• Autor
    Odp.
  • black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    Możesz mi powiedzieć czy ćwiczysz czy tylko nic nie jesz?

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    Kasia dostaniesz w tyłek 😈 Organizm broni sie sam przed utratą energii „pokarmu” i to że przestaniesz jeżc nie znaczy ze schudniesz. Organizm bedzie wolniej spalał kalorie, bedziesz senna ospała, bedzie ci zimno czasem, pojawią sie bóle głowy. Zamiast schudnąć to się rozchorujesz 😈

    katarzyna00
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 104
    • Zapaleniec

    Ćwiczę, ćwiczę (:
    Kasiu ja wiem, ale to jednak przynosi efekty, mimo tych różnych przykrych dla zdrowia następstw. A mnie w tym wypadku zdrowie nie może interesować, bo musiaąłbym przytyć 🙁

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    Kasiu to wolisz byc chuda i chora niz zdrowa i nawet lekko przy kosci??? 😈 Dziwne rozumowanie. Tak zaczynają anorektyczki i bulimiczki

    katarzyna00
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 104
    • Zapaleniec

    Szanuję Twoją troskę, ale nie… Wygrałam już w życiu z tyloma „nałogami”, że anoreksji się nie boję (w końcu jest to nałóg odchudzania 😉 )… Ale nie, poprostu chciałabym schudnąć i znów ważyć 47 kg, a jeżli bozia pozwoli to jeszcze 2kg w tył i byłabym szczężliwa 😀 Ja wiem, że to może brzmi dziwnie i bardzo „chudo”, ale jestem niska 😉
    Jakoż to zrzucę (choć dziż najadłam się pizzy z moim chłopakiem, więc kolejny dzień odchudzania zmarnowany 🙁 – ale warto było 😀 )

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    Ojej mierzysz tylko 150 cm?

    katarzyna00
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 104
    • Zapaleniec

    159cm

    eKostka
    Member
    • Tematów: 8
    • Odp.: 120
    • Zapaleniec

    a ja pojechalam na taki cyrk odchudzajacy dla babek i zrzucili ze mnie te 4 kg:)))
    Polecam tego typu osrodki, SPA odchudznia i treninki przez 14 dni rewelacja:))

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    159cm

    PRZY TAKIM WZROSCIE TWOJA WAGA POWINNA BYĆ CHYBA MIEDZY 50 A 55 A NIE 45 😈
    Wszystko też zalezy od grubożci kożci ale wiem cos o podobnym wyglądzie jak Twój. Moja szwagierka ma 160 i waży 47 kg wygląda gorzej niż źle. Chuda jak wieszak. kręgosłup łopatki i zebra na wierzchu. fujjjjjj

    katarzyna00
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 104
    • Zapaleniec

    Ale ja mam szerokie uda i brakuje mi wcięcia w talii 😥

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Ale ja mam szerokie uda i brakuje mi wcięcia w talii 😥

    no to trosze problem. Ale na brak wcięcia w talii i grube uda to nie diety tylko cwiczenia, ćwiczenia i jeszcze raz ćwiczenia. Chyba wiesz że dieta odchidza całe ciało anie wybrane partie

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    [usunięto_link]@caprice.com.pl wrote:

    [usunięto_link] wrote:

    Ale ja mam szerokie uda i brakuje mi wcięcia w talii 😥

    no to trosze problem. Ale na brak wcięcia w talii i grube uda to nie diety tylko cwiczenia, ćwiczenia i jeszcze raz ćwiczenia. Chyba wiesz że dieta odchudza całe ciało a nie wybrane partie

    katarzyna00
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 104
    • Zapaleniec

    Wiem, wiem… Ale wedy wybrane partie też chudną i jest ok (:

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    Moim zdaniem przesadzasz z tą dietą. a jeżelichodzi o wycięcie w talii to nie wiem czy nawet ćwiczeniami możesz cokolwiek zdzialac, co więcej jak mówisz że nie masz wycięcia to znaczy że masz bardzo wąskie biodra. Czy Ty chcesz wyglądać jak anorektyczka? Zero biustu i czegokolwiek co kojarzy się z kobietą?

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Wiem, wiem… Ale wedy wybrane partie też chudną i jest ok (:

    Masz rację chudną ale razem z nimi te czężci ciała, które powinny zostać takimi jakie są 😉

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Meeeeeee"

Przewiń na górę