• Autor
    Odp.
  • tabletka
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 212
    • Zapaleniec

    Zupełnie nie rozumiem – mody na duży c**. Mody raczej sztucznie napędzanej przez firmy, które sprzedają suplementy na powiększanie piersi, gabinety oferujące zabiegi itd. Dawno nie widziałam takiej „nagonki” na kobiece piersi. Wiem, że większożć z nas nie jest zadowolona ze swojego biustu ale taka już nasza natura. I nie dajmy sobie wmawiać głupot. Małe, duże, równe, nierówne piersi są piękne jeżli są naturalne i ZDROWE.
    A pani ewka820 niech sobie pójdzie spamować gdzie indziej. 🙂

    Do dziewczynki 15 letniej – wybacz ale ja w Twoim wieku to martwiłam się o oceny a nie o to czy mam już cycuszki czy nie. Ty masz 15 lat więc ciesz się ostatnimi latami dzieciństwa.

    aleks_andra
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    Uprawiaj sporty, żeby miec bardziej proporcjonalną figurę. Poza tym są dobre staniki typu:
    [usunięto_link]
    które spowodują, że biust będzie wydawać sie pełniejszy. Naprawdę warto zainwestować w dobry stanik, bo efekty mnie samą zadziwiły.

    Iloveshoes
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 34
    • Bywalec

    Dużo zależy od dobrego biustonosza. Byłam u bra- fitterki i dobrała mi profesjonalnie biustonosz. Piersi się uniosły i zrobiły się pełniejsze

    ladidadi
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Raczej jeszcze urosną:) U mnie ostateczna wielkożć to był jakiż 20 czy nawet 22 rok życia:) nie trać czasu na zamartwianie się tym:)

    apc-Cosmetics_com
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 14
    • Bywalec

    według mnie masz jeszcze trochę czasu na to żeby urósł ci biust. Oczywiżcie nie ma żadnych cudownych żrodków na „porost biustu”. Ale dobrze dobrany stanik i ćwiczenia wzmacniające klatkę piersiową na pewno ci nie zaszkodzą.

    H_ulka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 357
    • Pasjonat

    No a piwo? Przecież wyciąg z szyszki chmielowej jest w tych wszystkich suplementach.

    coffee
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 21
    • Bywalec

    Masuj, ćwicz, używaj kosmetyków, spróbuj nawet tabletek, ale nie decyduj się na opercję 🙂 Poczytaj tutaj powiekszanie-piersi.com

    gelinka
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    pewnie masz na myśli słabe suplementy sprzedawane na Allegro. To prawda one nie działają bo od chmielu trudno aby powiększyły się piersi. Są jednak też skuteczne jak tabletki Breastfem trzeba trochę poszukać w internecie żeby kupić w Polsce bardziej znane na Zachodzie. One w sposób naturalny zwiększaja ilość estrogenów w organiźmie dzięki temu można w sposób w pełni naturalny – te zioła stosują w Ameryce Południowej kobiety już od wieków, powiększyć sobie biust można nawet o 2 rozmiary miseczki.

    finkka
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    dzięki szukałam rzetelnych informacji na temat składu tych tabletek po polsku bo się trochę obawiałam a zamierzam brać 4 miesiące podwójną kurację.

    IggyIga
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    ja wiem że każdy może mieć swoje problemy i ich nie bagatelizuje bardziej się martwię skąd w ogóle u 15 latki pomysł że ma za mały biust? w sensie o co chodzi ktoś się z Ciebie śmieje, wytyka Cię jakoś z tego powodu bo zupełnie nie wiem dlaczego takie pytanie? od siebie dodam że po pierwsze moze Ci jeszcze urosnąć i prawdopodobnie tak będzie, po 2 mam mały biust i jak patrzę na koleżanki z dużym biustem to dziękuję że nie mam ich problemów… zwisy, rozstępy, bóle karku i kręgosłupa, staniki za 200 zł najtańsze a i tak trzeba specjalnie szukać a ja sobie przebieram w internecie i mogę mieć jakie tylko sobie zamarzę i tanio bo żaden fason mnie nie ogranicza

    kropla deszczu
    Participant
    • Tematów: 4
    • Odp.: 133
    • Zapaleniec

    Dokładnie! Biust nie jest najważniejszy, kończyłam podstawówkę i byłam płaska jak deska. Teraz mam 70c. Urósł w 2 klasie liceum

    karrotek
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    suplementy w tym wieku? ogólnie o d r a d z a m bo ani Ci to efektu nie da (jakby coś takiego działało każda by łykała i chodziła z min. miseczką D, no a nie wiadomo co tam jest i wątrobe sobie obciążysz

    dilmah
    Participant
    • Tematów: 2
    • Odp.: 83
    • Stały bywalec

    Niestety żadne suplementy czy magiczne balsamy się tutaj nie sprawdzą. Jeśli chodzi o powiększanie biustu, to tylko operacja plastyczna – ale też nie w tym wieku 😉 Ja polecam dr Annę Olender, w jej klinice w Żarkach Letnisko miałam przeprowadzoną operację powiększania piersi i efekt jest świetny, bardzo naturalny.

    papaya
    Participant
    • Tematów: 0
    • Odp.: 2
    • Początkujący

    nie zgodzę się z Tobą. Jednak coś te Breastfem dały może nie tyle ile ewentualna operacja ale naprawdę widać różnicę na plus i bez ryzyka i skutków ubocznych

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Mały biust."

Przewiń na górę