• Autor
    Odp.
  • black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    Ale czy tu może być powód do dumy?? Robie to co uwielbiam ale czy mi wychodzi… 😕

    kassiulaa
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 65
    • Stały bywalec

    ja tez kiedys przytylam ok 5 kg – od tabletek anty. pocwiczyłam troche, odstawiłam pigułki, zastosowłam diete czyli wieczory bez kolacji i ranki z zielona herbata 🙂 pomogło 🙂 efekt swietny 😀

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    Włażnie taką dietę mam teraz, jak na razie schudłam 3 kg, zobaczymy ile jeszcze wytrzymam.

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    I jak tam dieta katarzyna00??? jaki efekt? mówiłaż, że wyslesz zdjęcie po diecie też:)

    katarzyna00
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 104
    • Zapaleniec

    Ekhm… Narazie lepiej nie 😳
    „Poszalałam” w wakacje, potem znów trochę schudłam, a teraz jestem w drugim dniu diety… (Tym razem 'rozsądnej’ – regularne trzy posiłki dziennie, (9:00, 13:00, 17:00), dużo wody i dużo ćwiczeń.
    Najgorsze jest to, że MUSZĘ schudnąć gdzież ok. 5 kg do 3 wrzeżnia. 🙁

    katarzyna00
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 104
    • Zapaleniec

    Ehhh… Coż mi nie idzie ://

    fascinata
    Member
    • Tematów: 7
    • Odp.: 8
    • Bywalec

    Nie czytalam wszystkiego w tym temacie bo nie mam czasu 😕 Ale uważam, ze jesli ktos nie przytył w centymetrach a jedynie w kilogramach, a w dodatku uprawia dużo ćwiczen to można wnioskować, że chodzi tu o przyrost masy mięsniowej – mięsnie ważą bowiem wiecej niż tłuszcz 😉

    Jesli ktoż to wczesniej napisał to przepraszam za powtarzanie 😀

    katarzyna00
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 104
    • Zapaleniec

    Ale w cm też przytyłam 😳

    tipsy
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 5
    • Początkujący

    ja w zeszłe wakacje schudłam 6 kilo i to był sukces, bo sie nie odchudzałam. sama nie wiem kiedy i jak, trzymałam wage do kwietnia tego roku. Gdy musiałam brac tabletki, bo mocno zachorowałam to 5 kilo przyszło w tydzien. Teraz znów musze wrócić tdo tamtej wagi, bo czułam sie najlepiej.
    Duzo nie waze, ale tamta waga było dla mnie idealna.

    igortreneronline.pl
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 60
    • Stały bywalec

    „ŁATWE DECYZJE – TRUDNE ŻYCIE. TRUDNE DECYZJE – ŁATWE ŻYCIE” – JERZY GREGOREK

    PODEJMIJ TRUDNĄ DECYZJE I ZACZNIJ ĆWICZYC Z TRENEREM – SCHUDNIJ I ZMIEŃ CAŁE SWOJE ŻYCIE W 3 MIESIĄCE. TYLKO TERAZ PROMOCJA: 99ZŁ ZAMIAST 400! DODATKOWO MASZ SZANSĘ WYGRAĆ 10 000ZŁ!

    WEJDŹ TERAZ: igortreneronline*pl

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Meeeeeee"

Przewiń na górę