milosc na odleglosc

  • Autor
    Odp.
  • wroska
    Member
    • Tematów: 2
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    co myslicie o milosci na odleglosc???
    moj chlopak planuje wyjechac zagranice do pracy na rok moze i na dluzej.
    mowi ze bedzie dzwonil czesto i przyjezdzal co 2 moze 3 miesiace.
    boje sie ze zle to sie skonczy:(((ja go kocham on mnie kocha ale nie potrafie sobie wyobrazic takiej rozlaki.jak nie widze go tydzien to strasznie tesknie a juz nie mowiac o tak dlugiej nieobecnosci.
    moze wy bylyscie/byliscie kiedys w takiej sytuacji.

    Cinek1988
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 33
    • Bywalec

    chyba, ze macie darmowe połączenia i będziecie rozmawiać codziennie po 3 godziny minimum.. ciężka sytuacja

    kroplarosy
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 13
    • Bywalec

    Absolutnie nie wierzę w związki na odległożć. Obecnie dzieli mnie z moim Gumisiem „aż” 80 km. I jest mi bardzo trudno czekać aż któreż z nas pokona ten dystans, abyżmy mogli być razem. A bycie ze sobą to nie tylko rozmowy telefoniczne, ale też dotyk, spojrzenie w oczy, przytulenie lub pocałunek… Tak wiec przynajmniej w mojej głowie nie mieżci się by mój facet był gdzies za zgranicą a ja w Polsce.

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    Nie wyobrażam sobie zwiazku na odległożc.Widze swojego chłopaka kilka razy w tygodniu,spedzam z nim weekend i gdyby mialo go nagle zabraknac nie miala bym co ze soba zrobic…. ://
    Moja samotnożć zaczyna się o krok od Niego …. <3

    aniellka
    Member
    • Tematów: 12
    • Odp.: 139
    • Zapaleniec

    ja włażnie przez widmo związku na odległożć straciłam szanse na miłożć!facet przerabiał już to z jakąż inną i powiedział że byłaby to „powtórka z historii’!!!i nici, tyeraz tęsknię i jest mi żle ale co mam zrobić, pocierpie i kiedyż to minie….

    oka021
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 327
    • Pasjonat

    od pazdiernika on w irlandii ja tu, od tego czasu widzielsimy sie trzy razy po jakies 10 dni, dla mnie tylko jedno zdanie moze to skomentowac:

    beznadzieja twoje serce musi bic milion razy mocniej zeby dotrzec za ocean ale prawdziwa milosc wszyscko wytrzyma….

    powodzenia

    olka150
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 62
    • Stały bywalec

    Ja z moim facetem widze sie tylko w weekendy.Jak pisalam nie dawno w innym temacie,ostatnio nie potrafie bez niego sie dobrze bawic,na szczescie orange pozwala nam rozmawiac i pisac ze soba godzinami wiec nie jest tak smutno.
    Ale gdyby mial wyjechac gdzies naprawde daleko to nie wiem jak bym to zniosla.

    oka021
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 327
    • Pasjonat

    a ja tak juz od pazdziernika…

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    a ja tak juz od pazdziernika…

    To musi byc straszne , , ale masz rację–>prawdziwa miłożc wszystko przetrzyma.
    A dlaczego po prostu do niego nie pojedziesz?

    oka021
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 327
    • Pasjonat

    bylam na swieta a nie pojade na dluzej bo studiuje, on byl ostatnio na 10 dni bo tez na dluzej nie moze a w sierpniu wraca na stale…. 😆

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    bylam na swieta a nie pojade na dluzej bo studiuje, on byl ostatnio na 10 dni bo tez na dluzej nie moze a w sierpniu wraca na stale…. 😆

    Kurcze to pewnie odliczasz dni do jego przyjazdu 😉 😀 Do sierpnia szybko czas zleci i myżle ze juz go nigdzie nie puscisz wtedy 😉

    oka021
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 327
    • Pasjonat

    nigdzie!!!!!! bedzie juz tylko caly moj!!!!! 😉

    Czerwona
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 886
    • Zasłużony

    [usunięto_link] wrote:

    nigdzie!!!!!! bedzie juz tylko caly moj!!!!! 😉

    I tak trzymaj 😉

    katia
    Member
    • Tematów: 9
    • Odp.: 247
    • Zapaleniec

    [usunięto_link] wrote:

    od pazdiernika on w irlandii ja tu, od tego czasu widzielsimy sie trzy razy po jakies 10 dni, dla mnie tylko jedno zdanie moze to skomentowac:

    beznadzieja twoje serce musi bic milion razy mocniej zeby dotrzec za ocean ale prawdziwa milosc wszyscko wytrzyma….

    powodzenia

    no i tak włażnie jest.
    jeżli to prawdziwa miłożć to da się wszystko wytrzymać. ja z moim chłopakiem widuje się rzadko… też jest to spowodowane odległożcią. I tak naprawde nie widujemy się np miesiąc lub dłużej po czym spędzamy ze sobą jakież 3 lub 4 dni 24h na dobe. ten czas w którym jesteżmy razem jest dla nas jak jakiż wilki 'dar’ który staramy się w pełni wykorzystać i dzięki temu te pare dni często rekompensują cały ten czas rozłąki 🙂
    myżle że najważniejsze jest dobre nastwaienie do tego wszystkiego. wtedy nawet rozłąke da się przetrzymać.

    Nikusia
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    ja tkwie w zwiazku na odleglosc juz poltora roku. jest to trudne, ale od czego jest skype i tysiace smsow dziennie? poza tym widzimy sie co tydzien, albo max co dwa tygodnie i wtedy nadrabiamy wszystkie zaleglosci 🙂

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " milosc na odleglosc"

Przewiń na górę