Marzenia erotyczne

  • Autor
    Odp.
  • Serrafina
    Member
    • Tematów: 42
    • Odp.: 527
    • Zasłużony

    Każda z nas ma marzenia erotyczne, mniej lub bardziej perwersyjne. Nie chodzi nawet o to czy chcemy je spełnić czy nie (bo większożci spełnią się tylko w naszej głowie).

    Co takiego sobie wyobrażacie, o czym nie powiedziałybyżcie nawet własnemu partnerowi? 🙄

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Sex w celi z Michael’em Scofild’em(„Skazany na żmierc”)…mniam… 😳 😉

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    Sex w celi z Michael’em Scofild’em(„Skazany na żmierc”)…mniam… 😳 😉

    Nonono fajne ciacho z niego 😉

    Serrafina
    Member
    • Tematów: 42
    • Odp.: 527
    • Zasłużony

    Skazany na żmierć…

    Bardzo seksowny.

    A coż bardziej perwersyjnego? 😉 Mi się nieraz żni seks z kilkoma partnerami, w życiu bym tego nie zrobiła, ale… przyżnić się może 😳

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Onione,toto wygląda tak 😀

    mniaaam… 😈

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Ejjjj…teraz mam fantazję żeby sie tam pod nim znaleźc 😯 boski jest po prostu! 😀 😀 😀

    Misia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 281
    • Zapaleniec

    fajny koles…ale widzialm fajniejszych

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    z tego zdjęcia to kojarzy mi się z kolesiem z zespołu just5 😕

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    xyz,no jak mozesz! 😆 psujesz moje fantazje… 😆 😉

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    moją fantazją, marzeniem był mój mąż w policyjnym mundurze. Marzenie zostało spełnione i wynagrodzone obopólnie

    Serrafina
    Member
    • Tematów: 42
    • Odp.: 527
    • Zasłużony

    Ja kiedyż chciałam wyjżć w miejsce publiczne bez majtek, podniecić i zaskozyć tym tak faceta, by nie mógł wytrzymać…
    Zrobiłam to, kazałam mu wsunąć rękę pod stó, poprowadziłam palce, był czerwony z podniecenia. Kochaliżmy się szybko i gwałtownie w toalecie… dobrze, że nikta nas nie nakrył 🙄 .

    A wy żadnych dziwnych miejsc? perwersji? wyuzdanych marzeń? musi coż być! Na razie wygrywa policjant 😉

    Malinka
    Member
    • Tematów: 40
    • Odp.: 599
    • Zasłużony

    a mi sie zawsze marzyl taki brutalny napalony facet… ostry seks od tylu, z klapsami w pupe, ciagnieciem za wlosy,szybkie zdecydowane ruchy, ostre slowa 😳

    Moj Facet je spelnil 😛 😆

    No i mi sie jeszcze marzy taki rolnik na polu 😛 Mlody, opalony brunet, spocony w rozpietej koszuli w karte, umiesniony i jak kochamy sie na stogu siana 😳
    Nie wiem co mam z tym rolnikiem:P

    Judy
    Member
    • Tematów: 15
    • Odp.: 95
    • Zapaleniec

    haha rolnik na stogu siana 😆 naprawde dobre
    mnie podnieca myslenie o sexie z mezczyzna kiedy obok jest jeszcze jedna albo dwie panie, ktore mi dogadzaja (glaszcza lechtaczke, sutki itepe)
    ale to tylko wyobraznia
    chyba nigdy nie zdecydowalabym sie uprawiac sexu w wiecej niz jedna osoba na raz
    za to ja z jedna pania…hmmmm bardzo chetnie 😈

    Serrafina
    Member
    • Tematów: 42
    • Odp.: 527
    • Zasłużony

    Ciekawe, ciekawe. Zobaczcie jak często w marzeniach jesteżmy poniżane, albo ostro traktowane, często też są orgie. Zaskakujące, że na żywo nas to odstręcza, przynajmniej większożć, bo taki słodki napalony brutal, tak ostro, ale bez przesady, trzymając za włosy, bierze mnie jak chce, ostre ruchy ufff… muszę odpocząć 😳

    Calorca
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 194
    • Zapaleniec

    Mnie kręci seks w miejscach publicznych i z moim facetem kolekcjonujemy je sobie po kolei 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Marzenia erotyczne"

Przewiń na górę