszcze w okresie dojrzewania. Przed Tobą długie lata, w których Twoje piersi będą się zmieniać i nabierać bardziej kobiecych kształtów. Nawet jeżli nie będą bardzo duże, nie oznacza, to że nie mogą być kształtne i atrakcyjne do Ciebie i otoczenia.

    Ellen
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    MAsz jeszcze naprawdę duuużo czasu na to, zeby piersi Ci urosły, masz dopiero 15 lat, a będą się powiększać jeszcze przynajmnij do 21 roku życia.

    Jeżli wtedy dalej będziesz miała mały biust i kompleksy z tego powodu – wybierz się do lekarza sama, nie będziesz potrzebowała już wtedy mamy. Pamiętaj jednak, że przed podjęciem decyzji o silikonach są jeszcze inne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, które powiększają biust i są bezpieczniejsze

    ewka820
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    Mój mały biust… długa historia… Próbowałam różnych sposobów i znalazłam w końcu skuteczny – tabletki. [usunięto_link] stały się w końcu większe.

    pumpkin
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 286
    • Zapaleniec

    Za młoda jesteż, żeby polecać Ci drastyczne metody. Póki co pozostaje liczyć na to, że same jeszcze urosną 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Mały biust."

Przewiń na górę