• Autor
    Odp.
  • cropka
    Member
    • Tematów: 31
    • Odp.: 56
    • Stały bywalec

    Kiedy pierwszy okreS?
    Kiedy pierwszy raZ?
    Bardziej piszmy o tym okresie, w jakich okolicznosciach dostalyscie,jak to bylo i w jakim wieku 🙂
    ahh wspomnienia ;D

    Olgus
    Member
    • Tematów: 20
    • Odp.: 1262
    • Maniak

    O pierwszym razie temat już jest.

    Pierwszy okres? U mnie pojawił się kiedy miałam trzynażcie lat. Ucieszyłam się.

    Zielonooka
    Member
    • Tematów: 32
    • Odp.: 3393
    • Guru

    To ja miałam 14 lat i pojawił się na wycieczce w górach, ale też generalnie ucieszyłam się, że go dostałam:)

    Anonymous
    Member
    • Tematów: 110
    • Odp.: 3798
    • Guru

    [usunięto_link] wrote:

    Kiedy pierwszy okreS?
    Kiedy pierwszy raZ?
    Bardziej piszmy o tym okresie, w jakich okolicznosciach dostalyscie,jak to bylo i w jakim wieku 🙂
    ahh wspomnienia ;D

    Pierwszy okres: 10 lat.
    Pierwszy raz: Jeszcze nie było.
    Okolicznożci okresu: Wakacje nad jeziorem, przestraszyłam się pobiegłam do mamy, która się bardzo ucieszyła, ja wcale ;] Nie miałam w końcu jeszcze pojęcia czym jest okres itp.

    Myszka19
    Member
    • Tematów: 33
    • Odp.: 2200
    • Ekspert

    ja miałam 12 lat.. było to we wszystkich żwiętych.. straszne przeżycie dla mnie 😀

    eta
    Member
    • Tematów: 49
    • Odp.: 1449
    • Maniak

    ja miałam cos koło 14-15 lat…chyba 🙂 nie wystraszyłam sie 🙂 w domku 🙂
    pierwszy raz? prawie 18 lat 🙂

    WarnGirl
    Member
    • Tematów: 50
    • Odp.: 4672
    • Guru

    Hmmm okres dostałam kiedy miałam 13 lat chyba… jakoż nieszczególnie utkwił mi ten moment w pamięci… 🙂 a pierwszy raz? kiedy miałam niecałe 20 lat.Stosunkowo niedawno… 😉

    baby22
    Member
    • Tematów: 16
    • Odp.: 319
    • Pasjonat

    pierwszy okres-coż koło 11 lat,akurat wróciłam z Włoch i rozoakowywałam „menele” 😉 nie było to nic szczególnego,może rozczarowanie,że tak szybko, bo bede musiała sie męczyc.
    Pierwszy raz-ok.16 lat, bajecznie i nie żałuje 🙂

    abi
    Member
    • Tematów: 23
    • Odp.: 1341
    • Maniak

    Pierwszy okres-12 lat. W domu, ale byłam tym zaskoczona. Pamiętam dokładnie ze to była sobota 03.06.2000r. Nie wiedziałam jak powiedziec o tym mamie. Powiedziałam na drugi dzień dopiero bo zabrudziłam juz wszystkie majteczki i nie wiedziałam co mam dalej robic. Byłam wiec zmuszona jakoż to z siebie wyksztusic 🙂
    Pierwszy raz-niecałe 19 lat

    Milena
    Member
    • Tematów: 13
    • Odp.: 256
    • Zapaleniec

    pierwszy okres- chyba 13 lat… kilka dni po moch urodzinach:) na szczescie kilka dni wczesniej w szkole mielismy lekcje pogladową, wiec mialam w plecaku kilka podpasek. chowalam sie przed mamą bo wstydziłam się powiedzieć, ale mnie nakryła jak grzebałam przy plecaku

    a pierwszy raz… chyba 19 lat… z chlopakiem z którym bylam ok 3 miesiecy, za scianą ludzie imprezowali, ja troche wypilam i tak jakos wyszlo… ale milo wspominam ten czas 😛

    Calorca
    Member
    • Tematów: 3
    • Odp.: 194
    • Zapaleniec

    Pierwszy okres dostałam jak miałam 12 lat, byłam na to przygotowana, podpaski były na swoim miejscu, ale mimo wszystko czułam się tym trochę zdeprymowana.

    Pierwszy raz przeżyłam trochę po 20 urodzinach, było miło, ale fajerwerków jakoż nie odczułam 😛

    Magdus
    Member
    • Tematów: 4
    • Odp.: 606
    • Zasłużony

    Pierwszy okres, to na wakacjach po piątej klasie. Byłam przygotowana, więc w porządku.

    Pierwszy raz w wieku 18 lat.

    tygrysek
    Member
    • Tematów: 10
    • Odp.: 1250
    • Maniak

    pierwszy okres? 11 lat mialam… pamietam, bo mój młodszy brat miał wtedy pierwszą spowiedź przed komunią… 😉
    pierwszy raz? grudzień był… 16 lat miałam… ech… 😀

    ForceRecon
    Member
    • Tematów: 6
    • Odp.: 668
    • Zasłużony

    Pierwszy okres – 14 lat. W szkole. Spokojnie to przyjęłam
    Pierwsz raz – 17 lat

    dziwadelko
    Member
    • Tematów: 1
    • Odp.: 134
    • Zapaleniec

    W 11 urodziny! Wiedziałam co i jak, ale przestraszyły mnie okolicznożci – drugi dzień obozu półwędrownego w górach 🙂 Oj.. Ale przeżyłam ;D

Musisz się zalogować by napisać odp. w temacie: " moje pierwsze…"

Przewiń na górę