• Autor
    Odp.
  • ashley0022
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    czy ja zmieniam temat?? ostatnio bywam czesto pedantyczna i naw gdy podaje reke komus to musze ja od razu umyc a co dopiero gdy pomysle o dotykaniu sie tam. dla mnie to jest nieco nieestetyczne i tyle

    lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    teraz mnie rozwalilas 😆 😆 😆 a Twój chłopak ma czyste, sterylne rece i nie robi nic innego oprocz „dotykania CIe tam”? On ma rece tak samo brudne jak i Ty!! No i wciąż unikasz odpowiedzi, bo nie przyznajesz się, ze tego probowalas lub nawet dalej praktykujesz. nie n apialas, ze nie nigdy tego nie robilam, nie wiem, jak to jest, tlyko caly czas wymigujesz się czymż. To, ze masz chlopaka od tego, to ze boisz sie brudu… Powiem Ci, ze inne dzie wczyny tez są pedantyczne tez maj a chlopakow itd a robia takie rzeczy np dla urozmaicenia czy dlatego, ze czasami gdy nie ma przy nich chlopaka to moze je to odsresować.

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    lola
    ok ja prubowalam ale mnie to smieszylo od 4 latach jestem z chlopakiem i nie mysle o masturbacji powaga…

    ashley0022
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    tak samo ja powiem o tobie „wiesz bardzo wielu ludzi w polsce cpa. niektorzy sie do tego nie przyznaja. ale wydaje mi sie ze ty tez to robisz. a wlasciwie to jestem tego pewna”

    lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    i na to pytanie moglabym Ci odpowiedziec normalnie. tak cpam lub nie, nie robie tego. A jesli chcesz wiedzeic to marihuana lub speed nie sa mi obce. Ale wracajac do tematu. znowu od niego uciekasz :DD nie chcesz sie przyznac i to upewnia mnie coraz bardziej w przekonaniu, ze i tak to robisz.

    ashley0022
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    wiec ja ci dpowiedam ze nie robie tego. niemam takkiej potrzeby wiec jest to mi zbedne 😀 na szczescie

    lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    W końcu!
    Ale probowalas tzn robilas 😆 😆 😆

    ashley0022
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    nie probowałam bo nie interesowalo mnie to zwlaszcza ze moja kolezanka zdala mi relacje z takich sytlacji 😆

    lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    no ok odpowiedzialas mi i jestem niby usatysfakcjonowana.
    Choć powod jest do bani. Kolezanka Ci powiedziala, ze bylo glupio. Boze kogo Ty nabierasz?
    Oczywiscie, ze nie udowodnie Ci kłamstwa, ale i tak nadal jestem przekonana, ze probowalas. Jesli nie kiedys to chociazby prezz ostatnie pare dni, od kiedy drązymy ten temat z ciekawosci. Choc i tak jestem pewna, ze robilas to juz dawniej 😉

    No to w sumie koniec tematu.

    Tuska
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 447
    • Pasjonat

    prawie 90 proc ludzi to robi, wiec liczby mowią same za siebie

    ashley0022
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    w takim razie mowa tez o 10% ludzi ktorzy tego nie robia

    lola
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 295
    • Pasjonat

    a 10% ludzi to np chorzy umyslowo, umierajacy, ludzie bez rąk itd 😀 cala reszta to robi A PRZYNAJMNIEJ probowala.

    ashley0022
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    wiem ze Ty to robisz bo niema takiego faceta ktory chcialby sie za Ciebie brac 😀

    Tuska
    Member
    • Tematów: 22
    • Odp.: 447
    • Pasjonat

    a jaka to różnica czy ktos to robi czy nie robi, robił kiedykolwiek czy tez nie?? Nie rozumiem tego naciskania jak ktos pisze ze nie robił to znaczy ze nie robił a jesli robil a nie chce sie przyznac to chyba jego/jej sprawa… Dla mnie ta kwestia nie jest ani wstydliwa ani interesująca do rozmowy, po prostu ludzka rzecz to było est i bedzie ale pamietajmy ze sa wyjatki i nie ma co oceniac ludzi swoja miara

    ashley0022
    Member
    • Tematów: 34
    • Odp.: 354
    • Pasjonat

    tużka uwazam ze masz racje. ja nigdy nie wtracam sie w cudze sprawy i tego samego oczekuje od innych. niemozna stwierdzic ze jesli wiekszosc ludzi cos robi to od razu ozcacza ze wszyscy. zreszta ja sama wiem jaka jest prawda i co robie a co nie wiec to bez sensu bo mi niezale na tym zebys inni wierzyli 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " masturbacja"

Przewiń na górę