• Autor
    Odp.
  • katia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 247
    • Zapaleniec

    tylko trzeba pamietać o tym że nowa matura dzieli się na poziom podstawowy i rozszerzony. No i co do rozszerzonego to naprawde bułka z masłem.

    ja jestem tegoroczną maturzystką i patrzac teraz na zadania na poziomie podstawowym, widze że były o niebo łatwiejsze, bo aż roiło się tam od banałów.

    a Wy na jakim poziomie zdawałyżcie? 😉

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    na rozszerzeniu zdawałam wszystko

    miszczu
    Member
    • Tematów: 53
    • Odp.: 1824
    • Maniak

    ja tylko matme rozszerzona bo jak juz mowilem reszte mialem gleboko ;p

    Assha
    Member
    • Tematów: 37
    • Odp.: 1730
    • Maniak

    ja wszystko rozszerzone: polski, angielski, wos, geografia

    czokolate
    Member
    • Tematów: 18
    • Odp.: 224
    • Zapaleniec

    ja matme na rozszerzeniu zdaje a reszta podstawa bo mi nie są potrzebne 🙂

    katia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 247
    • Zapaleniec

    ja polski i angielski rozsz. i jak narazie jestem zadowolona. wiem że angielski poszedł mi dobrze, a polski narazie trudno jest mi ocenić ale myżle że będzie okej.

    teraz jeszcze została mi geografia którą zdaje podstawową, dlatego nie bardzo się nią przejmuje.

    ForceRecon
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 668
    • Zasłużony

    Zdawałam starą maturę: polski, niemiecki i historia. Stres był, ale przede wszystkim było wesoło. Nauczycieli miałam w porządku, dużo pomagali. Nie uczyłam się dużo, do polskiego siadłam dzień przed pisemną, lekkie powtórzenie. Do historii – tydzień wczeżniej. ściągi jakież były, ale nie pamiętam, żebym z nich korzystała. Niemiecki ustny – przyznaję z ręką na sercu – babka nam dała wszystkie zestawy.

    muszka_bzzz
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 611
    • Zasłużony

    Ja też zdawałam starą maturę : polski, niemiecki, psychologia. Pamiętam, że gdzież tam w żrodku troszkę się stresowałam, choć jak się okazało nie było czym. No ale faktycznie matura w porównaniu z niejednym egzaminem, które miałam na studiach to naprawdę pikuż.

    anielica01
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 11
    • Bywalec

    ja mam jeszcze jeden egzamin jutro ustny polak ostatni w koncu mam nadzieje ze w sierpmiu nic poprawiac nie bede 😉 ale najgroszy dla mnie stres to jest na ustnych

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Powodzenia w takim razie 😀

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    Zdzwałam w ubiegłym roku. Poszło mi dobrze, przynajmniej jestem zadowolona 🙂
    Nie przeżywałam jakoż bardzo szczególnie, tzn nie stresowałam sie. Najwęcej uczyłam się na polski, chociaż ta nauka ograniczała sie głownie do powtarzania lektur(oczywiscie wszystkie i tak przeczytałam w trakcie normalnej nauki w LO). Do angielskiego wystarczyla mi wiedza z lekcji(mialam dobra i wymagajaca nauczycielkę), podobnie bylo z matematyka. Dodatkowo też zdawałam biologię. W zasadzie nie byla mi do niczego potrzeba-wzielam ja tak na partyzanta. Ale na szczescie poszala mi lepiej niz sie spodziewalam.
    Tylko biologie zdawalam rozszerzona, reszta na podstawie.
    Nie wiem czy nowa mature moze zdac kazdy idiota czy tez nie. Mozliwe ze jest latwiejsza niz stara,a le to nie wina uczniow tylko naszych rzadzacych.

    Adusia
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 264
    • Zapaleniec

    Ja mature zdawalam w tym roku.
    Czy sie stresowalam-tak.
    Czekam na wyniki
    Ustny poszedl…rewelacyjnie 😀

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " maturka :)"

Przewiń na górę