• Autor
    Odp.
  • Lestat
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 63
    • Stały bywalec

    On zerwał z dziewczyną, ja nie szukałam chłopaka od pół roku… Chyba wszystko ok 😉

    PannaAnna
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 376
    • Pasjonat

    ja mam wiele fantazji erotycznych. po pierwsze żni mi się to, że robię to w miejscu publicznym. po drugie, że chodzę po mieżcie nago i rzucają się na mnie różni faceci. po trzecie… że robię to z kobietą…

    nie jestem homoseksualna, ale chciałabym spełnić to ostanie. albo może trójkącik?

    fiolek27
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 8
    • Początkujący

    Ja myżlę o trójkącie, podnieca mnie wizja lizania kobiecych piersi i całowania się z drugą kobietą, ważne jest też dla mnie by mój mężczyzna czerpał z tego przyjemnożć. Podoba się nam to w fantazjach, ale czy w rzeczywistożci mogłoby być równie fajnie?

    PannaAnna
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 376
    • Pasjonat

    fiołek27- też włażnie się nad tym zastanawiam.

    Alveolus
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Mnie się marzy seks na łonie natury, to po pierwsze.
    A po drugie- żebyżmy nawzajem z moim partnerem zlizywali z siebie bita żmietanę lub płynną, ciepłą czekoladę, normalnie nie mogę jak to sobie wyobrażam.
    I trochę perwersji, striptiz albo jakiż gorsecik z koronkami czy coż takiego w moim wykonaniu, tyle że przy tym akurat pewnie bym w ostatniej chwili stchórzyła 😳
    I seks w windzie- to jest chyba nie do zrealizowania, windy jeżdżą mimo wszystko za szybko 🙂
    I pod prysznicem też.
    Hm dużo tego. Trzeba się brać powoli za realizowanie albo coż… 😀

    Zauroczona
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 592
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    I seks w windzie- to jest chyba nie do zrealizowania, windy jeżdżą mimo wszystko za szybko 🙂

    Skorzystajcie z przycisku STOP i zatrzymajcie winde między piętrami. Miny zniecierpliwionych ludzi czekających na windę i patrzących jak rozczochrani wychodzicie z niej – bezcenne 😆

    Alveolus
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 68
    • Stały bywalec

    Tylko żeby po nas jakiż personel nie przylazł, że niby awaria czy coż 😀 bo mogliby zobaczyć więcej niż rozczochrane głowy 😛

    Zauroczona
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 592
    • Zasłużony

    Cała zabawa polega na tym dreszczyku emocji i niepewnożci hehehe

    Anonymous
    Inactive
    • Tematów: 26
    • Odp.: 2007
    • Ekspert

    Mi się marzy anal i wkładanie dziewczynie palców do pupy, seks na stole oraz w krzakach przy plaży 🙂

    xyz
    Member
    • Tematów: 35
    • Odp.: 1277
    • Maniak

    oj panowie co wy z ta pupa macie… nigdy tego nie zakumam

    Mimi
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 18
    • Bywalec

    Czężć fantazji zrealizowałam, np. w biurze na stole, w aucie, w lesie..

    Ale jeszcze trochę fantazji zostało, które pewnie nie zostaną zrealizowane: trójkącik, seks z kobietą, z dwoma facetami na ostro….

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Marzenia erotyczne"

Przewiń na górę