• Autor
    Odp.
  • black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    Tak wogle to Ty ważysz ile? 53 kg?

    katarzyna00
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 104
    • Zapaleniec

    Nioo ):
    Ja wiem, ja wszystko wiem, ale tak mi zależy… 🙁

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    To nie stosuj żadnych diet, żeby przypadkiem nie miec efektu jojo. Postaraj się jak najwięcej ćwiczyć i miare mozliwożci zapisz się na areobic… Uprawiasz jakis sport reglularnie?? Teraz jest wiosna więc zamiast pojerzdżac przystanek autobusem przejdz sie i waga sama spadnie, nie przejmuj sie tak nią. A jeżeli o jedzenie chodzi to przede wszystkim nie pij coli!! Żadnych chipsów itp (o tym juz mówiłam). Bo tłusta kuchnia nie tluczy tak jak słodkie!!

    katarzyna00
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 104
    • Zapaleniec

    Nie uprawiam zadnego sportu, poza tym, że codziennie sumiennie ćwiczę i się rozciagam. Aktualnie miałam zapisac się na balet- ale JESTEM ZA NISKA 🙁 Teraz myżlę o tańcu towarzyskim i wszystko jest na dobrej drodze… (: Chipsów i coli nie lubię, w ogóle słodkiego nie jem. Rzecz w tym, ze ja w ogóle niewiele jem, ale mój organizm już się do tych ilożci przystosował i teraz to normalna „dawka”, więc jeżli chcę schudnać, to muszę mniej, albo więcej cwiczyć, albo mniej jeżć. A cwiczę trzy godziny dziennie i już poprostu brak mi czasuuuu 🙁

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    Kasiu w Twoim wypadku jeżć mniej to chyba już nierealne. A ćwiczyć nie musisz więcej ( 3 godz) czasem poprostu warto zmienić ćwiczenia 😀

    katarzyna00
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 104
    • Zapaleniec

    Polecasz jakież konkretne? (:

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    Przez 3 godziny to chyba czlowiek wyczrpuje wszystkie możliwe ćwiczenia:) I pamiętaj Kasiu że jak bedziesz duzo ćwiczyć to masa miężniowa się zacznie rozrastać. W efekcie będziesz miała bardzo ładne ciałi ale niestety waga będzie pokazywać więcej kilogramów bo miężnie ża cięższe od tłuszczu!

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    [usunięto_link] wrote:

    Przez 3 godziny to chyba czlowiek wyczrpuje wszystkie możliwe ćwiczenia:) I pamiętaj Kasiu że jak bedziesz duzo ćwiczyć to masa miężniowa się zacznie rozrastać. W efekcie będziesz miała bardzo ładne ciałi ale niestety waga będzie pokazywać więcej kilogramów bo miężnie ża cięższe od tłuszczu!

    Zgadzam sie w 100%
    Ale kasiu moze to jest wyjżcie włażnie. Nie ważne ile ważysz ważne jak wyglądasz. A jak mowisz ze masz grube uda to na pewno będą one wyglądały łądniej i szczuplej jak będą umiężnione ( oczywiżcie bez przesady) Radziłabym ci isc na silownie i poprosić o rade trenera. nie musisz na tą siłownię potem chodzić ważne żebyż wiedziala jakie ćwiczenia są ci potrzebne

    katarzyna00
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 104
    • Zapaleniec

    🙄
    To jest sposób 😀
    Ojej, żciskam serdecznie tak bardzo Wam dziękuję!! :*

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    Kasiu czekamy na efekty tych ćwiczeń i dochudzania w postaci foto 😀

    katarzyna00
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 104
    • Zapaleniec

    Więc, czy mam teraz umiescić „PRZED” ❓ 🙄 🙂

    O rety- ważyłam się dziż- schudłam już 2kg! (:

    [email protected]
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 1332
    • Maniak

    Brawo Kasiu. A tak nażekałaż 😕

    Wkleja fotkę jak najbardziej 😀

    katarzyna00
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 104
    • Zapaleniec

    Ok, to próbuję (:
    /Ehh, a w ogóle to się okazało, ze waga jest zepsuta i koniec końców ważę aktualnie 49kg. Czyli jeszcze się tylko 4kg pozbędę i będę piękna 😉 /

    A oto i ja PRZED:

    black_mamba
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 772
    • Zasłużony

    Rób ze swoim cialem co chcesz ale ja osobiżcie uważam że teraz wyglądasz bardzo ładnie a jak schudniesz to tylko zbrzydniesz..

    AndQ
    Member
    • Tematów: 11
    • Odp.: 163
    • Zapaleniec

    Kasiu wygladasz jak moja kolezanka z LO

    Taka fajna dziewczyna z Ciebie:))) nie odchudzaj sie nie nie

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " Meeeeeee"

Przewiń na górę