• Autor
    Odp.
  • 20060914
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 1
    • Początkujący

    jak mozna sie masturbowac?..i czym?
    czy to nie jest grozne?
    jestem kobieta

    mia1980
    Member
    • Tematów: 26
    • Odp.: 1222
    • Maniak

    😆

    Figa
    Keymaster
    • Tematów: 61
    • Odp.: 910
    • Zasłużony

    Hiii groźne może byc w przypadku zastosowania wyszukanego narzędzia;)
    zasada: rób tak zeby się nie pokaleczyc hhihiihih

    lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    hhe widzę, ze odwiedzin sporo, a odpowiedzi malutko 🙂 Wszystkie te kobietki, ktore tak chetnie rozpisuja sie na temat sexu, to na temat masturbacji milcza! 😉

    rob to reka, albo wibratorem :DD no a najlepiej to penisem, ale to juz nie masturbacja. hehe
    TO nie jest groźne, slyszalam wiele razy nawet, ze zdrowe. Groźne moze byc tylko wtedy, gdy robisz to czyms brudnym lub ostrym narzędziem hehe;)

    mala1984
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 83
    • Stały bywalec

    a ja sie nie lubie masturbowac… wole jak facet sie mna zajmuje 😀 to mi wystarcza

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    te co sie tu nie wypowiadaja moze nie maja o tym pojecia…
    ja np nie mam.. mi wystarcza facet… raz probowalam ale mnie to smieszylo… 😳

    ashley0022
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    hmmm…. ja niemam potrzeby samozaspokajania sie bo ktos inny mnie wyrecza 😀

    lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    jasne. nie wierze w takie gadki. Wasi faceci nie zaspokajaja was od 14 roku zycia. a juz wtedy podejrzewam,ze wiekszsosc z Was tego probowala.

    ashley0022
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    ja tego nie proboje bo mam wazniejsze sprawy na glowie.

    ashley0022
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    ja tego nie proboje bo mam wazniejsze sprawy na glowie. moj chlopak zaspokoi mnie 1000 razy bardziej niz mialabym to robic sama. wiec po co tracic czas??

    lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    skad wiesz, ze tracic”?? jestem pewna w 100%, ze tego probwalas.bo czemu nie? nikt nie wie w jaki sposob zostanie zaspokojony bardziej. poprzez masturbacje, czy podczas sexu.

    ashley0022
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    po pierwsze to nie mozna miec 100% pewnosci a juz rtym bardziej w kwestiach zycia imtymnego kogos, kogo nie znasz. zresztalepsza jest frajda ze przyjemnosc sprawia mi mezczyzna ktorego kocham i ktory mnie podnieca niz wlasna reka lub wibrator 🙄

    lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    mowisz tak jakzwykle mowia dziewczyny, ktore za nic w swiecie nie chca sie przyznac do masturbacji. ” jakbym chciala sie zapokoic to wykorzystalabym do tego faceta a nie reke” itd . OK ale ja mowie o tym,ze probowalas. bo tego ze probwaals toj estem pewna. chyba, ze jestes kaleką i nie masz obu rąk. Ale przecie z jestes piękną dziewczyną wiec rece masz na pewno i wdodatku piękne

    ashley0022
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    ha wydaje mi sie ze jednak niemasz podstaw do mowienia ze jestes tego pewna. nawet mnie nie znasz a pewna jestes takich rzeczy?? ja nie wypowiadam sie w takich kwestiach na temat ludzi ktorych nie znam i ty tez nie powinnas

    lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    hehe a Ty caly czas drązysz temat tego ze ja CIebie nie znam i nie powinnam sie wypowaidac na ten temat. co juz calkowicie potwaierdza to, zej ednak tego probowalas ( lub nadal praktykujesz), ale wstydzisz sie przyznac dlatego zmieniasz temat.

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " masturbacja"

Przewiń na górę