• Autor
    Odp.
  • Troj
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 50
    • Stały bywalec

    Ale pomijając żarty, zaproponuj jej delikatnie żebyżcie udali się do seksuologa. Może on będzie potrafił stwierdzić w czym jest problem i pomoże. Gorzej jeżeli ona nie będzie chciała rozwiązać tego problemu, bo jak nadmieniłeż nie widzi w tym nic dziwnego że jej się nie chce, ale jak dla mnie brak ochoty na seks u tak młodej osoby nie jest „normalną” sytuacją.
    Sam miałem taką sytuację w związku i po półtora roku dziewczyna powiedziała mi że nie ma ochoty na seks ze mną bo już mnie nie kocha i nie wie jak tak długo potrafiła sama siebie okłamywać.

    Troj
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 50
    • Stały bywalec
    sunny-007 wrote:
    Przede wszystkim jaką Ty darzysz ją miłożcią skoro mówisz, że miałeż myżli by ją zdradzić lub to, iż kiedyż się rozstaniecie przez brak sexu.
    Gdyby mój facet coż takiego napisał czy w ogóle mi powiedział dałabym mu jedynie krzyż na drogę ale żeby już mnie zostawił.
    Rozumie, że jesteż młody i sex jest Ci bardzo potrzebny ale uspokój się.
    Skoro mieliżcie tyle fajnych, wspólnych przeżyć seksualnych i cały czas była aktywna a teraz coż się zmieniło to postaraj się pierw dowiedzieć o co chodzi. Być może zażywa jakież leki, które obniżają libido, być może stosunki zadają jej ból o który wstydzi się powiedzieć, być może ma jakież swoje własne osobiste czy prywatne problemy.
    Jak możesz myżleć o zdradzie bo nie kochaliżcie się 2 tyg? to jakiż absurd.. po takim czasie bycia ze sobą..
    Jeżli ktoż kocha prawdziwą miłożcią to wytrwa przy człowieku do końca, nie ważne czy on będzie chory, niezdolny fizycznie, czy nie będzie miał ochoty na sex czężciej niż dwa tyg.
    Zaobserwuj również jej uczucia, zachowanie, czy jest wciąż kochająca, czy zachowuje się dziwnie podejrzanie. Jeżli jest wszystko jak było wczeżniej to znaczy, że na pewno nikogo nie ma.. Bo człowiek poznając inna sympatie zmienia się i bardzo łatwo jest to zaobserwować.

    Delikatnie porozmawiaj, powiedz, że nie sex jest najważniejszy lecz to co was łączy (o ile to prawda……..) jednakże martwi Cię to dlaczego wraz tak mocno się zmieniła. Może chce rzeczywiżcie sprawdzić co jest ważniejsze sex czy uczucie.

    Może i seks nie jest najważniejszy w związku (oczywiżcie to zależy od człowieka), ale to jest jeden z jego fundamentów moja droga. Seks bardzo zbliża ludzi do siebie i potęguje uczucie miłożci i związku. Myżlę że żadna para nie przetrwała by zbyt długo razem, gdyby któraż ze stron nie miała ochoty na seks po prostu, bez żadnej przyczyny i na dodatek nie chciała tego naprawić bo nie wg niej nie ma problemu!

    Fusun
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 27
    • Bywalec

    znudzenie, lub kogos ma. innej opcji raczej nie ma.

    blackArt
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 72
    • Stały bywalec

    wydaje mi sie że najprawdopodobniej to znudzenie dotychczasowym życiem erotycznym . Musisz spróbować z czymż nowym zaskoczyć ją . Wiesz może jakaż romantyczna kolacja , potem kąpiel przy żwiecach i upojna noc w atłasowej pożcieli w pokoju pełnym żwiec …. sie rozgalopowałem ale możesz spróbować 😉

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    Można zawsze coż kupić na podniesienie libido.

    hard-man
    Member
    • Tematów: 87
    • Odp.: 2351
    • Ekspert

    w sztuczne sposoby nie bardzo jakoż wierzę 😉

    myżlę, że źrródło tkwi w zwojach centrali 😯 czyli w mózgu!

    facet, nawet gdy jest nieco w mniej atrakcyjny – tak to nazwijmy…
    może kobietę przekonać swoją kreatywnożcią, czymż z siebie, autentycznożcią, ja wiem – wariactwem także… a dałeż jej kiedyż galązke z bzu? pałająco czerowną różę? jakiż inny chwast z łąki, na której pasą się niemotne krowy?

    często nwarto byćszaleńcem dla kobiet – gdy jesteż za bardzo, one Cię już ustawią do pionu! 😀

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    A kto powiedział ,że sztuczne 😈

    Zielona_Koniczynka
    Member
    • Tematów: 5
    • Odp.: 37
    • Bywalec

    Widzicie a u mnie jest na odwrót..
    Kiedys byłam demonem sexu, bardzo czesto sie samozaspakajałam i miałam ochote na sex 2-3 razy dziennie..
    Przy moim J. sie 'wyciszyłam’. On woli porzadnie raz w tygodniu..
    Więc z miłożci można się 'przestawić’ na mniejszy tryb eksplootacji 😉

    rossa
    Participant
    • Tematów: 10
    • Odp.: 73
    • Stały bywalec

    Tak to już jest w dłuższych związkach i jest to normalne.Mi również czasami nie chce się seksu szczególnie po ciężkim dniu w pracy . Staramy się jednak dbać z meżem o tę strefę.
    Ostatnio kupiliżmy sobie słynną hiszpańską muchę czyli Sex Elixir. Dla ciekawożci. Działa ! Możesz spróbować ponieważ naprawdę zwiększa ochotę na seks.

    mwedkarz
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 6
    • Początkujący

    przy antykoncepcji zawsze jest niechęć do sexu. Wtedy sposobem jest masaż z oliwką i wędrówka ustami po strefach erogennych. Nie mówię tu tylko o minetce

    alexos
    Member
    • Tematów: 0
    • Odp.: 10
    • Bywalec

    Mi pomogły tabletki z żeń-szeniem + wyrozumiałożć mojej dziewczyny,

    rossa
    Participant
    • Tematów: 10
    • Odp.: 73
    • Stały bywalec

    No raczej to nie jest placebo bo jak kupiliżmy to ustaliliżmy,ze mąż wypróbuje na mnie kiedy nie będę tego wiedziała. Jednego wieczoru miałam na niego bardzo duża ochotę. Okazało sie,że użył własnie Sex Elixir. Lubimy stosować różne takie urozmaicenia ale powiem Ci,że z wszystkich afrodyzjaków ten miał najlepsze działanie.
    Zamawiam przez intenret, nie wiem czy jest w stacjonarnych sex shopach.

    Eroticgo_pl
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 36
    • Bywalec

    Lepiej zamówić przez internet bo tam przynajmniej mas zapewnioną dyskrecję oraz szybką,bezpieczną przesyłkę. Akurat tym się zajmujemy,więc chętnie pomożemy,doradzimy:)

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " moja dziewczyna niema ochoty na sex"

Przewiń na górę